KAROL4

DF K100 CZY NASTĘPCA K 420

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kamil41    29

to dobrze:)

jesteś zadowolony ze swojego?? co mozesz o nim powiedzieć?? jak ze spalaniem?

Faktycznie jest problem że brakuje km??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DFkujawy    0

Co do spalania to trudno ocenić bo zbiornik ma 180l, pierwsza połowa leci szybko, później wolniej, a rezerwa to ma chyba z 60-70litrów, a nie mam dystrybutora żeby ocenić co do litra ale nie jest źle.

Na moje to w polu mu mocy nie brakuje, 4obrotówka 7-8km/h, uprawowo siewny 3m dość ciężki 10-12km/h, podorywkowy 3m 9-12km/h, natomiast na drodze ma się pewien nie dosyt, jak ciągnął zestaw +/- 28t to po płaskim rozpędzał się do max ale jak trafiła się górka to schodził do 8 :lol: Ja ogólnie jestem zadowolony i bardzo się cieszę, że nie wziołem 6garowego bo nawet ten czasem tańczy w budynku jak słoń w składzie porcelany.

A co zamówiłeś już? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

ze tak powiem jest problem w szczegółach ale mozliwe że niebawem dodam fotki:)

wiesz jaki jest jego DMC?? jakie masz opony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K100    98

Co do spalania to trudno ocenić bo zbiornik ma 180l, pierwsza połowa leci szybko, później wolniej, a rezerwa to ma chyba z 60-70litrów, a nie mam dystrybutora żeby ocenić co do litra ale nie jest źle.

Na moje to w polu mu mocy nie brakuje, 4obrotówka 7-8km/h, uprawowo siewny 3m dość ciężki 10-12km/h, podorywkowy 3m 9-12km/h, natomiast na drodze ma się pewien nie dosyt, jak ciągnął zestaw +/- 28t to po płaskim rozpędzał się do max ale jak trafiła się górka to schodził do 8 :lol: Ja ogólnie jestem zadowolony i bardzo się cieszę, że nie wziołem 6garowego bo nawet ten czasem tańczy w budynku jak słoń w składzie porcelany.

A co zamówiłeś już? :P

 

 

30-50Nm by sie przydało

jak co to mam na to sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K100    98

Jaki?

 

 

nowa mapa sterownika

mam znajomego z serwisu i ogarnia

ja w swoim mam zrobiony na 48nm i 28hp wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podcepiomy    35

Mam takie pytanko odnośnie garażowania K420. Zbliża się zima i jak go zabezpieczyć przed zimą ? Smarowanie to sprawa oczywista, filtry powietrza + kabinowe przedmuchać a co dalej ? Można z niego wyjąć akumulator czy nie wyjmować go ze względu na komputer jeśli takowy posiada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Dla aku będzie lepiej jak będzie stał w ciepłym, a komputer, hmm, a czy tam tylko zegarek nie jest podtrzymywany z aku? a reszta jest zapamiętywana bez prądu?

Ja bym jeszcze ciągnik na klckach postawił, zawsze lepiej dla opon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podcepiomy    35

O takich metodach nie myślałem jak stawianie go na klockach :lol: Ciągnik będzie stał parę ładnych miesięcy bezużyteczny i wyjedzie dopiero na wiosnę więc akumulator raczej lepiej było by wyjąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Zawsze lepiej dla opon ;) Na klocki i trochę opuścić z nich ciśnienie. Nie spotkałeś się z taką formą garażowania sprzętu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaschels    130

Podbije temat, jak koledzy w serii K ustawiacie ciegna?, a konkretnie stabilizator cięgna? Chodzi mi o tą czape na nich, jest na łańcuszku, jak się podniesie to maszyna może latać od prawej do lewej a jak się opuści to jest na sztywno, nie wiem jak zrobić pośrednie ustawienie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

To jest proste, na opuszczonym ma się odblokować i sobie latać, a jak podniesiesz to te czapy mają nałożyć się na cięgna i ma się usztywnić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz_142
      Witam. Kupiłem lamborghini r7.210 2008r. 
      Mam problem z przełączeniem dźwigni tw. biegi szosowe-polowe. Nie da się przełączyć. 
      Wie ktoś co jest przyczyną? Albo jak powinno się to przełączać? 
    • Przez gogo500
      Witam posiadam ciągnik Same laser 90 i nagle znikneły mi chamulce niewiem czo mam wlac prosze o pomoc
    • Przez 19seba
      Witam ,mam pytanie wie ktoś czemu nie zawsze rozłączy przedni napęd ? Włączać , włącza zawsze a nie zawsze rozłączy i słychać że wyje w czasie jazdy , kontrolka się włącza i wyłącza normalnie 
    • Przez Grzenio
      Wie ktoś może co oznacza błąd nr 85 w DF agrotronie z 2008 r.
      Może ktoś już spotkał się z tym błędem?
      Z góry dzieki za pomoc.
    • Przez mpomykala
      Witam,
      Czy posiada ktoś do sprzedania instrukcję napraw do ciągnika Deutz dx4.50 lub innego modelu DX?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj