• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez KrystianKuliski
      Ile opasów wejdzie do obory o wymiarach 60 x 20  
    • Przez areczek00095
      Cześć, niedawno zakupiłem i zamontowalem dojarke przewodowa Westfalia z myjka Circomat. Mam pytanie, czy można skrócić czas mycia tej dojarki? Myje ona 40 minut. Rur mam około 40 metrów i póki co podpiętę 2 aparaty. Najbardziej irytuje mnie to że wydmuchuje ona wodę z rur tzn wydmucha ją w minutę a potem z 10 minut pompa chodzi na darmo. Da radę to jakoś ustawić?
      image.webp
    • Przez bynio
      Witam.
      Mam zamiar budować obore wolnostanowiskowa na rusztach i zastanawiam się co położyć na dach blachę a pod nią ocieplenie i folia czy płyty warstwowe z pianką w srodku. prosze o podpowiedzi i opis jak to wygląda w rzeczywistości od strony praktycznej, funkcjonalnej i finansowej.
    • Przez elamir
      Chciałbym zrobić okólnik dla bydła i myślałem o wersji drewnianej z uwagi na koszta. Jako słupy miałby robić podkłady kolejowe, a żerdzie zrobiłbym sosnowe z własnego lasu. Tak jak o trwałość podkładów się nie boję bo one to i pewnie mnie przeżyją tak zastanawiam się co zrobić, żeby jak najdłużej wytrzymały żerdzie. Sosna do najtrwalszych nie należy. Zaimpregnować to jakoś, czy tylko okorować? Ile lat może wytrzymać takie drewno?
    • Przez Sport
      Witam
      Ile bydła mięsnego można trzymać w oborze o wymiarach 13 na 6m i jak można ją urządzić
      pozdrawiam sport

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.