Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Vicon95
      Witam od pewnego czasu mam problem z wyciągiem szynowym "krotoszyn" mianowicie od chwili założenia nowej liny słychać jak lina ociera się o siebie na kole ( grubość liny nie była zmieniana ) myślałem że moze wytarło się koło od liny i delikatnie przez to nachodzi na siebie i stąd ten dzwięk ocierania lecz po wymianie na nowe nic nie pomogło.... moze ktoś miał taki przypadek ? 

• Przez AdamJanuszkiewicz
      Witam. Chciał bym przerobić stodołę na byki. Chów wolno stanowiskowy. Chciał bym sam pospawać drabiny paszowe te skośne i mam taki dylemat z czego to zrobić? profil zamknięty jest łatwy do spawania i przycięcia. Rura jest już trudniejsza. Jaka powinna być grubość scianki profila i jakie jego wymiary. Prosił bym was o zdjecia swoich obór i o porade z tymi drabinami paszowymi
    • Przez MarcinKoczewski
      Witajcie wiem ze nie temat 
      Szukam wzoru umowy dzierżawy budynku gospodarczego  (obora) pilne w googlach  jest ale nwm czy dobry wzór 
    • Przez TomaszStach
      Witam serdecznie. W związku z tym, że energia elektryczna jest coraz droższa, zastanawiam się, jak ograniczyć jej zużycie. Doszedłem do wniosku, że tracę jej dużo na oświetlenie obory w czasie doju itd. Zrobiłem plan obory która ma wymiary 10 x20 metrów. Zaznaczyłem też zwykłe żarówki 100 W. Mam ich 5 sztuk. Macie może jakieś pomysły, na jakie oświetlenie to zmienić żeby było oszczędnie i jasno? Myślałem nad zewnętrznymi lampami LED o mocy 50 W na przeciwległych szczytach ale obawiam się cienia pod krowami w czasie mycia i podłączania dojarki. Może jarzeniówki. Nie mam pojęcia. Liczę na wasze podpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie. 

• Przez MarcinKoczewski
      Witajcie robie remont  w oBorze. Przyszedł czas na strop 
      Jest  on z desek parę sztuk jest do wymiany reszta jest w miarę. 
      Tu moje pytanie czy jest jakaś  specjalna folia do budynkow  inwentarskich  żeby zakryć te  deski ?
      Z góry dzięki ,szukałem w necie i nic nie ma 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.