Zaloguj się, aby obserwować  
bayer

weidemann

Polecane posty

zimny90    1

Chciałem kupić weidemana ale słyszałem opinie ze jest to strasznie wywrotne i ma niski przeswit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karuś    5

Wszystko zależy od modelu. Te najmniejsze to do stabilnych nie należą. Co do prześwitu to wynosi ok 30 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bayer    16

Karuś masz racje,ja mam jedną z większych ładowarek i udźwig 7 ton i tak wcale łatwo jej się przewrócić nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny64    0

Ja przedwczoraj zamówiłem weidemann'a, przywiozą w czwartek jak bedzie czas to dam fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomala611    10

Witam

 

Teleskop Manitou, mniejsze gabaryty, lepsza stabilność, większy przeswit 45 cm, mocniejsza hydraulika, mniejsze spalanie,...itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

no i ...

 

weideman moze i do cudów techniki nie należy ale cenowo jest pewną alternatywą dla mniej zamoznych


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bekba    31

Poosiadam weidemanna z 50 konnym silnikiem perkinsa.... i cóz nie mogę sie z niektórymi poprzednimi wypowiedziami zgodzic. Prześwit oczywiscie zależy od modelu i opon, ale po co wiekrzy prześwit jak żeby taką ładowarke zakopac i nie wyjechac to trzeba byc naprawde zdolnym... Co do tego że jest wwrotna tez sie nie zgodze pownieważ:

a. każda ładowarka łamana w pół jest w jakims stopniu wywrotna(czy mniej czy wiecej zależy od rozmiaru wieksze sa mniej wywrotne)

b. zależy to też od umjętności kierowcy a berdziej trzeźwości umysłu

Moja juz 2 razy leżała:

1 raz przewrócił ja z jednym balotem sianokiszonki pewnien napiszmy mało mądry facet

2 raz przewrócił ja także z jednym balotem sianokiszonki facet który robił u mnie do pierwszego napicia sie w czasie pracy które nastąpiło własnie wtedy.

Więc nikt mający troche oleju w głowie jej nie przewróci.

I zaraz mi ktoś powie że teleskopowe sie nie przewracają. To prosze bardzo jak ktos chce zobaczyc to 2 wsie dalej jedna nowiuśka ładowareczka została doszczętnie zniszczona, pogięta itd. Oczywiście dlatego że własciciel wyjechał no to pracownik mowi: własciciela nie ma to se wypijem. < taki był skutek. poleciała na pełnym wysięgu.

 

Co do hydrauliki to jest aż za mocna bo jak ma podnieść coś cieższego to d*pa idzie w powietrze.

 

JEDNYM SŁOWEM NIE ZAMIENIŁ BYM NA ŻADNĄ INNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Zgadzam się z wypowiedziom kolegi, ja moim weidemannem niby byłem laureatem wpadki tygodnia, lecz wystarczyło skręcić kołami, i na wierzchu :rolleyes: Jak już to nie pomaga, to zostaje oprużnić widły, i wspomóc się wychyłem wideł, nie ma siły, musi iść :(

A odnośnie tej teleskopowej, to nie wiesz czasem jaka to marka, właśnie szukam takiej po wywrotce, zaznaczam po wywrotce, ponieważ moja jest po spaleniu, a kupować nowe części się nie opłaca, więc szukam jakiejś z zwichrowanym teleskopem i kabiną :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Zetroll
      Witam mam problem z mini ładowarką bobcat 443 gdy chcę skręcić czy w lewo czy prawo hydraulika głośno pracuje podczas jazdy na wprost jest wszystko w porządku i gdy unoszę ramię czy na pusto czy z załadunkiem to przerywa .Czy ktoś z użytkowników miał podobny przypadek.
    • Przez karol2306
      Witam
      Mam problem z merlo. Według specyfikacji podnosi max 3,5t lecz ciężko podnieść 1,5 t.
      Wszystkie inne funkcje działają poprawnie.
       Gdzie szukać przyczyny???
      Gdzie znajduje sie zawór przeciążeniowy?? Podejrzewam ze trzeba go podkręcic
    • Przez Huzi
      Witam mam problem w clas scorpion 7044 z wysuwem mianowicie cały czas świecą się diody od przeciążenie i piszcza nie można wysunąć ramienia . Nie wiem dokładnie czy czujnik ten jest na tylnej osi przykrecony dwoma opaskami to to , odlaczylem go i dalej to samo 
    • Przez 22krystianek22
      Witam wymieniał ktoś pasek wentylatora w  manitou ? Podpowie ktoś jak go przelozyc ? 
    • Przez paulo9999
      Witam. Mam okazję kupić ładowarkę Atlas w przystępnej cenie ale niestety ma zepsuty napęd hydrostatyczny. Czy może orientujecie się ile może kosztować mniej więcej naprawa ów napędu? Czy jest to w ogóle opłacalne. Ta ładowarka nie zalicza się do nowych.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj