Skocz do zawartości
Slayer55

Układ wentylacji i ogrzewania Kabiny

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
kabiny
Gores    0

U mnie są korki w trójniku po obu stronach kabiny a czy i gdzie są u ciebie to nie wiem musisz poszukać na pewno muszą być a jak nie to odkręć wąż

Edytowano przez Gores

Wiadomość z agroFakt.pl

Slayer55    0

chodzi mi o belarusa 820 no b w instrukcji pisze że trzeba spóścić płyn czy co tam jest ale już nie piszą gdzie to jest??

Eryk91    0

Panowie ma pytanie jak odpowietrzyć układ ogrzewania kabiny mam właśnie te trójniki po bokach kabiny.

pamo84    9

robiłem to w tamtym tygodniu to gaz ręczny tak na 1500obr/min. i ten trójnik z prawej strony kabiny popuściłem podstawiłem naczynie żeby płynu nie marnować, najpierw poleciał płyn potem powietrze i później już cały czas płyn i gotowe :rolleyes:

michal1993    350

A czy termostat musi być otwarty czy może być rozgrzany tak do 40 stopni? I czy w układzie jest więcej niż jeden zawór, jeden to wiem, ze przy głowicy ale czy jest drugi gdzieś pod dachem?

Proktor    2

Witam,, mam takie pytanie ; mam 1221.3  2013r  i jak był nowy to nagrzewnica dawała duże ciepło jak sięgam pamięcią , a teraz tak słabo grzeje... trójnik ten co się zmienia ciepło/zimno mam w kabinie u góry i gdy kiedyś potrzebowałem  się dostać do panelu tam gdzie radio się montuje to ten sufit na zawiasach otwierałem i pewnego razyzamocno w dół otworzyłem tą klapę i te węże się napieły od tego trójnika i dość sporo płynu z tych węży mi poleciało w kabinie , później też kapało troche ,,, no i pytanie takie czy ten płyn to płyn chłodniczy ze zbiorniczka wyrównawczego ? czy jakoś się go uzupełnia ? czy to mogło mi to powietrza zassać do środka , ? może to trzeba odpowietrzyć , że temperatury nie daje ?.. i jak to się robi ? z góry dziękuję 

Moze przy składaniu tych węży z których ci pociekło któryś się załamał,lub masz uszkodzoy zawór regulacji temp,skoro nie grzeje to niema obiegu gdzieś jest niedrożność,jeśli płyn w chłodnicy jest na stan to  ok a odpowietrzy to się samo najlepiej w pracy 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się