Zaloguj się, aby obserwować  
lewy1996

Massey Ferguson 365

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Massey
lewy1996    0

Interesują mnie informacje na temat tego ciągnika ogólnie: spalanie, awaryjność, siła podnośnika (czy jest wzmacniany siłownikami zewnęrznymi), czy ma półbiegi, jak jest skonstruowana skrzynia biegów (chodzi o ilość przełożeń), szybkość max:D, jak się sprawdza w lekkich pracach typu opryskiwacz (czy jest zwrotny). Chodzi mi o egzemplarz z 1993roku.

Z góry dziękuje za informacje i pozdrawiam.

Edytowano przez lewy1996

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

...

Edytowano przez Profil usunięty

Wiadomość z agroFakt.pl

lewy1996    0

Dzięki wielkie, a może ktoś jeszcze się wypowie?

Dane techniczne http://www.tractoor....on-350-365.html a co do reszty to muszą się wypowiedzieć użytkownicy tych ciągników.

tak tylko że tam pisze o tych ciągnikach do 91roku wiec nie wiem czy dalej sie cos zmieniło:D

Ja mam masseya 390 więc różni się on mocą. Mam w nim skrzynię zsynchronizowaną 12 biegów do przodu i do tyłu rewers przy kierownicy bardzo ułatwia obsługę zwłaszcza przy pracy z ładowaczem. Gdy potrzeba większego wydatku hydrauliki można zsumować wydatek z pompy tandemowej z pompą od podnośnika, bardzo przydatne przy ładowaczu.Spalanie zależy od obciążenia i od obrotów, ponad 1800 obrotów zaczyna więcej ciągnąć z baku, więc trzeba mieć umiar w gazie. Z awarii to ja nie miałem większych

wymieniałem tylko uszczelniacze w przednim moście i krzyżaki oraz końcówki wtryskiwaczy. Ciągnik ogólnie zwrotny i zwinny jego minusem jest to że ma lekki tył i ciężko go uruchomić przy dużym mrozie tak powyżej 15 stopni jest już ciężko ale zamierzam zamontować mu grzałką płynu chłodzącego i mam nadzieję, że mu to pomoże.

a ty z którego roku masz mf-a?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

...

lewy1996    0

mam prośbę. czy mógłby mi ktoś rozpisać działania skrzyni biegów w tym modelu z 93r zwłaszcza żółwia i zająca i wyjaśnic co to są te o ile się nie myle (H, L, M) na biegach.

z góry dzięki

hubertuss    633

Skoro masz te pólbiegi, to pewnie jest to skrzynia12x4 bez rewersu. Skrzynie 12x12 weszły w ostatniej wersji i w serii 300 półbiegów w tej skrzyni nie było. W skrzyni 12x4 półbieg przełącza się ze sprzęgłem środkowym lewarkiem. Skrzynia 12x12 ma rewers i 3 grupy po 4 biegi. Grupy i biegi zmienia się jednym lewarkiem z boku. O serii 300 jest tu parę tematów. Niestety w tym dziale panuje bałagan i są one zepchnięte gdzieś tam daleko. Napęd włącza się przyciskiem na konsoli środkowej lub na prawej w zalezności od wersji.

lewy1996    0

Mam na oku takiego Fergusona z 96roku motogodziny +,- 5000 w stanie dobrym bez wycieków. Interesuje mnie czy idzie w tym modelu założyć hamulce pneumatyczne do przyczep? A tak wogóle co sądzicie o tym modelu? Da radę z opryskiwaczem 1000l zawieszanym?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

...

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

...

lewy1996    0

Jeszcze jedno:D

Czy jest możliwość założenia hamulców pneumatycznych?

Edytowano przez lewy1996

hubertuss    633

Wszystko się da zrobić kwestja ceny. Instalacja powinna w zasadzie pasować od 4514 z tym małym wyjątkiem,że trzeba przerobić system jej uruchamiania. W ursusie hamulce zasadnicze są mechaniczne i pneumatykę uruchamiają cięgła. W serii 300 mf a hamulce są hydrauliczne. Poszukaj tematów o tej serii są gdzieś tam pare stron do tyłu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Emil1254
      Panowie mam wodę w oleju uszczelka dobra  głowica też sprawdzana a z tego co wiem to tam są tuleje suche i nie mam pojęcia jak olej się tam dostaje czyżby blok pekniety?  Jest jakaś firma warsztat godny polecenia w okolicach Elbląga? 
    • Przez ursus-moc
      Witam mam problem gdyz z tłumnika wydobywa się olej co może być przyczynq
    • Przez ursus-moc
      Witam jakiej firmy polecacie zestaw naprawczy silnika mf 255
    • Przez mf25
      Jak wymienić żarówki na desce rozdzielczej w zegarach temperatury wody,paliwa obrotomierz  MF 255 ?
    • Przez borsuk1891
      Witam wszystkich.
      Mam problem z podnośnikiem ,a właściwie z pompą . Na zimnym silniku podnośnik słabo podnosi i po dodaniu gazu zaczyna wyć pompa. Tak jakby było coś przytkane. Nie ważne czy z maszyną czy bez.  Zapala się kontrolka od filtra oleju hydrauliki.  Po wykręceniu filtr jest czysty. Następnie robię płukankę z ropy całej skrzyni i wraca wszystko do normy. Pompa nie wyje, kontrolka gaśnie podnosi bez najmniejszego problemu. Dzieje się tak średnio 3 razy w roku. Czyżby coś przytykało się bo filtr na pewno nie? Olej jaki zalewam to Agrol U . Prosze o pomoc i dziękuje.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.