MrKOTpl

Kiedy będzie AGRO-PARK 2012 w Lublinie ?

Polecane posty

Gość   
Gość

Na dole strony www.agrofoto.pl relacja na żywo z montażu! Na hale od rana wjeżdżają kolejni wystawcy, swoje maszyny i urządzenia rozstawiają już: PRONAR, McHale, Case IH, Maschio Gaspardo, LEMKEN Polska, Claas, Zasław, VOGEL&NOOT, Ursus, Steyr, POM Ltd, PICHON, Merlo, McCormick, BIN i Agrifac.

AGRO-PARK - lubelskie święto rolnictwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MASZLAND    0

No chyba się szykuje fajna impreza zobaczymy ale jak kolega mi mówił to największe stoisko ma mieć Roltex-Krasnystaw i wystawia marki które sprzedaje a trochę tego jest sam jestem ciekaw jakie maszyny będą.

Z tego co wiem Roltex wystawia:Claas-a, Maschio-Gaspardo, Vogel&Noota, Mandama, Krukowiaka, Lemkena, Horscha, Zasława, Bogballe, Pichona i Agrifaca i Brodnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

mimo niesprzyjającej pogody, frekwencja w pierwszym dniu targów Agro-Park dopisuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u1212    5

Moim zdaniem trochę lipa. Z tak hucznie zapowiadanej rzeszy wystawców rzeczywistością okazała się garstka dealerów z bardzo ubogą ofertą. Firmy z branży ochrony roślin i nawożenia (bo na nie po cichu liczyłem) mógłbym policzyć na palcach jednej ręki. Wystawę, oglądając dokładnie wszystkie maszyny i nie wdając się w dyskusje ze sprzedającymi można obejść w pół godziny.

Na konferencjach w szczytowych momentach widziałem ok. 10 osób.

Ogólnie nie wiem do jakiej innej wystawy można ją porównać. Jak ktoś ma blisko to można się przejść i popatrzeć na parę traktorów (był także jeden kombajn).

A żeby nie było że jestem jakimś hejterem to podobało mi się, że było stosunkowo sporo stoisk z żywnością mniej lub bardziej tradycyjną (mięso, pieczywo, miody, itp) oraz nowa hala targów (było ciepło mimo tragicznej pogody za oknem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suchy    1

Szału nie ma, ale takie targi na Lubelszczyźnie to krok w dobrą stronę. Jeszcze trochę tych kroków przed organizatorami żeby dorównać chociażby targom w Kielcach. Prawdą jest, że na wschód od Wisły brakuje targów z prawdziwego zdarzenia. Może kiedyś dorównamy Hanowerowi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MFrolnik26    214

Wybiera się ktoś w tym roku na agro park? Dzisiaj rano widziałem kilka ciągników pomykających w kierunku targów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

bylem, zwiedzilem i wrocilem

jak dla mnie nic ciekawego <_< niby wiecej maszyn i wystawcow, a w wiekszosci ci sami co w tamtym roku


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alik07    4

A wie ktoś czy na jutrzejszy wykład jest wstęp wolny ? Bede jutro w Lublinie to bym wstąpił, może się dowiem czegos ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Chyba bliżej już się targów nie doczekam , bo i rejon nie rolniczy więc trzeba pojechać , choćby dla zamienienia kilku słów z userami AF :)

 

Impreza pewnie mała , ale nie od razu Kraków zbudowano :) Kto wie może kiedyś doczekamy się ,że na targach oficjalnie zagości załoga AF :)

 

Michał o której będziecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MFrolnik26    214

Ale na wykłady pewnie trzeba się wcześniej zapisać? Jutro wybieram się ze znajomymi bo tak jak koledzy wyżej piszą na wschodzie nic się nie dzieje <_< dobre i to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7891Firefox    53

Byłam dzisiaj :D Maszyn sporo, było co oglądać. Zawiesiłam oko szczególnie na wozie paszowym Strautmana. Wykład prof. Kowalskiego super. Nawet udało mi się z nim troszkę porozmawiać B)

 

nie trzeba się wcale zapisywać, wstęp wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Pawlus masz numer do mathieu albo emulegatora to kontaktuj sie z nimi , kolo 12 bedziemy wszyscy , ja wpadam z @TheMaly95 kolo 12 bedziemy tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał2222
      Witam. Jestem ciekawy czy da się zrobić swapa do Zetora 5011 a silnik z Zetora 5211, silnik 3 lub 4 cylindrowy bez kombinacji. W przyszłości gdybym musiał robić remont to poszedł bym w mocniejszy silnik o ile jeszcze będzie sens. 
    • Przez kuna9977
      witam chcę kupić folie ensinbal tylko teraz jest ona w innym opakowaniu jak kiedyś czy to jesty tylko zmiana opakowania czy jakaś podrób już ponad 10 lat jej nie używam tylko terza znalazłem ofertę 420 zł za 750 więc cena dobra tylko cy to ta sama co kiedyś  pierwsze zdjęcie w jakim jest teraz drugie zdjęcie w jakiej była kiedyś i w internecie na aukcjach występują w różnych opakowaniach więc czy to to samo 


    • Przez Anastasia09
      Warsaw Dental Center do miejsca, gdzie pasja i profesjonalne połączenie jest w trosce o naszych pacjentów. Nasza misja obejmuje zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz jakości usług stomatologicznych.
      Nasze kliniki, placówki na terenie warszawskim Powiślu, zachwycają nie tylko swoim designem, ale również wykwalifikowaną kadrą, która sprawia, że wizyta u stomatologa staje się doświadczeniem.
      Zapewniamy możliwość tworzenia kameralnej, przyjaznej i dyskiretnej zawartości, gdzie każdy pacjent jest dostępny indywidualnie oraz zapewnia zakres usług. Nasze zaangażowanie w pracę z pacjentami stawia ich w centrum naszego zainteresowania. Dokładne zastosowanie, aby zapewnić im pełen komfort, który jest w pełni funkcjonalny.
      Kontakt z Warszawskie Centrum Stomatologiczne

      Możesz zalogować się z nami w dowolny dogodny dla Ciebie sposób.
      Godziny pracy
      Pon. —Pt. 9.00 – 21.00
      Klinika e-mailowa
      kontakt@warsawdentalcenter.pl
      Numer telefonu do odbioru
      +48 22 542 18 04
      Adres naszej kliniki
      Topiel 11, 00-342 Warszawa
    • Przez Waga
      Witam ! jestem całkowicie nowy w temacie, odziedziczyłem gospodarstwo po rodzicach - nie całe 5 ha. Dogadałem się z sąsiadem, że będzie sobie to użytkował. Dopłaty wziołem na siebie. Jednak nadal nie jesteśmy dogadani co do kasy za to użytkowanie. Sąsiad mówi, że okoliczni rolnicy są tak dogadani, że dopłaty ze ziemię bierze ten co użytkuje. i co dalej ? co z podatkiem ? ziemia to piasek i glina mniej więcej po połowie, wielkopolska. Poradzicie coś ?
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj