Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
gogo500

Dopłaty Unijne

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
damianbor    8

Chodzi mi o to że siejąc np łubin dostajesz te 800 i coś zł plus 700 pare za strączkowe. I nie wiem czy rzepak zalicza sie do tych strączkowych czy nie. Pytam bo miałem rzepak posiany na polu takich znajomych i to oni zgłaszali to do agencji i teraz wyszli z propozycją ze skoro ja to uprawiam to dopłaty tez mi sie należą, a oni chcą tylko za podatek. I nie wiem ile będzie tych złotówek.

gwozd    101

Chodzi mi o to że siejąc np łubin dostajesz te 800 i coś zł plus 700 pare za strączkowe. I nie wiem czy rzepak zalicza sie do tych strączkowych czy nie. Pytam bo miałem rzepak posiany na polu takich znajomych i to oni zgłaszali to do agencji i teraz wyszli z propozycją ze skoro ja to uprawiam to dopłaty tez mi sie należą, a oni chcą tylko za podatek. I nie wiem ile będzie tych złotówek.

Stwierdzasz ze rzepak moze byc roslina straczkowa. Na jakiej podstawie tak twierdzisz?

Wiadomość z agroFakt.pl

proxy8441    72

rzepak nie jest rosliną strączkową.

siejąc łubin dostajesz JPO UPO + płatność do roslin straczkowych.

thor1984    7

A co wpisać we wniosku jeśli chcę zasiać lucernę z owsem, jęczmieniem i trochę peluszki i to skosić i w bele a potem zostaje lucerna?

henio2    101

No może marichuanę u nas zalegalizują to by na tych łąkach co PZ nie będzie posiał i by się brak tych dopłat wyrównał z nawiązką ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować