ursusc-360x2

Problem z lochą!

Polecane posty

lukaczmarek    277

@tomekgeo2 wezwać weterynarza, włożyć odbyt, zaszyć, podać leki przeciwzapalne i przeciwbólowe i tyle narazie można zrobić.

 

@tomek175 nie przesadzajmy z tym fachowstwem. Ja nic nie daje. wystarczy ograniczać żywienie przed porodem i po porodzie i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek175    1

lukaczmarek tez tak robie i kał czy mocz pojawia sie na 3-4 dzien co mi sie wydaje troche długo wedlug mnie

stosowalem tez kilka dni przed porodem i po w niewielkich ilosciach SOL GLAUBERSKA (sisrczan sodu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mesi    20

Nie wiem co się dzieje już 2 loszki i 2 maciory powturzyły , kryte knurem co to może być , coś z knurem czy co ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197

witam,locha robila gniazdo i zaczelo miac parcia no ale minelo pare godzin i nic nie ma,wkladam reke nie umiem jej wlozyc tak jakby jeszcze szyjka pochowa nie byla jeszcze tak rozwarta,co robic?-czekac czy tak zaszczyl okscytonoze? wiem ze dopiero daje sie go przy 1-2'prosiaku a tu nie ma nic. proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Skąd wiesz że miała parcia? Miał mleko oproszona już pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jaka waga ? Jak się nadaje to sprzedaj i kłopot z głowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba55    501

ma z 60 - 70 kg sprzedac taka swinie  to problem  , dzwonilem dzis to 5 skupow i nikt takich nie kupuje


coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Myślałem że z 90 ma . Ostatnio na skupie widziałem z przepukliną niemal do ziemi . Trzeba by operację . O ile nic tam złego się nie dzieje to jest szansa że mu pomoże .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bambrzwlkp1
      Witam . Locha miała sie oprosic piatek sobote. Z przednich sutkow bylo takie jakby mleko i az sikało . Ale jakos co jakis czas zanikalo. Loszka juz mnie raz wkrecila i nie byla prosna. I podpowiem z tylu nie ma zadnych objawow ze bedzie sie prosic tylko dopiero od dzisiaj cos jakby sie zmieniało.

      Prosze o pomoc .

      Z innej paki .Bo u mnie cuda nie widy z tymi maciorami. Jedna oprosila sie po 4 tyg. Liczylem dokladnie jakby co.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj