ruta23

proxima plus 100 czy new holland td5050

Polecane posty

ruta23    0

witam

tak jak w temacie

zetor proxima plus 100 czy new holland td5050 -

cena podobna,parametry podobne.

ktory lepszy, mniej awaryjny, tanszy w utrzymaniu

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gseries    0

A brałes pod uwage różne inne modele? Czemu wybór padł na te dwa? Jaka kwota dysponujesz? W jakim wyposarzeniu maja byc te trkatory? i Co maja robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenon385    14

nie chyba a napewno ;) właśnie przy czym mają pracować wtedy otrzymasz konkretne odpowiedzi

Edytowano przez zenon385

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruta23    0

cena 150 tys, z klima

kwota to wlasnie 150 tysiecy wiec chyba nic lepszegoonie kupie, a jaki opinie o nh

 

ciagnik ma pracowac przy plugu i agregacie, ciezkie ziemie

plug 4 zetor junior roto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gseries    0

Możesz jeszcze popatrzeć na case jx - to samo co nh td, niektórzy uważają ze lepsze wykonanie. Pojeździj po okolicznych dealerach, popytaj rozważ to czy będziesz miał dobry serwis itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lewy1996    0

Według mnie Zetor.. mam znajomego ma zetora 110km i ciągnie pług wywrot 4 skibowy obrotowy marki kuhn i radzi sobie świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruta23    0

w tej chwili daja dobra cene na nh z klima i rewersem

122 netto

za zetora proxime plus z klima bez rewersu 128 netto

wydaje mi sie ze zetor teraz jest lepiej odrobiony

nie wiem jak z silnikiem i skrzynia czy teraz daja rade tak jak kiedys stare zetorki

 

a co do case to wydaje mi sie ze kabina to tandeta, a nwet za siodelko boczne trzeba doplacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gseries    0

A masz w okolicy dealerów innych marek? Bierz z rewersem, zawsze sie przydaje, a co do wykonania nh, to w okolicy jest ich sporo i raczej sobie je chwala, proximy sa ale w "starej budzie" wiec sie nie wypoiwadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bob    820

Nawet nie patrz na ciągnik bez rewersu, nie wiem czy wcześniej takim jeździłeś ale popracujesz takim to na "zwykłego" bez rewersu nie popatrzysz. Za te 128tyś za Zetora to chociaż skrzynia 40 czy ta zwykła z poprzedniej epoki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik6666    4

tu jest wybór trudny.... jedno co ich duża róznicą jest to spalanie.... zetor pali więcej ropy niż new holland... więc moim zdaniem patrz na new holland... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sirKonrado    8

Podepnę sie pod temat.

Mam pytanie (czysta ciekawość) lepiej jest wydawać ok 120 tys pln za nową proxime 90 konną, czy może przemawia coś za zainwestowaniem 100tys w fendta porównywalnej mocy z ładowaczem (chodzi mi tu o favorita 509 z 99 roku).

Edytowano przez sirKonrado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Ludzie ! do zetora wszystko jest za doplatą nawet sieoełko boczne. nh jest lepszy moze troche lzejszy chociaz zetor tez szału nie robi .. zetor ceni sie tylko nie wiem za co proxima 8441 ma kape skrzyni od zetora z 80 lat . wiec szału nie ma


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fartrac675dt    90

To co ze ma klapę od skrzyni biegów jak w tych starych to chyba lepsze samemu zdejmiesz i np.odblokujesz i fajnie jak popatrze jak pracują zetorami a nh to widac że zetor lepiej targa a do nh nic nie mam tez fajne maszyny, ale jak to mówia gdzie region tam marka u mnie rządzi JD i Zetor no i rosnie liczba Clasaa a Nh jak na lekarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

A NH ma skrzynie od starego Fiata :P

Ogólnie dla mnie skrzynia Proxy bardziej sie podoba od TD bo ma 6 przełożeni w jednym zakresie a NH 4


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Obudowe skrzyni z lat 90 a srodek inny bo ma inne przełozenia .. w kazdym ciagniku jest coś co sie podoba i coś co sie nie podoba ... o gustach sie nie dystutuje


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artursz89    454

cena 150 tys, z klima

kwota to wlasnie 150 tysiecy wiec chyba nic lepszegoonie kupie, a jaki opinie o nh

 

ciagnik ma pracowac przy plugu i agregacie, ciezkie ziemie

plug 4 zetor junior roto

 

Tacie proximę plus z100 proponowali za 116 netto 142 brutto - skrzynia 40 km/h szerokie opony i klima. NH TD5050 w podobnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Szerokie opony czyli 380/70R24 i 480/70R34? Proxima Plus ma także półbieg bez sprzęgła oraz WOM załączany elektrohydraulicznie czego w TD nie ma.

Przyjrzyj się jeszcze jakie obroty WOM zaoferowali, warto wziąść 540/540E obr./min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

ma moje jak na taki nie zaduzy ciagnik to czym wiecej mechaniki tym lepiej ...


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj