Zaloguj się, aby obserwować  
kowal1234

remont mercedesa 4 cyl

Polecane posty

kowal1234    1

Proszę o informacje o remoncie mercedesa 4 cyl od classa protektora ponieważ mam okazje kupić taki kombajn za 15 tys ale silnik nie trzyma wolnych obrotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

A co konkretnie chcesz wiedzieć?

 

Jeśli chodzi to zestawy naprawcze to zadzwoń do sprzedawcy części do claasa i spytaj czy je mają.Możesz kupić drugi silnik i zamienić.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emtecc    22

jak silnik do niczego to cena wcale kusząca nie jest

nie trzyma obrotów to może pompa do zrobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Zobacz filtr powietrza czy nie jest zapchany.Znam przypadek gdzie silnik był do wyrzucenia, a tak naprawdę powietrza nie dostawał.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kowal1234    1

Mnie też wydaje się żę to pompa sprawdzałem w okolicoznym sklepie że kosztuje ona 240 zł gdyby to tylko o to chodziło to pewnie go kupie bo reszta podzespołów jest w dobrym stanie ale narazie w sobote objade okoliczne komisy jak nie znajde nic w lepszym stanie to zaryzykuje i go kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Jak jest w dobrym stanie technicznym pomijając stan silnika to można by go kupić.Może by jeszcze spuścił z ceny.To jest Mercator 60?


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kowal1234    1

Nie to protektor jeśli dobrze się orientuje to jest to taki sam kombajn jak merkator 50 tylko starszy cena to15300 z sieczkarnią i nowymi oponami stare są ale bez bieżnika prawie wszystkie pasy nowe koła pasowe dobre, klepisko i cepy też jeszcze dobre tylko silni nie trzyma wolny obrotów i wogule dziwnie chodzi ale to przez nieorginalny tłumnik przerobiony bodajrze od poloneza! Gość ogólnie wyprzedaje prawie wszystkie maszyny niby mówi żę rezygnuje z gospodarki ale chyba będzie kupował nowe maszynui powiększał areał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mincek18    8

ludzie o czym wy piszecie za 15tys w dobrym stanie?? chyba w dobrym stanie do rozbiórki. Napalacie się na takie "niby" okazyjne ceny bo ktoś wyprzedaje albo jeszcze coś a później w żniwa zamiast kosić latacie i szukacie części...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

No wybacz..Ja swojego 75 z dani przyprowadziłem w idealnym stanie który od nowości kosił 18 ha i jeżdżony przez jednego kombajnistę z silnikiem mercedesa za 5 tyś. euro kupiłem.Tylko w nim główny wałek w skrzyni biegów zmieniałem.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mincek18    8

no to chyba 5tys euro to nie 15tys złotych, przywieść trzeba go było chyba w kieszeni nie przywiozłeś. i cena już nalatuje, no i uszkodzony to też inna cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mom    19

@mincek18 nie każdemu potrzebny jest kombajn za 30-50 tys skoro ma do wymłócenia 10h a nie świadczy się usług szuka w miarę sprawnego w jak najniższych pieniądzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mincek18    8

tylko o to się rozchodzi ze w tych pieniądzach to nie ma nic w miarę sprawnego, cena niestety jest wyznacznikiem jakości i chyba ludzie nie są głupi żeby dobry sprzęt sprzedawać za bezcen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mom    19

jeśli gościa ciśnie np bank i nie ma za co raty zapłacić musi sprzedać sam tak kiedyś zetora kupiłem nie wywala wysokiej ceny żeby nie bujać się ze sprzedażą

a silniki mercedesa (stare) są proste w naprawie i żywotne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mincek18    8

ale Wy szczęściarze jesteście, że też mi się nigdy taka okazja nie trafi... to jak z samochodami od dziadka i z małym przebiegiem:P sory ale ja nie wierze w takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Ja mam dwa 75 jednego z dani a drugiego z Polski.To razem kosza u mnie 100 Ha i jeszcze na usługach prawie jeszcze drugie tyle.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

ale Wy szczęściarze jesteście, że też mi się nigdy taka okazja nie trafi... to jak z samochodami od dziadka i z małym przebiegiem:P sory ale ja nie wierze w takie rzeczy

 

 

bo malo kupujesz :P tak jak wspomnialem kupilem claasa i juz 4 rok lata i 2 lozyska tylko polecialy (odpukac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Ziel
      Witam,
      mam problem ze sciągnięciem połówki koła od młocarni, ślimak sciągnięty, klin też tylko koło ani drgnie. Było podgrzewane sciągaczem naciągane i bite młotem, ani drgnie..
      jest tam jeszcze jakieś zabezpieczenie?

    • Przez DarekGrzebyk
      Witam co może być przyczyną że zapycha się ciągle podajnik klosowy . Był wymieniany pasek od podsiewacza i to tej wymianie wydaje mi się że trochę za dużo zboza idzie na powrót przez co ten lancuch jak by się nie wyrabiał.  
    • Przez patataj_
      tak jak w temacie potrzebuje podstawowe dane regulacyjne tj. momenty dokręcania wału, kąt wtrysku (pompa rotacyjna cav) luzy zaworowe a najlepiej instrukcje obsługi i katalog części. Pozdrawiam i życzę udanych żniw.
    • Przez PrzemoO
      Mam problem z komputerem odpaliłem kombajn było ok a po chwili coś takiego




    • Przez Ziel
      Witam,
       
      Czy ktoś z was mógłby mi pomóc i przesłać parę wymiarów?
      Najlepiej jakby ktoś zmierzył wysokość zawieszenia nad ziemią przedniej osi ( na środku ) i z tyłu np sit.
      Wydaje mi sie że mam złe opony i sita za mocno są w poziomie co skutkuje gubieniem ziarna. 
      Pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj