Gość Profil usunięty

Zetor 11441 czy jakiś inny ?

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Miałem 6ha i ciapka i udało mi się zakupić bardzo tanio 23 ha :D Minoł rok od tego i mam zamiar kupić ciągnik. Znalazłem zetora Forterre 105tyś full opcja co wy na to czy też może jakiś inny ciągnik mam 110 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fartrac675dt    90

A oprócz tego zetora jakich pomocników by miał i czy masz sprzet do takiego byka ??????? ;) ja osobiście mam 80ha i bym brał go ile lat ile ma mth ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pako36    4

Proponował bym coś w stylu lamborghini grand prix 95 , sąsiad ma i sprawuje mu się bardzo dobrze miał proximę 7441 sprzedał i kupił lamborgihini i ładnych parę lat nim pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorki    30

105tyś brutto to według mnie dobra cena, sami kupiliśmy 11441 z 2005r i jesteśmy bardzo zadowoleni, w dniu zakupu miała 2380mth obecnie ma 2420mth i jedyny mankamentem jest to że cieknie chłodnica (wiedzieliśmy o tym od początku).... mam też 2 inne zetory i z nich też jesteśmy zadowoleni, ale to kwestia gustu, znam osobiście gościa co miał NH T6020 i zmienił go na forterrę 115, w okolicy pracuje dużo forterr i każdy je sobie chwali.... ;)


Zetor 7340 + tur MetalFach
Zetor 5320
URSUS c-330 + tur1
3 konie na 35ha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondziu1832    202

ciągnik, a maszyny gdzie? jak kolega miał 330 a teraz chce kupić większy ciągnik to przecież z nim nie będzie śmigał pługiem 2 skibowym :D

 

jedno mnie zastanawia, kolega z 6ha stać było kupić 23ha? i po roku czasu ciągnik za 105.000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diablo23    1

szukaj czegoś z wyższej półki john deere np 6320, 6420 jak byś poszukał to coś do tej kwoty znajdziesz lub case tutaj masz stronkę http://allegro.pl/ca...2692771591.html myślę że taki ciągnik z wyższej półki doda ci sporo więcej komfortu

Edytowano przez diablo23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

ciągnik, a maszyny gdzie? jak kolega miał 330 a teraz chce kupić większy ciągnik to przecież z nim nie będzie śmigał pługiem 2 skibowym :D

 

jedno mnie zastanawia, kolega z 6ha stać było kupić 23ha? i po roku czasu ciągnik za 105.000zł

Kolego niekazdy ma tak jak ksiazka pisze i takie rzeczy sie zdarzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

hehe ja bym się nie zastanawiał i brał tego zetorka albo poszukać jakiego do 2005 r max JD aha i nie dawać ciągników poniżej 2005 roku ludzie ciągnik ma być w miare nowy a nie 2000 rok ;[ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mam zamiar rozwijać się do 60-70 ha . Od wójka 4 obrotka kvernelanda , agregat 4 metry ciągany , talerzóka unia txl 3,0m :D a Swoich mam ciapka 2 skiby kultywator 2,4 :D

 

ciągnik, a maszyny gdzie? jak kolega miał 330 a teraz chce kupić większy ciągnik to przecież z nim nie będzie śmigał pługiem 2 skibowym :D

 

jedno mnie zastanawia, kolega z 6ha stać było kupić 23ha? i po roku czasu ciągnik za 105.000zł

 

Taki pan którego dużo w życiu złęgo spotkało , Pomagałem mu od 4 lat i uśmiechnoł się do mnie i chciał mi przepisać ale ja powiedziałem że dam mu 5 tyś za Ha i tak mam troche więcej areału :D Dalej będzie trudniej 30 tyś za Ha to troche boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

Kolego nie zwracaj uwagi na Pronara litości lepiej wyjdziesz jak kupisz 5 letniego JD czy coś innego jak rolnik rolnikowi ci mówię. masz tu pare linków:

 

http://otomoto.pl/cl...tz-A199313.html

http://otomoto.pl/jo...30-A220448.html

http://moto.allegro....2684810174.html

http://moto.allegro....2686865490.html

http://otomoto.pl/va...20-A222480.html

przejrzyj te linki .

 

P.S ja bym się nie sugerował tym ursusem nie znajdzie renomy po tych wszystkich latach gdzie serwis praktycznie uważał cię za głupiego.... mi się nie podobają i tyle ja z 5314 miałem takie problemy, że mnie ciarki przechodzą lepiej używanego JD z serii 6020 aha i ten co wystawia ursusa to jest dla niego szerokie ogumienie :blink: ?!

Edytowano przez andrzej2257

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WujekWaa    12

A może coś z Fendt'a? Fendt 512C - troche wiecej koni niz zetorek ale na pewno o wiele przyjemniejsza robota. Znajomy kupił za 110 tyś w bdb stanie, naprawdę kawał byka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Kupując JD trzeba liczyć się z dużym spalaniem, kolega ma MF 120KM i JD 5820 to powiedział że ze spalaniewm wychodzą tak samo pomimo takiej różnicy mocy, w ogóle w okolicy każdy kto skusił się na Jelenia narzeka i to bardzo na wysokie spalanie.

Edytowano przez Junkers

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Jak to kto kolega, niestety nie ja więc nie jest to informacja z pierwszej ręki a co za tym idzie powinienem zamilczeć. U niego ten jd niestety prawie cały czas stoi i nie żadne bla bla bla <_<


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

I Kupiłem Forterre 11441 :D Stoi już we wiacie :D Mam nadzieje że wykarze się ten ciągnk . Też może na usługach będe jeździł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

"

jakoś ja mam JD 5720 i Fendt 412 vario i nie spalają podobnie ...."

 

 

Ha !-a nie mówiłem :D .

Edytowano przez jaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

Fendt w cieżkiej robocie lubi sobie spalić jak każdy zresztą. dlaczego nie ma fotek rolników z nowych 6R w galerii?

 

@dolnoslaskikuba cyknij jakieś fotki :D .

Edytowano przez andrzej2257

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj