Skocz do zawartości
BukeR

Lely Welger 445 / McHale F5500 vs Agrotron K420

Polecane posty

martin0000    10

stoję przed podobnym wyborem tylko że ja raczej zdecyduję się na Mchale głównie dlatego że biorą ode mnie starą prasę w rozliczenie i jeszcze parę maszyn od nich mam brać. Możesz powiedzieć ile Tobie wołają za te prasy?

qazi    58

Po rozmowach ze sprzedawcami dowiedziałem się ze w przypadku lely łatwiej jest z częściami zamiennymi bo lely ma swoje magazyny w Polsce, a dodatkowo wszystkie łożyska są metryczne i można je dostać w każdym dobrym sklepie. W przypadku mchale części na zamówienie jada z zagranicy wiec w razie naprawy trzeba trochę poczekać, dodatkowo wymiary są w calach i już nie pasują polskie zamienniki. 

to zależy jaki dealer, jak dealer sprzedaje kilka pras rocznie to raczej dużego magazynu cześci nie bedzie trzymał, większy dealer ma zawsze jakis magazyn z częściami, druga sprawa że te prasy aż tak strasznie się nie psują , a takie rzeczy które mogą ulec awarii w takiej prasie to raczej powinny być dostępne od reki, bo łożysko czy łańcuch nie wspominając o takich rzeczach jak palce do podbieracza czy noże to powinny być na stanie,

stoję przed podobnym wyborem tylko że ja raczej zdecyduję się na Mchale głównie dlatego że biorą ode mnie starą prasę w rozliczenie i jeszcze parę maszyn od nich mam brać. Możesz powiedzieć ile Tobie wołają za te prasy?

Mchale v660 za 127 netto ale cos  tam by jeszcze urwał z tego. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piotrek6911
      Witam wszystkich,mam małe pytanko na temat DF Agrotrona k100 lub k410 chciał bym sie dowiedziec ile one mniej wiecej pala w ciezkich i lzejszych pracach oraz ktorego lepiej wybrac k100 czy k410 a moze k420.Z niecierpliwoscia czekam na wasze odpowiedzi.
    • Przez Daniel43
      Witam. Mam problem ze swoim agrotronem konkretnie z przednim napędem. Chodzi o to, że jak ma lekko (śnieg, błoto) działa dobrze, ale na twardym podłożu przód nie kręci tylko sam tył tak jak by chciał ale nie może. Nie wiem czy coś z prądem, hydrauliką czy czymś innym?? A i również blokada nie załącza na wszystkie 4 koła. Proszę o pomoc.
    • Przez Marcin007
      witam
      posiadam deutz fahr agrotron 135 mk3. Mój problem polega na tym że w wycieraczce tylnej cały czas jest prąd i gdybym jej nie rozłączył cały czas by chodziła. Wtyki, kostki bezpieczniki sprawdzone. Moim drugim problemem są przednie reflektory a mianowicie nie działają , po wyjęciu przełącznika stwierdziłem że nie dochodzi do niego prąd . Może spotkał się ktoś z was z takim problemem lub wie o co chodzi ? Czego to może być wina ?

Pozdrawiam
    • Przez makos2
      Witam posiadam problem związany z ciągnikiem Deutz Fahr Agroton 150. Mianowicie co jakiś czas wyskakuje mi błąd EB który uniemożliwia mi dalszą jazdę ciągnikiem, muszę go zgasić a następnie odpalić aby móc znów jechać. Z tego co wiem błąd EB dotyczy czujnika położenia sprzęgła. Zakupiłem nowy czujnik oraz go zamontowałem lecz błąd nie ustał. Sprawdziłem okablowanie i wszystko jest w porządku - przynajmniej tak mi się zdaję . A więc moje pytanie jest takie, w czym może być problem ? Za wszelką pomoc serdecznie dziękuje.

• Przez kamil1985
      Młody rolnik w 2017. Jak skorzystać, kiedy nabór? Ciąg dalszy dyskusji z wątku 
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88807-m%C5%82ody-rolnik-2016/
      Szukasz więcej informacji o programie Młody Rolnik? Rozwiązania wszystkich problemów znajdziesz w wątku
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/2868-m%C5%82ody-rolnik-nowe-zasady/page-1590?view=getlastpost