Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
farmen

landini vision105vs mccormnic c-max105vs pronar p5 5135

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pronar
farmen    0

mozecie mi podać ceny landini vision 105 mccormick c-max 105 i pronara p5 5135

co o nich sądzicie i który byście wybrali

kris14    261

Jeżeli się nie mylę to Landini i McCormick to są niemal identyczne modele (tylko nie wiem z to właśnie Vision z C-max, czy Power Farm z C-max), co do cen to mogę podać Ci tylko cenę Pronara ;)- 152 378,00zł brutto bez upustu producenta ;)

brzozak2    237
mozecie mi podać ceny landini vision 105 mccormick c-max 105 i pronara p5 5135

co o nich sądzicie i który byście wybrali

chlopie korzystales kiedys z jakiegos forum internetowego, czy myslisz ze to bazar?? temat bedzie zamkniete zapewne jak twoj poprzedni, gratuluje 2 posty w tym 2 tematy i oba zamkniete, bo robia mega syf!!

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Wiadomość z agroFakt.pl

farmen    0

chłopie jak chcesz to nie pisz na nie jesteś administratorem żeby wszystkim rozkazywać ja chcę się coś więcej dowiedzieć na temat tych ciągników więc to napisałem a pan odrazu mówi że robie syfa

jak inni będą chcieli napisać to napiszą

z wielką chęcią bym chciał sie dowiedzieć jak te ciągniki się sprawują a głównie landini vision 105 i mccormic c-max 105 i możecie podać ich ceny????

farmen    0

jeden z tych ciągników by był główny ciągnik i będe wymagał od niego wiele

ciągnik by był na 45h i praktycznie do wszystkiego

bym chciał wydać na jakiś ciągnik do 160tyś co byście zaproponowali innego(proszę podawać ceny) ;)

zetor    3

160 tys netto ? mysle ze ten mccormic w dobrym wyposazeniu bedzie najlepszym wyborem ;)

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

brzozak2    237
chłopie jak chcesz to nie pisz na nie jesteś administratorem żeby wszystkim rozkazywać ja chcę się coś więcej dowiedzieć na temat tych ciągników więc to napisałem a pan odrazu mówi że robie syfa

jak inni będą chcieli napisać to napiszą

z wielką chęcią bym chciał sie dowiedzieć jak te ciągniki się sprawują a głównie landini vision 105 i mccormic c-max 105 i możecie podać ich ceny????

po pierwsze jest juz temat gdzie piszemy ceny ciagnikow i pytamy o nie, a poza tym zalozyles przynajmniej 2 takie tematy :angry:

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

farmen    0

wiem i popełniłem błąd bo nie sprawdziłem dokładnie ale tamten temat jest już zakończony a ten nadal się ciągnie

i czkam na odp

Landini Vision nie ma odpowiednika w mccormicku.

odpowiednikiem C-maxa 105 jest Powerfarm 105

prosze tutaj dane techniczne:

http://www.mccormick.net.pl/id0121.php

http://www.landini.net.pl/id0111.php

takze co do visiona bedzie on ciezszy od c-maxa. duza roznica w kabinie z tego co pamietam i widzialem u dealera.

zalezy co oczekujesz od tego ciagnika?

zakanczam swoja dzialalnosc na portalu
jesli jest ktos zainteresowany fotkami ktore byly dodane przezemnie zapraszam na priv

groszek    0

witam zakupiłem landini mytos 105 i ogólnie jest to doby ciągnik tylko ze posiadam jeszcze same explorera i teraz gdybym miał wybierac to za te pieniądze kupił bym same o tej mocy i uwazam ze same jest lepszym ciągnikiem chodzi mi głównie o silnik perkinsa w landinie ten silnik to porazka w stosunku do silnika deutza jakis taki słaby dusi sie i wolno wchodzi na obroty polecam silniki deutza i same

Lukasz4255    2

Dziwne bo perkinsy zazwyczaj bardzo szybko wchodzą na obroty. Przynajmniej tak jest u mnie. ;)

pioter    45

@groszek z którego roku jest ten SAME???

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Karolc360
      Witam interesują mnie te dwa bliźniacze modele czy ktoś je posiada jak z eksploatacją?, a co wy o nich myślicie ciągnik pracował by głównie przy kosiarce-rozdrabniaczu zamiast starej poczciwej c360

• Przez jendrek88
      Witam wszystkich interesuję się kupnem tego modelu ciągnika,czy ktoś jest w stanie mi poradzić czy to dobra decyzja czy lepiej się wstrzymać? proszę o opinię w tym temacie.

• Przez Piotrass
      Wiitam zastanwiam sie nad tymi dwoma ciagnikami  bylem zdecydowany na new hollanda ale teraz jest promocja na john deera i sam niewiem. Ciagnik mialby  byc do tura ale glownie chodzilby w transporcie  i w polu jako pomocnik. New holland kosztuje 235 tys netto jest na oponach 420przod 520 tyl, obciazniki w cenie zaczep automatyczny skrzynia 17/16, a  JOHN Deere w promocji od 250 tys z skrzynia AutoQuad plus ECo 24/24, i tls. wiec roznica wynosi okolo 20 tys bo z new hollanda moze sie urwie kilka tys bo stoi na placu a diler do  konca roku musi sprzedac albo rejestrowac na siebie bo od nowego  roku jakies nowe wymogi sa, Co polecacie?
    • Przez gawela133
      Witam
      Zamierzam kupić ciągnik rolniczy początkowo byłem 100% pewny ze będzie to jd 6120m ponieważ już mam jd 6170m wiec były by tej samej marki lecz johne deere coś ostatnio podrożał rok temu na wiosnę wycenili cenę 250 000tys a na dzień dzisiejszy 277 000 netto

W niższej cenie zaproponowal mi inny deler Valtre N114e ktora kosZtuje z wyposażeniem takim jak bym chciał 270000 netto. Valtra wyglada na bardziej zaawansowany ciągnik natomiast JD M to prosty ciągnik który mam i nie mogę złego słowa powiedzieć .

Można prosić jakieś opinie na temat Valtry ?
      Co byście wybrali ?
      Z góry dziękuj
    • Przez picior4
      Witam, zamierzam zakupić nowy ciągnik rolniczy, za dotację z Młodego Rolnika. Posiadam 8ha pola, z czego 4 ha to porzeczka. Do tej pory uprawiałem wszystko MF-em 255, więc nie mam też dużej wiedzy na temat nowych ciągników. Ciągnik jaki szukam:
      -najlepiej żeby był to kompakt do 65km, max do 70
      - 4x4
      - w miarę wydajną pompę hydrauliki
      - ciągnik przejmie też trochę obowiązków od MF-a tzn. orka, agregat, karczowanie kemp (zamierzam poszerzyć areał uprawny, jeszcze o jakieś +/- 4-5 ha.
      -ziemia 3 klasy
      - ciągnik będzie pracował z ładowaczem czołowym, głównie przy załadunku palet, lub kontenerów z owocami
      -ciagnik szeroki z tyłu (szerokość mierzona razem z oponami od brzegu bieżnika) max do 170cm.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.