Zaloguj się, aby obserwować  
farmen

landini vision105vs mccormnic c-max105vs pronar p5 5135

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
farmen    0

mozecie mi podać ceny landini vision 105 mccormick c-max 105 i pronara p5 5135

co o nich sądzicie i który byście wybrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Jeżeli się nie mylę to Landini i McCormick to są niemal identyczne modele (tylko nie wiem z to właśnie Vision z C-max, czy Power Farm z C-max), co do cen to mogę podać Ci tylko cenę Pronara ;)- 152 378,00zł brutto bez upustu producenta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
mozecie mi podać ceny landini vision 105 mccormick c-max 105 i pronara p5 5135

co o nich sądzicie i który byście wybrali

chlopie korzystales kiedys z jakiegos forum internetowego, czy myslisz ze to bazar?? temat bedzie zamkniete zapewne jak twoj poprzedni, gratuluje 2 posty w tym 2 tematy i oba zamkniete, bo robia mega syf!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmen    0

chłopie jak chcesz to nie pisz na nie jesteś administratorem żeby wszystkim rozkazywać ja chcę się coś więcej dowiedzieć na temat tych ciągników więc to napisałem a pan odrazu mówi że robie syfa

jak inni będą chcieli napisać to napiszą

 

 

z wielką chęcią bym chciał sie dowiedzieć jak te ciągniki się sprawują a głównie landini vision 105 i mccormic c-max 105 i możecie podać ich ceny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmen    0

jeden z tych ciągników by był główny ciągnik i będe wymagał od niego wiele

ciągnik by był na 45h i praktycznie do wszystkiego

bym chciał wydać na jakiś ciągnik do 160tyś co byście zaproponowali innego(proszę podawać ceny) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

160 tys netto ? mysle ze ten mccormic w dobrym wyposazeniu bedzie najlepszym wyborem ;)


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
chłopie jak chcesz to nie pisz na nie jesteś administratorem żeby wszystkim rozkazywać ja chcę się coś więcej dowiedzieć na temat tych ciągników więc to napisałem a pan odrazu mówi że robie syfa

jak inni będą chcieli napisać to napiszą

 

 

z wielką chęcią bym chciał sie dowiedzieć jak te ciągniki się sprawują a głównie landini vision 105 i mccormic c-max 105 i możecie podać ich ceny????

po pierwsze jest juz temat gdzie piszemy ceny ciagnikow i pytamy o nie, a poza tym zalozyles przynajmniej 2 takie tematy :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmen    0

wiem i popełniłem błąd bo nie sprawdziłem dokładnie ale tamten temat jest już zakończony a ten nadal się ciągnie

i czkam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Landini Vision nie ma odpowiednika w mccormicku.

odpowiednikiem C-maxa 105 jest Powerfarm 105

prosze tutaj dane techniczne:

http://www.mccormick.net.pl/id0121.php

http://www.landini.net.pl/id0111.php

 

takze co do visiona bedzie on ciezszy od c-maxa. duza roznica w kabinie z tego co pamietam i widzialem u dealera.

zalezy co oczekujesz od tego ciagnika?


zakanczam swoja dzialalnosc na portalu
jesli jest ktos zainteresowany fotkami ktore byly dodane przezemnie zapraszam na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszek    0

witam zakupiłem landini mytos 105 i ogólnie jest to doby ciągnik tylko ze posiadam jeszcze same explorera i teraz gdybym miał wybierac to za te pieniądze kupił bym same o tej mocy i uwazam ze same jest lepszym ciągnikiem chodzi mi głównie o silnik perkinsa w landinie ten silnik to porazka w stosunku do silnika deutza jakis taki słaby dusi sie i wolno wchodzi na obroty polecam silniki deutza i same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

@groszek z którego roku jest ten SAME???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj