Polecane posty

krzysiu36012    22

Witam

Dnia 01.10.2012 skradziono w Woj.Opolskim

2xAkumlatory 6v altenator pompe wraz z deklem co jest przykrencana pompa podnośnika w c-360 od spodu i około 25l oleju do tego 300kila jabłek! I nowo zamontowane siedzienie również skradziono w razie jak byście drodzy użytkownicy coś wiedzieli lub by wam ktoś proponował sprzedaż takich żeczy dajćie mi znać na pw będe bardzo wdzięczny]

Ciekawi mnie co za ludzie mogą zrobić takie świństwo żeby to wnocy ukrasc pompe podnośnika wraz z olejem

Jeszcze raz jak coś wam sie obije o uszy to dajćie znać na pw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jabłka to już napewno do skupu poszły ja nie jestem z opolskiego to nie wiem ;/ Ale no kurde jak to można ukraść takie coś i po co to tym ludziom ? przykro mi z tego powodu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Zawęź krąg poszukiwań do znajomych/ludzi którzy widzieli to w ciągniku.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusc914    56

Ktoś wyremontuje swojego ursusa czyimś kosztem.Jedyne co przychodzi mi na myśl to ostry pies zamknięty w garażu-najlepiej dwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu36012    22

Najlepsze to jest to że koleś tam musi zanć moje obejscie że wszystko wie co gdzie np mam omalowane drzwi od garażu farbą to nie znać żeby prubował odkrećać klamki albo zasuwe tylko wzioł przecioł (prawdopodobnie bżeszczotem) zawis i dżwi mocno odgioł i wlaz do garażu ja sie nawet z pompą nie skapłem że coś nie tak tylko odpaliliśmy na zaćiąg włożyłem nową prądnice i stare siedzenie i podjeżdzam pod maszyne zapiliśmy z bratem i pompa ani drgnie muwie co jest ku*wa ale zalałem całą droge olejem szmat do środka napchał ciągnik stał na równym to olej nie lecił ale coś tam zostało i kłade sie pod ciągnik i muwi no ku&wa ładny ch&j pompe z deklem zaj&bali

Byłem już u paru znajomych i gdzieś polezli to patżałem na pompe ale nik nie jest taki głupi żeby od razu zakładać sprawa ucichnie będzie zima zamontuje i git

Najlepsze to że 1 wrzesnia kupiłem akumlatory i siedzenie a pompe kupiłem przed żniwami i nikomu o tym nie muwiłem a i tak zajeb*li

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszcz8    40

Wszystko to kupiłeś w jednym sklepie ?? Brałeś fakturę , lub w inny sposób mogłeś przekazać im swój adres ?

 

Wszystko wskazuje na to że mógł być to jakiś pracownik sklepu w którym to kupiłeś . Jeśli nikt inny o tym nie wiedział , to innej możliwości nie ma . Zgłaszałeś to na policję ??


Sprzedam wycinak Fella SU 145 , sieczkarnie Mengele Mammut 5800 , przyczepkę jedno osiową , , obsypnik do ziemniaków 5 .
CZĘŚCI FIAT 125p 1,5 ME !!! Niektóre części pasują do Poloneza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    225

Ktoś wiedział i to "dobry znajomy " a może jeszcze inny przy piwie podsłuchał - czas pokaże na wsi nic długo się nie ukryje .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu36012    22

Nie nie kupiłem na paragon.

Ale pracownik z sklepu napewno tego nie zrobił bo miszkam od sklepu 30km

Tak zgłosiłem na policje ale co oni mogą zrobić? Spisali protokół czy jak to sie zwie i nic idnego narazie nie widać oprucz tego że w mojej okolicy to już nie pierwsza kradzież! 2tyg temu 20km odemnie pokradli brony pługi przyczepe

Kiedyś 2lata temu to mi skradziono 2 tony zboża w ciągu nocy! ale co policja były poszukiwania ale oni w polsce to nic nie zrobią jedynie jak coś skradną zagranicą a dojedzie to do polski to zaraz znajdą a nasze to pie*dolą

Jak przyjechali to nic tylko o %%% gadali tylko muszą zrobić na posterunku glajche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszcz8    40

Myślę że mógł być to ktoś ze sklepu . Jakiś pracownik mieszka może niedaleko ciebie . Bo dziwne jest to że zginęły tylko te nowe części , a tak jak ty napisałeś nikt oprócz pracowników sklepu nie wiedział o zakupie nowych części . Zasugeruj to policjantom . Powiedz im że wszystkie skradzione części były prawie nowe , podaj im nazwę sklepu i ten paragon jakbyś miał . Może coś wywęszą .


Sprzedam wycinak Fella SU 145 , sieczkarnie Mengele Mammut 5800 , przyczepkę jedno osiową , , obsypnik do ziemniaków 5 .
CZĘŚCI FIAT 125p 1,5 ME !!! Niektóre części pasują do Poloneza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

ty jak byś złapał złodzieja i zaprowadził im na komedę to może by jeszcze co zrobili a tak to będą udawać że coś robią , a tych złodziei to niech ch** strzeli coraz więcej tych nierobów jest co kradną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu36012    22

To policja sie pytała skąd mam częsci to powiedziałem skąd Ale oni i tak byli bardziej zainteresowani co mam w garażu niż tym czego nie mam

Ale ten sklep co kupuje częsci to prawadzi taki starszy pan po 50ce i taka stara pani co ledwo chodzi i oni prawdopodobnie mają dom w całkiem idnym kierunku co ja ja donich to mam koło 70km to napewno nie oni

Jeden znajomy tylko mi powiedział tak "ha to ty sie ciesz że ten ciągnik jeszcze tam stoji" I byłem u niego przyszedł jego syn i tak przełaziłem z nim bo naprawiam motor po garażach to nic nie wdziałem ale pozatym to on ma całkiem idny ciągnik bo Pronara to chyba nie pasuje nic od c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

niekiedy to przyjdzie taki gnojek i ci co na złość ukradnie choć jemu to wcale nie jest potrzebne ale lubi mieć radochę z tego że komuś dokuczył jedynie to mógł zrobić to ktoś z twoich dobrych znajomych co często u ciebie bywa i wie co i jak bo obcy to raczej nie chodź nie wykluczone

Edytowano przez Klepk995

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusc914    56

Kradną wszystko co się da.Parę lat temu ktoś chciał uprawić po żniwach, ale nie miał zębów w kultywatorze więc odkręcił 3 zęby od naszego kultywatora.Gość miał chęć na więcej ale z jednym kluczem sobie nie poradził.

Dwa lata wstecz zginęła wanna żeliwna do pojenia krów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Koło mnie sąsiad postawił ciągnik w sobotę z agregatem uprawowym, a w poniedziałek chciał go podnieść a agregat się wywrócił. Nie było górnego cięgła.

Jakoś się uspokoiło u mnie z kradzieżami.

Ale bywało że na sąsiednich wioskach to 6-8 garaży w noc obrabiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Master96    0

już pare lat temu ukradli dziabki od kultywatora, tata zapiął i pojechał w pole opuścił i patrzy a tam niema 3 dziabek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a no tak to jest jak sie zostawia maszyny za stodołą czy w polu. ja też do garaży nie chowam ale żeby mi zboże ukradli albo graczki od kultywatora to nie słyszałem.... no ale nie piszcie że to sprzedawca ze sklepu ukradł bo po co mu coś takiego??!!! ja stawiam że to jacyś gnoje z sąsiedniego woj tak kradną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu36012    22

To znajomy kupił przyczepe za 30tys ponad i przyjechał kupiec po siewnik siewnik wzioł ale przyczepą też sie tak zainteresował że na 2 dzień już przyczepy nie było

Bardziej oglądał przyczepe niż siewnik i przyczepa znikła famfarangi wjeba*y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HondaMtx    121

Panowie takie rzeczy jak kradną co piszecie to nikt nie kradnie tylko sami swoi. Ktoś dokładnie wie po co idzie i gdzie to znajdzie. Jakby ktoś nie wiedział ze są nowe aku w ciągniku to by nawet nie przyszło mu do głowy sprawdzić. a Tak wiedział, że nówki sztuki to mu się przydały. Takie rzeczy to Panowie po sąsiadach szukać. Albo jak ktoś kradnie cięgno od ciągnika to nie przyjedzie po nie parę km tylko przyjdzie ten komu wpadnie w oko. Takie moje zdanie.


Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

Okazja czyni złodzieja, nieraz przypadkowy "przechodzień" może wziąć drobny element bo jest okazja. Więc nie zostawiajmy cennych rzeczy gdzieś poza budynkami w nie zamkniętych garażach. Jeżeli nie ma mnie w podwórku to wszystkie budynki mają pozamykane drzwi żeby przypadkowy sobie czegoś nie upatrzył albo pożyczył.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez krzeski
      Witam
      Otóż mam problem z pewnym panem M. który wykradł mi drzewo z mojego lasu. Kiedyś pytał mnie sie ten pan o granice naszych lasow bo mamy obocznie pokazalem mu dokladnie co i jak drzewa byly pooznaczane no i nikt nie mial nic przeciwko. po jakims czasie dziadek poszedl do lasu a tam pracownicy pana M. wycieli nasze drzewa i mowia ze pan M wymiezyl tak miarka i tak jest granica. oczywiscie pojechalem do pana M. z pretensja ze wyciął mój las a on na to ze taka jest granica i nie ma innej opcji. w niedziele po obiedzie przyjechal do mnie z mapkami i próbował wmowic mi ze granica jest tak a nie inaczej. po dlugiej rozmowie postanowilismy wezwac geodete. a ja w poniedzialek z rana wezwalem policje. Policja (znajomi pana M.) przyjechala w poniedzialek i powiedziala ze nic nie moze zrobic. a to przeciez byla kradziez! W sobote przyjechal geodeta wymiezyl oczywiscie na nasza kozysc w wyszlo ze pan M. wyciaol nam ok. 26sztuk drzew roznych brzozy olsze i sosne. za geodete pan M. zaplacil. przyjechal dzisiaj do nas i za te drzewa co nam wyciol przywiozl nam 1200zl. to jest jakas kpina chyba! a kto to zalesi? oczywiscie sie z tym nie zgodzilem a on ze jak nam ta kwota nie odpowiada to do sądu. ale za bardzo nie chce mi sie ciagac po sądach nie chce. ale tu moje pytanie co z tym gosciem zrobic? co mu moze grozic? jak to zalatwic?
    • Przez bekba
      Witam
       
      Piszę w związku z sygnałem który dostałem od znajomego. Otóż ów znajomy zasygnalizowal mi ze w firmie z tematu kradną mleko!!! Zbiorniki starszej generacji(taki jak moj) nie posiadaja wyświetlacza i trzeba mierzyc poziom mleka manualnie(jak mleko sie ustanie i jest schlodzone) toteż nie mieżyliśmy poziomu mleka ufając w uczciwość kierowcy. Jakież było nasze zdziwienie gdy zadzwonił znajomy i zmierzyliśmy poziom mleka a na kwicie z dostawy było 150 litrów mniej!!! Nikt by nie robił afery o 10 litrów. Jest to proceder uprawiany przez kierowców ponieważ jest to WYNAJĘTA FIRMA PRZEWOZOWA. Mleko dopisują nieuczciwym rolnikom i dzielą sie zyskiem. W moim przypadku to jest strata bagatela 3tys zł/mieciąc. Najgorsze jest to że nie ma tego jak udowodnic bo kierowca wyprze sie ze zrobił to jednorazowo. u nas pomiar nie zgadzał sie za każdym razem odkąd dowiedzielismy sie o sprawie w koncu nakryliśmy go na gorącym uczynku jak przelewał mleko. i przelał nam spowrotem. ale nie ma żadnej gwarancji że proceder sie nie powtórzy. Kierowca wzruszal tylko ramionami. Nadmieniam ze w poprzedniej mleczarni nikomu nawet do glowy nie przyszlo by zeby robic takie rzeczy.....Alarmuje że jest taki problem. Piszcie czy też spotkaliście sie z tym problemem i jaki macie pomysł zeby zlikwidowac ten proceder....
    • Przez Runder
      Jak wiadomo wszyscy rolnicy maja swój kawałek lasu jednak czasami znajduje sie on dość daleko i nie można go kontrolować. Czy mieliście przypadki że ukradli wam drzewo z lasu czy wogóle jest sens zgłaszać to na policję ? Zaczyna się sezon grzewczy więc i coraz częstsze wizyty w lesie się zaczną...
    • Przez Twenty_2012
      AKTUALIZACJA: KONIE ZOSTAŁY ODZYSKANE, DZIĘKUJEMY ZA POMOC
       
      W nocy 30 czerwca 2015 między godziną 3 a 5 w okolicach Lwówka Śląskiego skradziono dwie klacze rasy huculskiej w wieku 6 i 7 lat.
      Jedna z nich jest maści gniadej (brązowej) druga karo-srokatej (czarna z charakterystyczną białą grzywą i częściowo białymi nogami)
      Konie są bardzo zadbane, mają przystrzyżone grzywy.
      Bardzo tęsknią za nimi dzieci, które opiekowały się nimi.
       
      Wszystkie osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat kradzieży oraz mogące pomóc w odzyskaniu zwierząt proszone są o kontakt:
       
      Zdjęcie koni dostępne pod linkiem: http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/587210-skradziono-2-konie-huculskie/

      Więcej zdjęć mogę wysłać na email.
         
    • Przez Harnas88
      Witam. W nocy z niedzieli na poniedziłek w miejscowości Bargłów skradziono Ciągnik fendt 515c z prasą welger rp220 profi. Jeśli Ktoś widział słyszał bądz znalazł jakieś podejrzane ogłoszenie to prosił bym o pomoc
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj