Skocz do zawartości
aldanio

Jaki pług obrotowy do Zetora 7745

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pług
miko    0

Zależy na jakie ziemie, w 3*40 powinien iść spokoijnie a w 3*35 to już w każdych warunkach pójdzie.

rino    1

3*40 to powinien spokojnie dać rade chyba ze masz jakieś góry i gliny ale jak dobry zetor to poradzi sobie.

Wiadomość z agroFakt.pl

zbigi123    4

3*40 powinien pociągną bez problemu nawet na ciężkiej ziemi. Tak jak pisze rino jak dobry ma silnik to da rade wiem z praktyki.

aldanio    2

Tez mi tak sie wydawalo ze 3*40 wystarczy u mnie ziemie nie sa az takie ciezkie do uprawy

Lukasz93    17

Posiadam Zetora 7745, zastanawiam się czy poradzi sobie z pługiem obrotowym Agro-Maszu, resorowanym 3 skibowym?

Ziemia 4,5 klasa, niewielkie wniesienia.

Szerokość skiby regulowana 38, 42, 46, 50 cm. Masa ok 1220 kg.

Jak myslicie? Ktoś ma podobny zestaw?

Edytowano przez Lukasz93

pawcio018    0

Kolego Lukasz93 mam taki sam problem 1220 kg to duży cięzar ale liniowanie ora koło transpotowe kusi ale czy to nie zacięzki pług do zetora 7745 ? jak rozwiązałeś ten problem ?kupiłes ten pług ?

Lukasz93    17

Kupiłem pług Agro Maszu PO3+ z zabezpieczeniem zrywalnym, bez siłownika liniowania, ale jeszcze go nawet nie podpinałem do Zetora na próbe bo dali mi belke III kategorii.... he. Teraz i tak mysle o trzecim ciągniku, bo zetor to słaby silnik ma (w ostrodzie lata temu go zrobili na 7201 ja blok orginalny rozje**ło, wsadzili jeszcze wal jakiś lipny po 2 szlifie to juz tylko tyle ten ciagnik ma siły co c360)

temat o ciągniku:

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/78098-ursus-1224-czy-1014-na-20-ha/?p=1520626

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się