Zaloguj się, aby obserwować  
garnek

Odolejacz sprężarki hs11

Polecane posty

garnek    0

Witam.Czy można "naprawić" odolejacz sprężarki chodzi o wkład,filtr w puszce nr .13 ? Zastosować coś w zamian ?

Pytam dlatego że w moim odolejaczu był jakby zardzewiały zmywak metalowy z rodzajem sitka.

Sprężyny nr 3 nie mam w ogóle a nr 14 jest maksymalnie skorodowana.

Zakup odolejacza w całości raczej odpada (w sklepie są oryginał w cenie 176zł lub zamiennik w cenie 138zł )+ przesyłka.

 

post-57091-0-49985400-1349279138_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Albo na allegro lub w sklepach branżowych odolejacz z odwadniaczem, jeżeli używasz pneumatyki np. do przyczep to polecam, nic nie zardzewieje, nie przytrze się super sprawa.

http://allegro.pl/filtr-odwadniacz-odolejacz-powietrza-1-2-i2612840710.html

No chyba że 40zł to też za dużo :D


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garnek    0

40 zł to cena do przyjęcia.Ale mnie bardzo interesuje co wkładano oryginalnie?

Bo w takim "filtrze powietrza" do hs 11 jest kłębek żyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Jeśli padł odolejacz przy ciągniku to z tego raczej nic nie będzie. Pozbawia się możliwości pompowania koła. Można by co prawda wymiśkować ci innego ale to już kombinacja. Wiele ciągników nie posiada w ogóle odolejacza. Olej osadza się w zbiorniku i po prostu trzeba go raz za czasu spuścić.

 

Tak że pytanie czy to do kompresora stacjonarnego czy do ciągnika?

 

A filtr powietrza był prosty siateczkowy czy żyłkowy o prawie chyba zerowej skuteczności.

Edytowano przez seweryn20

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

To odolejacz który zapodał ci bobytempelton jest w zupełności wystarczający. A jeśli chodzi o filtr powietrza to albo złom i wymontować z samochodu na wkład papierowy albo kupić oryginał na allegro.

 

http://allegro.pl/li...category=0&sg=0

 

ja u siebie miałem wkręconą rurę na którą nakładałem filtr z malucha. Tani, bez sentymentów był stary do kosza i nowy jak tylko zamuliła go farba z pistoletu do malowania.

Edytowano przez seweryn20

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Werben
      Witam, mam problem z zaworem powietrza tym pod pedałami hamulca, jest wymieniony na nowy, ale mam problem z regulacją. Otóż gdy wcisnę pedał do końca to cały czas syczy mi z niego aż do zejścia ciśnienia do 0. Jak go wyregulować, wcześniej na starym gdy wcisnąłem pedał do końca to tylko syknął raz i trzymał ciśnienie.
    • Przez yoma
      Witam, 
      czy miałby ktoś schemat/ budowę zaworu sterującego przyczepy? Podrzucam zdjęcie zaworu, Szukam 2 dzień po Internecie nigdzie nie mogę znaleźć są same schematy podłączenia, a ja potrzebuję budowę, gdyż mój obecny nie działa poprawnie i zastanawiam się czy ktoś już nie grzebał i źle nie złożył. Z góry dzięki.   

    • Przez wyrebski1
      Chcę wymienić bęben hamulcowy w C-330. Mam już wyjętą półoś z pochwy, także półoś wyciągnąłem ze zwolnicy. Praktycznie na samej półosi mam tylko bęben ale jak on schodzi-jest tam jakieś zabezpieczenie?
    • Przez Rafał2222
      Witam.Mam mały problem w zetorze 5011. Gdy wcisnę pedał hamulca są jak żyleta obydwa  koła stoją ale jak drugim razem to już słabiej hamuje. Jak by były zapowietrzone to by za każdym razem by słabo hamowały a tu raz koła stoją raz nie. Tendencja siły hamowania prawego koła jest silniejsza od lewego tutaj podejrzewam wyrównywacz że nie łapie równo dwóch kół. Ale czy może być też winowajcą że hamulce są dobre a raz słabsze?
    • Przez Marcin400
      Witam chciałbym odpowietrzyć układ hamulcowy w valtrze lecz poza typowymi odpowietrznikami na cylinderkach znajduje się też taka skrzyneczka z 2 odpowietrznikami. Pomógł by ktoś i powiedział jak w takim ciągniku odpowietrzyć układ? Z góry dziękuję.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj