mantas

C-360 czy MF 255 czy Zetor 5211 czy C-360 3p

Polecane posty

case4230lp    0

Do tych 13 tys mth to kolo jeden miał w case 20 tyś jechał na serwis tylko płyny wymienili bo ciśnienie dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer20001    0

c-360 jest dobry

 

Ale wyczerpująca wypowiedz :P +10% za brak uzasadnienia.

Edytowano przez milanreal1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar0711    1

Witam. Jaki ciągnik wybrać bo mogę wydać 20.000 zł. Zetora 5211 czy MF 255 do lekkich prac polowych na 16 h ? Może macie inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
divad115    0

ja bym polecał mf 255 mam go bardzo mało pali (zetor duuużo) tani w utrzymaniu dużo dostępnych częci


sipma loading :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piottrek    8

Co wy macie z tym spalaniem zetorów????!!!!???? ;[ .

Czy któryś z was miał kiedykolwiek zetora w posiadaniu i mówi to z własnego doświadczenia czy klepie co mu na myśl przyjdzie <_< .

@divad115 no nie wiem czy są takie tanie części, np. remont silnika taniej zrobić w zetorze niż w fergusonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz12a    2

Ja polecam mf-a, bo mniej spali, a poza tym ciężko będzie kupić zetora w dobrym stanie za 20 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
divad115    0

Co wy macie z tym spalaniem zetorów????!!!!???? ;[ .

Czy któryś z was miał kiedykolwiek zetora w posiadaniu i mówi to z własnego doświadczenia czy klepie co mu na myśl przyjdzie <_< .

@divad115 no nie wiem czy są takie tanie części, np. remont silnika taniej zrobić w zetorze niż w fergusonie.

co ty krzanisz do mf są dorgie częsci ;) kolego chyba nigdy nie kupowałeś cześci albo kupowałeś orginalne nie wiadomo skąd ;d

Edytowano przez divad115

sipma loading :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Lukasz12a Jak się uprzesz to kupisz nawet za 18 wujek w tamtym roku kupił mtz 82 TS z 95r. do lekkiego remontu blach za 21 tyś jak chcesz to znajdziesz i zetora w dobrych pieniądzach. Myślę że w zetorze miałbyś większy komfort jazdy a spalanie nie jest tragiczne i nie mówcie tak że zetory tak strasznie palą! ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

ja poleciłbym Zetora, posiada dużą komfortową kabinę z radiem i wentylacją, wspomaganie i miękki przód co jest dużym udogodnieniem :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
divad115    0

kolego piottrek wiadomo w zetorze komfort jest dużo więkrzy (dzieki oddzielonej kabinie od skrzyni) ale nie wmawiaj mi że częsci do mf są droższe od zetora bo to jest śmieszne .tylko taka sprawa do 20 tyś kupi ładnego mf i jeszcze mu zostanie a na zetora wyda 20 tys i ten zetor będzie w średnim stanie albo bedzie ładny z wyglądu a silnik zajechany

a i jeszcze kolego zetorek do mf też możesz włozyć radio a i z ogrzewaniem by coś sie pomyślało :)

Edytowano przez divad115

sipma loading :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piottrek    8

Włożyć do mf-a przecież możesz wszystko ale i tak nie zrobisz z niego cuda, a kolego divad ale co ci po ogrzewaniu jak mf-y mają nieszczelne kabiny. <_< .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyktator    0

Kolejne mity o spalaniu zetora,wiadomo mf jako że to Perkins spali trochę mniej ale błagam was nie będzie to jakaś horrendalna różnica , a poza tym komfort jaki oferuje nam zetor w kabinie to niebo a ziemia z mf-em

 

P.S @divad115 w języku polskim nie ma takiego słowa jak "krzanisz" pewnie miałeś na myśli chrzanisz

Edytowano przez Dyktator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piottrek    8

kolego @Dyktator, popieram twoje słowa w 100%.

A odnośnie wcześniejszego, to nie ja jestem śmieszny tylko poniekąd te twoje poglądy wyrażane na temat mf-a. ty po prostu nie nie przyjmujesz że może być coś lepszego od tego czym ty jeździsz <_< kolego @divad115.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
divad115    0

ja nie mówie i przyjmuje to że zetor jest leprzy ale zalezy czy kolega karo jest oszczędny czy nie!

 

bo jak śpi na kasie to niech bierze nawet 5245 ale jak liczy każdy grosz to niech bierze mf . i nie mówie mf ma dużo wad ale nie mów mi że taki zetor jest idealnym ciągnikiem


sipma loading :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyktator    0

@divad115 pewnie przecież zetor przy tych ilościach paliwa jakie pożera twoim mniemaniem doprowadzi użytkownika karola na skraj bankructwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piottrek    8

Kolego @divad115 :) tu tylko możemy ścierać swe poglądy i radzić a to @kar0711 kupi co mu się podoba i może wybrać co tylko zechce. Najważniejsze aby bym zadowolony z podjętej decyzji, i nie żałował zakupu :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemrolnik    14

niektórzy (nie wszyscy na szczescie) usłyszą magiczne słowo zetor to od razu jadą SPALANIE dużee łoo chłopaku nie wyrobisz na paliwo o jej. dry.gif No krew mnie zalewa, niektórzy na tym forum, pisza posty, długie posty o zetorach, mimo że nawet go nie dotykali ... dry.gif

Co do MFa to zetor spali więcej bo to nie perkins, ale nie od razu litrów tylko/ 4/3.

Poleciłbym Ci lepiej Zetora, bo za nim przemawia większy komfort, szczelność kabiny, udzwig tylnego TUZu, wspomaganie. smile.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

Ludzie litośći tłukłem zetorami 6245 a potem 7711 i zawsze się śmieje jak piszecie zetory dużo palą :lol:. Czy któryś mi mógłby podać dane ile w czym i o ile więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek30    11

Kolega ma zetora 3320 i c360 3p i mówi że zetor spali trochę więcej od 3p ale całkiem inny komfort pracy także polecam zetora :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel1987    1

Perkins napewno spali mniej ale i mniej zrobi, ale ja mysle ze do lekkich prac wystarczy mf255 tylko czy za te pieniazki kupisz mf czy zetorka do roboty, raczej do remontu. za te pieniadze to predzej kupisz c-360 3p i zostanie troszke grosza na jakies dolozenie, a jezeli chodzi o cene czesci to mf ma troszke tansze....wujek w niedziele wlasnie kupil c-360 3p za 19tys i stan idealny, na poczatek nawet grosza do niego nie dolozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj