mantas

C-360 czy MF 255 czy Zetor 5211 czy C-360 3p

Polecane posty

zeno    13

taa miałem 3p a mam zetora więc wiem. Nie bierz 3p zetor wiele wytrzymalsza maszyna

 

Jak bym nie miał floty to bym wziął 5011, 7011 abo ursus c-355 ursus(zetor)4011. Moim zdanie te ciągniki są o wiele lepsze ja c-360 i c360-3P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetorek95    6

Ja Ci polecam zetora. I rozglądałbym się za takim z zachodu który ma wspomaganie oryginalnie montowane i wałek z przełożeniem na 1000obr. Zetor ma też dużo lepszy komfort i ma wytrzymalszy silnik od reszty ciągników nad którymi masz dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolego mam dwa 3p i powiem tak chodzą z kultywatorem 16zebów rotacyjna pługiem 3skibowym i prasa kostką o reszcie sprzetu nie wspomne pala niewiele kabiny kwadratowe z podłoga więc az tak bardzo nie trzesie co do zetora nic nie powiem bo nie miałem z nim do czynienia ...

 

taa miałem 3p a mam zetora więc wiem. Nie bierz 3p zetor wiele wytrzymalsza maszyna

 

Jak bym nie miał floty to bym wziął 5011, 7011 abo ursus c-355 ursus(zetor)4011. Moim zdanie te ciągniki są o wiele lepsze ja c-360 i c360-3P

może i zetor wytrzymalszy ,moze mi nie uwierzysz ale 3p zrobiłem 13tyś mtg silnik chodził ale zrobiłem kapitalke bo juz brał olej a w dupe dostawał ze cho cho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeno    13

Ale ja nic nie mówię, może i 13tyś zrobiłeś ale moja 3P to naprawdę było gówno, pewnie dlatego że było z 90r, wujas ma z 88r (wersja export) to nawet nie wyje.

 

Kiedyś 3P więcej spaliło na 2ha niż zetor 7211 co teraz nim robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fakt z 3p bywało różnie to którym zrobiłem 13tyś jest z 88r kupił go ojciec razem z nim kupował sąsiad po roku pękł mu wał z kolei u innego sąsiada chodzi ok ale wyje niemiłosiernie , cztery lata temu kupiłem 3p ciągnik zadbany i nie katowany chodził w transporcie miał niecałe 4000mtg po roku pękł mi wał po rozebraniu silnika okazało się że był już szlifowany więc wydaje mi się że na dobre 3p po prostu trzeba trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ale tak czy siak wolał bym 100 razy zetora silnik jest bardziej elazstyczny dla mnie moze perkins szybko wbija isę na obroty ale i szybko z nich spada a zetorowi 1500 trzeba trzymać i wtedy będzie szedł jak przecinak i nie ogłuchniesz. Jato ogólnie nigdy więcej C-360 :P


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tak czy siak wolał bym 100 razy zetora silnik jest bardziej elazstyczny dla mnie moze perkins szybko wbija isę na obroty ale i szybko z nich spada a zetorowi 1500 trzeba trzymać i wtedy będzie szedł jak przecinak i nie ogłuchniesz. Jato ogólnie nigdy więcej C-360 :P

fakt 3p ryczy jak cholera ja akurat nie mam ciężkiej ziemi więc nie narzekam ,,, w sępólnie macie zaje.. klub

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeno    13

Ja jak beluje rolującą na wysokim zgniocie to biegiem 1 (na kołach 13.6/36) 1500obr i idzie

W lecie przy takim belowaniu ponad 120 belek spalił tylko 15l z dojazdami na łąki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeno    13

Welger, ale człowieku każdy się dziwi że tak zbija, :P

 

 

deutz i krone z okolicy nie mają do niej polotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dwa miesiace temu kupiłem krone 125 będę ją ciągał NH prędzej siano i słome robiłem w kostki w kostce 3p chodziło bez zarzutu

Edytowano przez GRZESIEK1684

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

fakt 3p ryczy jak cholera ja akurat nie mam ciężkiej ziemi więc nie narzekam ,,, w sępólnie macie zaje.. klub

:P

 

Taa klub gdzie kur*a kur*e kur*ą pogania


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

tak i dużo dzieci 14 lat ;) Byłem raz i nigdy wiecej, lepszy dancing mam w rusku jak sobie muze zapuszcze żadnych pokemonów

 

A co do tematu to tak troszke z innej działki. prasy JD 550 to C-360 nie dygnie co?


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Czemu nie? Może ta praca będzie trochę czasochłonna ale da rade. Na af już nie raz było pisane że da radę.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MATUS2    3

moim zdaniem c360. u mnie na wsi jest od groma tych traktorów a wic chyba sa dobre,sam jednak nie posiadam tego traktora ale posiada go mój sąsiad. O ile wiem jezeli nie jego własna głupota była by bezawaryjna do dzis, po prostu zapomniał zimą spuscic wode z chłodnicy i rozerwało mu całą głowice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Czemu nie? Może ta praca będzie trochę czasochłonna ale da rade. Na af już nie raz było pisane że da radę.

Tylko jeszcze zależy jaki balot 120 to i ukula ale 150, 180 to raczej nie ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy c360 da rade z taką prasą to nie wiem nigdy na oczy nie widziałem takiego zestawu na AF czytałem że śmiga bez problemu ale czy tak jest w rzeczywistości :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Tylko jeszcze zależy jaki balot 120 to i ukula ale 150, 180 to raczej nie :o

Tak właśnie 120 mi chodziło :P


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

A nasz klient nasz pan ja sobie to 80 bym robił ale klient zażyczy 180 i co? będzie pyrt pyrt pyrt i sie posra :o


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj