Maro

[90 ha] Jaki kombajn?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
KUJPOM1988    0

panowie mam pytanie rozmawiajac o kombajnach jak wielka roznica wydajnosci jest kiedy mamy doczynienie z APS w claasie . głownie chodzi mi o tucano 320 bez APS-u a tucano z APS-em ??? na ile ha polecacie tucano?? czy lepiej na MEGE 208 patrzec . rocznie bedzie kosil okolo 50 ha no moze troche wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

panowie mam pytanie rozmawiajac o kombajnach jak wielka roznica wydajnosci jest kiedy mamy doczynienie z APS w claasie . głownie chodzi mi o tucano 320 bez APS-u a tucano z APS-em ??? na ile ha polecacie tucano?? czy lepiej na MEGE 208 patrzec . rocznie bedzie kosil okolo 50 ha no moze troche wiecej

Kolego po co ci aż tak wydajny kombajn z 6 klawiszami i APS-em? Dla ciebie to taki Dominator 88 VX byłby dobry ;)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KUJPOM1988    0

chce kupic cos takiego co mnie nie bedzie ograniczało za 5 lat . dla tego . nie chce kupowac kombajnu na dzis ani na jutro tylko lata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

To w ciągu 5 lat powiększysz gospodarstwo 5-6 razy?

Mega 204 starczy ci spokojnie na 100-150 hektarów.

Edytowano przez ralfMTX140

New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KUJPOM1988    0

ja sie tylko pytam jaka jest roznica majac APS?? zastanawiam sie czego szukac bo mialem okazje kupic tucano 320 dwu letnie z niemiec w dobrych pieniadzach ale juz sprzedany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

Ja bym polecił Tucano. Ma mój sąsiad i nieźle się sprawuje. Po 4 sezonach żadnej awarii nie było, a kosi około 300 ha w sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek_2812    0

Witam,

 

planuję zakup nowego kombajnu zborzowego do 90 ha gospodarstwa. Na zakup planuję przeznaczyć 450 tys. PLN netto. Zatsanawiam się nad Tucano 320, NH TC 5070 oraz JD 1470.

Czy mógłbym prośić użytkowników ww. maszyn o opinie na ich temat i porady dotyczące zakupu?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forterra11441    109

W tej cenie możesz rozważyć NH CX 5080, mieliśmy ofertę na niego w full opcji za 440 netto. Będzie na pewno wydajniejszy niż te podane przez ciebie. A jeśli nie, brałbym Tucano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jak u Ciebie z dojazdami na pole czy będziesz heder przemieszczał na wózku i może mieć dużą szerokość czy będzie jeździł cały czas na kombajnie i musi być coś z 4.2 m ?


Nie zezwalam na kopiowanie moich zdjęć !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlito1108    0

witam poszukuje kombajnu na 30ha swoje pole i około 50 usługi dodam ze interesuje mnie kombajn dobry ale tez nie drogi oczywiscie nowy heder tak zeby go nie odczepiac czyli około 4,2

dzieki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asdafi    0

ja z pytaniem podobnym jak kolega z tym, że maszyna bedzie w 100% pracować na usługach i do koszenia ok 100ha +.na wydanie ok 70-80tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymtus    42

Może deutz np. 3480 Jak dla mnie dobra maszynke, i w tej cenie możesz coś znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asdafi    0
tymtus    42

Nowy to DF 5445 lub 5485

Ja na 40 ha chcę kupić używany na PROW, to chyba jest najlepsza oferta na rynku : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlito1108    0

Nowy to DF 5445 lub 5485

Ja na 40 ha chcę kupić używany na PROW, to chyba jest najlepsza oferta na rynku : )

A JAK TO CENOWO????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosllaw    1

a czy ktoś jest w stanie coś powiedzieć o takim Jelonku?

http://allegro.pl/kombajn-zbozowy-john-deere-1075-i3161829436.html

 

rozważam kombajn na ok 70 ha własnych i może co nieco u kogoś...

 

a w tej samej cenie mamy Claasa:

http://allegro.pl/super-okazja-kombajn-claas-dominator-106-i3163298242.html

 

więc? co powiedzą użytkownicy? który lepszy i dla czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ARTI2019
      Przymierzam się do zakupu xp31, na co szczególnie zwrócić uwagę? i jakie opinie macie o tych kombajnach, przesiadka będzie z bizona więc pewnie spory przeskok natomiast zastanawia mnie awaryjność głównie na forach najwięcej tematów awaryjności jest o elektronice? głupi nie jestem proste tematy sam ogarnę natomiast co z sterownikami itd? 
      jak awaryjność podsiewaczy? też coś słyszałem żeby uważać i ogólny komentarz użytkownika potrzebny  
            Cytuj   Edytuj
    • Przez Thorod
      Witam, mógłby ktoś wytłumaczyć czym się różnią oba komputery w serii lexion 400? (98r). Co jest lepszym wyborem, jak z awaryjnością tych serii?
    • Przez Qbszon
      Zastanawiamy się nad kupnem kombajnu bizon odpada zastanawialiśmy sie nad jakimś claasem dominatorem jaki byscie mogli polecić na 60 ha?
    • Przez Cezar81
      Witam kolegów. Martwi mnie dziwny odgłos w trakcie jazdy lexion 420 ale tylko powyżej 20km/h zastanawiam się czy to coś w skrzyni czy zwolnice ... Spotkał się ktoś z czymś takim... Dodam że zmiana biegów bez jakichkolwiek zgrzytów a stany oleju prawidłowe 
    • Gość
      Przez Gość
      Planuję zakup kombajnu na 90ha głównie zboża w grę wchodzą wszystkie marki. Proszę o opinię na temat tych kombajnów. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj