Maro

[90 ha] Jaki kombajn?

Polecane posty

pep14    29

Również proponuje dominatora lub jakiegoś większego jelonka może 1055. Przynajmniej w mojej okolicy jest dużo takich kombajnów i z częściami nie ma problemu. Oczywiście zależy ile chcesz wydać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
armi95    0

Jeśli zagraniczny to tylko moim zdaniem Claas albo Massey Ferguson. Mój wujo ma je oba i sobie chwali.


<<SPRZEDAM>> Taśmociąg do kostek siana lub słomy w bdb stanie z zaczepem do ciągnika. Jest on na kołach gumowych. Mało używany. Tanio. Okolice Węgrowa, Korytnicy. W razie pytań pisać na PW. <<SPRZEDAM>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieczu    0

napewno nie john deere

 

bana to nie, ale warna tak

Edytowano przez Matey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M4t3usz    31

Kase moglbym miec hmm po sprzedaniu bizona z 35 tys. i moze z uni by sie sprobowalo ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrzak    16

Ja polecam ci jakiegos jelenia. Naprawde sa to kombajny nie do zdarcia i z czesciami łatwo jak kupisz jakiegoś 1065 1085 to pokosisz ładnych pare lat . @Mieczu dlaczego nie JD?????? Uzasadnij swoja wypowiedz bo nie popisałes sie tym postem ;)


Wiesz co sie liczy?????
Szacunek ludzi kierownicy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    892

Kase moglbym miec hmm po sprzedaniu bizona z 35 tys. i moze z uni by sie sprobowalo ;d

 

To może najpierw popróbuj z unii, żebyśmy wiedzieli do jakiej kwoty można ci proponowac kombajny :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek29    24

Kase moglbym miec hmm po sprzedaniu bizona z 35 tys. i moze z uni by sie sprobowalo ;d

 

To Ty chcesz nowego? Ja bym proponował dominatora 78 lub 88. Na te 100ha to i heder 3,9 lub 4,2 wystarczy-żeby nie mieć problemów z przejazdami. A jeśli coś nowego i z pomocą Unii to dominator 130- większego na ten areał nie potrzebujesz.

 

http://allegro.pl/item1186621221_claas_dominator_78_classic.html

Wydaje mi się że ten byłby dość dobry. Bardzo mały ma przebieg jak na ten rok i heder 3,9.... na te 100ha byłby akurat lub poszukaj jakiej 88 ale też z takim małym przebiegiem. A co do kasy to się nie martw bo na allegro każdy wystawia zawsze jakąś dużą kwotę a jak przychodzi co do czego to spokojnie 5tyś.spuszczają i na przejazd.... Ale mimo wszystko spróbuj poszukać jakiej 88. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf7480vt    0

Mam zamiar kupić kombajn na powierzchnię 100 ha. Zastanawiam nad wyborem pomiędzy trzema markami: MF7240 lub 7244, NH TC 5070 i Claas Tukano 320. Cenowo nie wiele od siebie odbiegają, ok 30 tys. Proszę o podpowiedzi użytkowników tych maszyn o ich wadach i zaletach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

bizon BS Z110


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

Ja ci polecam claasa tucano zwinne maszynki godne polecenia kolega mojego kolegi ma tucano 430 ostatnio u mnie kosił jest różnica między bizonem B). A jak nie to może johndeere albo newholland? Polecam te 3 marki.

Massey fergusony są takie same jak fendty także między tymi kombajnami różnicą jest cena. A ile możesz wydać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    514

Witam , panowie mam pytanie który kombajn wybrać ?

Dominator 96 ,98

JD 975 ,1075

Ceny od 55tys do 70tys na hydrostacie który wybrać najbardziej interesuje mnie obsługa codzienna gdzie jest łatwiejsza ,spalanie paliwa ,ceny części i komfort pracy

Spotkałem się z opinjami że kombajny które kosiły kukurydzę są zazwyczaj mocno zniszczone , więc pytanie jak rozpoznać taki kombajn gdy od kilku lat nie kosił już qqrydzy

Bardzo proszę o odpowiedzi


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadek5228    132

Jeżeli Claas to któryś z modeli Dominatora,Medion lub Tucano. Jaką kwotą dysponujesz,kombajn ma być nowy czy używany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może masz rację ,ale gdybym szybko u siebie skosił to jeszcze usługowy dużo bym zarobił. Sześcio metrowym też dosyć szybko skoszę. A co myślicie o Claas lexion 480?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

A to masz swoich 110 ha plus usługi czy jak? Czy to jest twoje już plus usługi?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

A usług ile byś miał że chcesz Lexa 480?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ARTI2019
      Przymierzam się do zakupu xp31, na co szczególnie zwrócić uwagę? i jakie opinie macie o tych kombajnach, przesiadka będzie z bizona więc pewnie spory przeskok natomiast zastanawia mnie awaryjność głównie na forach najwięcej tematów awaryjności jest o elektronice? głupi nie jestem proste tematy sam ogarnę natomiast co z sterownikami itd? 
      jak awaryjność podsiewaczy? też coś słyszałem żeby uważać i ogólny komentarz użytkownika potrzebny  
            Cytuj   Edytuj
    • Przez Thorod
      Witam, mógłby ktoś wytłumaczyć czym się różnią oba komputery w serii lexion 400? (98r). Co jest lepszym wyborem, jak z awaryjnością tych serii?
    • Przez Qbszon
      Zastanawiamy się nad kupnem kombajnu bizon odpada zastanawialiśmy sie nad jakimś claasem dominatorem jaki byscie mogli polecić na 60 ha?
    • Przez Cezar81
      Witam kolegów. Martwi mnie dziwny odgłos w trakcie jazdy lexion 420 ale tylko powyżej 20km/h zastanawiam się czy to coś w skrzyni czy zwolnice ... Spotkał się ktoś z czymś takim... Dodam że zmiana biegów bez jakichkolwiek zgrzytów a stany oleju prawidłowe 
    • Gość
      Przez Gość
      Planuję zakup kombajnu na 90ha głównie zboża w grę wchodzą wszystkie marki. Proszę o opinię na temat tych kombajnów. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj