Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pawel121

Mtz 52 rodzaj pługa

Polecane posty

pawel121    1

Witam posiadam mtz 52 bez przedniego napędu . Zastanawiam sie aby kupić do niego pług 3 skibowy obrotowy lecz nie wiem jakiej marki . Mam do niego zwykły pług 3 skibowy ale tego on nie czuje w praktyce. W tym momęcie kiedy go zgiełem to pomyślałem aby kupić mocniejszy i obrotowy pług czekam na odpowiedzi pozdrawiaam :)

seweryn20    575

To ze obrotowy nie znaczy że mocniejszy. Tak samo jak w zagonowym możesz go pokrzywić. Może pomyśl nad pługiem z zabezpieczeniem.

Gores    0

Obrotowy ma na pewno mocniejszą ramę ale jak pisze seweryn20 też możesz pokrzywić ramę a jak ona wytrzyma to znowu nie zdążysz kupować lemieszy,ja przy swoim mam lemiesze uni grudziądz one wytrzymują na kamieniach ale parę dni temu musiałem kupić nowa słupice <_< zaś ona nie wytrzymała najlepszym rozwiązaniem będzie pług na zabezpieczeniach też myśle nad zmianą na taki ale pewnie zmienie jak tego rozwale :lol:

Wiadomość z agroFakt.pl

pawel121    1

Dzięki za odpowiedzi tylko słyszałem że ten na śruby jest do pewnego czasu bo te otwory się wyrabiają i wtedy szybciej te śruby będą się ścinać

Gores    0

Otwory można zrobić rozwiercić na wieksze dorobić tulejki,wspawać i będzie git na pewno miej roboty jak prostowanie pługu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować