kolos87

Zetor 7540 - przedni most starego typu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kolos87    4

Koledzy pomóżcie.

 

Z lewej półosi w moim zetorku zaczął sączyć się olej. Dzieje się tak odkąd uzupełniłem stan oleju podczas przeglądu po kupnie ciągnika, bo był katastrofalny. Myślałem, że odpowiertznik jest zapchany i wyrzuca oliwę przez uszczelniacz. szukam tego odpowietrznika, a tu ni ch..a nie ma czegoś takiego...

 

W zwolnicach są, a w moście nie mogę znaleźć... może nie dopatrzyłem. Pomoże ktoś jak to jest z tym starym typem mostu?

Zetor z 96 roku - nie karraro.

 

Z góry dzięki za sugestie


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racha    3

jak mocno się leje to rozebrać simering wymienić i po sprawie a jak tylko się sączy to od czasy do czasu dolać i jeżdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolos87    4

Dzięki @racha za odpowiedź. tak robię, sączy się nieznacznie i dolewam po trochę, ale wkurza mnie to i pewnie będę musiał w przyszłym roku rozebrać most.

Ale cały czas dziwi mnie, że nie znalazłem odpowietrzenia mostu... Przecież siłą rzeczy bez tego prędzej czy później olej musi wyrzucić przez uszczelnienie...

 

Jeszcze raz dzięki:)


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racha    3

ja mam carraro i też niema odpowietrzenia tylko trzeba stanu nie przelać bo będzie wyciskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarekD    70

u mnie w Carraro jest , ale przykładowo w seri 52xx 72xx zwolnice kół tylnych nie mają odpowietrzników i nic się tam nie przesącza!


nowy

 
 
 
 
 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kadman
      tak jak w temacie czy ktoś z was miał taki problem jak to naprawić i jaki olej wlać z góry dzięki

    • Przez marioc14
      Witam niedawno kupilem  i mam takie pytanie czy szum w tylnym moscie i nagrzewanie sie go jest normalne ?
    • Przez slawuch
      Witam! Niedawno zakupiłem Massey 3060 z 91 roku maszyna wizualnie ok lecz gdy włączę przedni napęd to coś puka w tylnym moście i zauważyłem także iż przednie koła nie ciagna jak powinny a mianowicie kiedy maja opór to sie przestaja krecic ale jak maja lżej to widac jak by ciagły Czy cos tam w moście sie slizga czy przeskakuje.Prosze o wasze spostrzeżenia i ewentualne rady
    • Przez wel
      Witam! Mam duży problem z Mf3060. często luzują mi się śruby , które trzymają przednie koła.Mam zamontowanego tura metal-fach który waży dość dużo jednak staram się jeździć nim jak najmniej a i tak raz odpadło mi koło wymieniłem wtedy uszczelniacz i śruby trzymające koło. wziąłem je nawet na klej i to nie pomogło,znów się poluzowały. Poradźcie co może być nie tak ? pozdrawiam i czekam to ważne
    • Przez JANCZAK1176
      Witam fachowców trafił się MF3080 wujowi z zjechanymi frezami po rozebrani Mam dylemat co zrobić . Myślałem dać do napawania ale czy to wytrzyma .Ponoć odcinają od wałka frezy i wyciskając potem spawając .Dokładnie nie wiem co lepsze pytam się WAS co lepsze .Wie ktoś czy w Łódzkim województwie coś takiego robiom
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj