Zaloguj się, aby obserwować  
Marcun

Jakie pługi obracane do Polmota 8014 H?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Marcun    0

Witam, pomimo przeczytania wielu tematów nadal nie mam bladego pojęcia na jakie pługi się zdecydować. Idąc po kolei - mam do wydania około 16 tysięcy, ziemie mieszane, kamienie raczej nie są problemem, myślę że 3 skiby wystarczą na taki ciągnik. Wolałbym kupić jakieś nowe polskie niż używane zachodnie, jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Bo tematów jest za dużo i ich zawartość to w 90 % pierdoły i zbędne dyskusje. Za 16 tyś będzie ciężko coś wybrać z nowych. Za 18100zł netto jest IBIS M 2+1. Od tego jakiś rabat dilera to może w 16 tyś netto się zmieścisz.


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozon87    29

Ja teraz też kupuje ursusa serii h tylko 92km i wybrałem do niego akpila km180 3*48cm za 27400zł brutto do twojego ciągnika polecam ten mniejszy model km80 3*44cm ale nie wiem ile on kosztuje... Napewno będzie dużo tańszy od mojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lawa3p    8

pług agromasz obracalny kosztuje 16 tys wykonanie podobne co w ibisach tylko mówią że lżej idą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potok    0

Zobacz pług Zetor Junior roto regulacja szerokośi 30/35/40 cm. cena ok.16/18 tyś.Ja mam 4 skibowy do Belarusa 952,3 95 km.i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bel920    8

do tej mocy to zdecydowanie 3 skiby ale żeby szło go ustawić na 50 cm na korpus - da rade ciągnąć w końcu 80 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

wiem ze kazdy niby swoje chwali ale ja mam ibisa 2+1 i teraz bym go nie kupił juz . wzioł bym L z uni albo akpila km80


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj