Zaloguj się, aby obserwować  
Marciano

RCW 3 Piast skrzynia ładunkowa

Polecane posty

Marciano    7

kupiłem ostatnio rozsiewacz wapna RCW 3 niestety skrzynia ładunkowa nadaje się już tylko na wyrzucenie, najlepiej kupił bym nową albo inna w dobrym stanie, jeśli ktoś z Was wie gdzie produkują to proszę o info na PW lub mail: mkot52@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

no ja np mam jedną ale idzie na kosz zasypowy ;)

a rama od RCW na ramę do bron ciąganych ;)


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marciano    7

no ja np mam jedną ale idzie na kosz zasypowy ;)

a rama od RCW na ramę do bron ciąganych ;)

.

no trudno, czekam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniekcool    0
Napisano (edytowany)

za 1200 jest do sprzedania skrzynia ładunkowa z piasta rcw3 na wałek i tasme :D stan dobry prv dolnyslask

 

a nowa gosciu robi na zamowienie i 3200zl

Edytowano przez maniekcool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Nowy rozsiewacz kosztuje z 50 tyś. Sam materiał wyjdzie z 2 tyś.

Edytowano przez tomek73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

5-6 lat temu remontowałem RNW 3   z napędem olejowym, mylnie nazywany RCW3 koszt wyniusł 3,8 tyś. Podłoga nowa z mojego materiału,koszt blachy nie liczony,  nowe łańcuchy, tarcze wysiewające kwasiak, sam robiłem, koszt tylko materiału.piaskowanie farby poliuretan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiuzuzia    13

no to sam widzisz 3800 caly remont a nie 3000 tys zl sama skrzynia ja licze tak 4000tys brutto caly remont nowe opony nowa skrzynia ladunkowa nowa rama itd ze starego zostana tylko przekladnia duza i dwie male oraz walek

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Ale za te 3800 to wymieniłem tylko kontowniki w spodzie skrzyni, dorobione z C 120 zimnogiętego, podłoga z mojego materiału, kosztu nie liczyłem, stare zapasy,  łańcuchy + płaskowniki na taśmę, przedni wał pod taśme, bo taśma jest teraz jedna, a nie dwie i piaskowanie za które chyba dałem z 600 zł, akurat most koło mnie remontowali.Reszta to farby, podkład i wierzchnia poliruretan. A i talerze koło 300 zł z kwasiaka, sam robiłem z blachy  6 mm.

Czyli żadnych opon, wymiany skrzyni, żadnych niby poważnych rzeczy.

Edytowano przez tomek73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiuzuzia    13

znalazłem skrzynie gość chce tysiaka założona nowa na piasta na którym była rok potem ja zdemontował a ramy sprzedał na podwozie beczkowozu a paka została jest troszkę pordzewiała nie pogięta no i orginalna 

Ile można dać za taką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateo7171
      Witam. problem ze zgrabiarka dwukaruzelową Kuhn GA 7302. Przy włączeniu wałka słychać około trzy stukniecia w jednej karuzeli. Dzisiaj zablokowałem ramiona na siłę przekręciłem wałkiem to było czuć jak przepuszcza w środku. Szukam jakieś pomocy co to może być


    • Przez lutek0666
      Witam mam pytanie czy ktoś ma jeszcze jakieś części do siewnika rosyjskiego talerzowego, głównie chodzi mi o tryb napędzający znajdujący się przy sprzęgle.
    • Przez MariuszMF2645
      Witam Poszukuje kubełków/Wkładek do Sadzarki Cramer DSD-2000


    • Przez Marcin9908
      Witam serdecznie, czy ktoś ma może do sprzedania noż do wycinaka Schrijver; wycinak starszej serii. Nowych niestety już brak w sprzedaży, a i nawet o używkę okazuje się że problem, a jeśli coś było to i tak w fatalnym stanie. Jeśli ktoś byłby w stanie pomóc w tym temacie to proszę na priv, z góry dziękuje.
      Długość (mm) 1730 Szerokość (mm) 110 Grubość (mm) 3
    • Przez MarcinCNC
      Zapraszam do współpracy. Dorabiamy części do maszyn. Teflon, Poliamid, Polietylen, Poliacetal. 
      Toczymy, frezujemy i wiercimy. Wykonujemy między innymi slizgi, rolki, prowadnice, podkładki, tulejki, redliczki i inne
      Po części do dorobienia zlecamy kuriera, dostawa po produkcji również kurierem
      Sprawdźcie https://skrawplast.pl/
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj