News
Zaloguj się, aby obserwować  
lezar

Kombajn Dronningborg D-2600 dane eksploatacyjne tj.olej silnika,plyny

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lezar    0

Wlasnie kupilem Droniego D-2600.i nic o nim nie wiem np. ile plynu wchodzi do ukladu chlodniczego czy do silnika oleju no moze ktos ma instrukcje obslugi bo byly wlkasciciel mowil mi,ze cos "brudno" mloci.Prosze o pomoc w tym temacie.Nie wiem jak sposcic ten olej z silnika czy z ukladu chlodzenia.

lezar    0

Witam zwracam sie ponownie do wszystkich na forum,ktorzy moga mi pomoc zakresie obslugi kombajnu Dronningborg D-2600 hydrostatic badz innego modelu tej marki wlasnie z takim napedem.Nie wiem jak wymienic olej w silniku(brak dostepu) czy jak sie dostac do walu mlocacego?

Karol445    41

Ty kolego jesteś naprawde taki ograniczony?? Płynu do chłodnicy lejesz ile wejdzie a oleju to chyba masz miarkę w bloku silnika i zaznaczone ile ma być. Proste?? I nie trzeba od razu zakładać głupich tematów. Chyba że oczekujesz że ktoś ci przyjedzie i wymieni ten olej za ciebie.

Wiadomość z agroFakt.pl

lezar    0

Do Karola 445.Wyglada na to,ze nie czytasz tekstu ze zrozumieniem.Chodzilo mi o to w jaki sposob ten olej sposcic z silnika czy tez jak sie dostac do bebna mlocacego.Problem nie jest taki prosty jak ci sie wydaje.Pewnie nie masz takiego kombajnu m-ki Dronningborg a do takich uzytkownikow tych maszyn sie zwracalem.

Karol445    41

No akurat ja mam kombajn ze stajni zielonego jelenia i tam to jest bajecznie proste, że nawet moja żona się domyśliła jak to się robi.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez unipasz
      jak  zdiać to koło pasowe  bo na tej zębatce  zatrzymało się łożysko a  ta nakrętka się docisło tak ze się gwint ściął  i jak wymienić to łożysko  podejrzewam ze trzeba zdiać całe koło   a pas jest tak naprężony ze  mało nie  pęknie
    • Przez Henius91
      Nie bardzo wiedzialem do jakiego tematu mialem to wrzucic ale tak praktycznie to jest Bizon. A wiec ogladalem u jednego handlarza kobmajn zbozowy Sampo Rosenlew. Na pierwszy rzut oka wygladal super. Wszystko mial identyko jak bizon tylko wszystko zalaczane elektrycznie. Jest on na hydrostacie. Wyglada tak http://www.mascus.pl/Rolnictwo/Uzywane-Kom...E0B93CABC2.html. Facet mowil ze jest to juz wersja New Holland z roku 96. Cena tego cuda to 55 tys zl. Nie wiem czemu tak tanio ale by sie napewno oplacalo. Mam ok. 25 ha zboza ipewnie troche uslug by sie znalazlo i on by wystarczyl mi w zupelnosci. Heder mial szerokosc. 3,60m. Jak myslicie czy jest to dobra maszyna?
    • Przez Turbina
      Witam wszystkich,koledzy spotkał się ktoś z kombajnem duńskiej firmy DRONINGDORK?????????????
      Piszcie co wiecie o tych maszynach,jak się sprawują no i czy da do tego części,pozdrawiam.........
    • Przez adiwlkb
      Witam. Mam pytanie jak ustwiać obroty młucarni w d7000 ? Szukałem w katalogu, ale nic konkretnego nie ma ... Jakim przyciskiem ? 
    • Przez Grzeskib
      Witam, od tego roku jestem posiadaczem nowego kombajnu new holland cx5090 elevation z chederem 5,18m. Maszyna została zakupiona jako fabrycznie nowa. Zacząłem już nim kosić jęczmień ozimy i pszenicę (plon między 6-7 ton) ze średnią prędkością 3,5 km/h (spodziewałem się większej prędkości roboczej). Wcześniej kosiłem naszym legendarnym polskim bizonem oraz wypożyczałem claasa tucano 430, ponieważ bizon już nie wyrabiał  Proszę o pomoc innych posiadaczy z jaką Wy wydajnością kosicie, z jaką prędkością i przy jakim plonie oraz jak macie ustawione szczeliny siat górnego, dolnego, jaki wiatr itd. Może ja robię coś źle i wydajność jest mniejsza albo taka wydajność już jest przy akceptowalnych stratach i tyle  Z góry dziękuje za informacje i pomoc z Waszej strony  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.