Skocz do zawartości
Jolanta23

Randez vous czyli co przygotuje w kuchni pan dla swojej pani ;)

Polecane posty

banan575    104

Pierogow nie mam czasu zrobic, ale nie dlugo beda z kapusta i grzybami :D

banan575    104

Dzis kielbasa smazona z pieczarkami i papryka.

Koncza mi sie pomysly na jedzenie, bierogow nie mam czasyu zrobic, do sosu bialego nie mam zeberek, duszone warzywa juz sie mi znudzily

Godz 20.40 wzielam sie za gotowanie rosolu. Bedzie na jutro,a w sobote na rosole zrobie zupe pomidorowa

Edytowano przez banan575

Davido    28

Jeszcze około rok temu to bym Ci doradził co sprawdzonego i dobrego przygotować. :) W tej chwili już mi się nie chce gotować, za dużo brudnych garów po mnie zostawało. :P Pamiętam, jak nie dalej niż 3 lata temu przygotowywaliśmy z dziewczyną kolacje, także od czasu do czasu teściu wpadał zobaczyć jak nam idzie, po zrobieniu tej że kolacji zabraliśmy się z jedzeniem do niej do pokoju. Po jakimś czasie wpada teściu z czteropakiem piwa i mówi " jak będziecie mieszkać razem to będę do was przyjeżdżał po pracy jeść bo żona nie potrafi gotować " ;)

modliszka    1

zjadłabym lazanię, jakby ktoś ją zrobił, bo sama to nie mam czasu na takie siedzenie w kuchni, a smak jest już od kilku dni na to danie

wdaniel    52

a ja wolę się nie pchać do gotowania, bo to może być ostatnie danie, które ktokolwiek będzie jadł... Jak mi nikt nic nie zrobi, to biorę do jednej ręki bułkę, do drugiej parówkę lub kawałek twardego sera i tyle mnie w domu widać

banan575    104

Moj swego czasu gotowal rosol, to nawet glodny pies go nie chcial jesc :D nie wspomne juz o osobach

Edytowano przez banan575

wdaniel    52

głodnemu psu, to bym nawet nie podał mojej kuchni, bo by stwierdził, że moja ręka jest smaczniejsza. Ale jakoś świnie nie narzekają na moją kuchnię:D

banan575    104

A dzis swieto, maz funduje kolacje

Dzis bedzie GRILL a na nim znajomi a do jedzenia salatki, lopatka, karkoweczka, skrzydeleczka oraz drineczki i wodeczka. :D

A jutro????? Jutro bedzie to slynne myj te gary :D

Edytowano przez banan575

konteno    1072

u mnie dziś była rzodkiewka spod folii (narwałem, umyłem i zjadłem) a jutro będzie marchewka lub ogórek (przyrządzone podobnie) ale za to deseru jeszcze trochę wisi na drzewach

patryk546    155

Heh trochę z tematu zeszliście miało być pisane co pan przygotowuje dla swej pani a teraz pisze każdy sam, co dla siebie ma w domu :lol: :lol: :lol:

konteno    1072

Jak już znajdę swoją panią to postarałbym postarać się coś upichcić a tak tylko dla siebie to nie ma sensu się wysilać.

wdaniel    52

Jak już znajdę swoją panią to postarałbym postarać się coś upichcić a tak tylko dla siebie to nie ma sensu się wysilać.

A jak już znajdziesz swoją panią, to zadbasz o jej zdrowie i stwierdzisz, że szkoda jej truć, więc lepiej, by sama coś upichciła B)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tobiasz
      hejka!!
      czy wogóle są takie laski które związały by sie z rolnikiem??
    • Przez kubo123
      Próbowałem się podpiąć pod inny temat ale bez odezwy więc zakładam nowy bo strasznie jestem ciekaw czy kogoś z forum spotkało to co mnie. W Listopadzie do moich drzwi zapukali producenci polskiej edycji relity show "Rolnik szuka żony" nakręcili ze mną kawałek jednak nie podpisałem z nimi umowy na wykorzystanie mojego wizerunku. Słyszał ktoś o tym programie(wiem że pochodzi z Australii a w Niemczech jest kilka edycji)? co o nim myślicie ? a może ktoś się zgodził na udział w nim?? :-)
    • Przez Gorbaczow
      widze ze mój post o dziewczynach w starciu z maszynami cieszy się dość duzym powodzeniem i czytając wpisy nasuneła mi sie pytanie - Jak waszym zdaniem powinna wyglądać (jakie powinna mieć atrybuty) Idealna partnerka życiowa prawdziwego farmera
    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
    • Przez Lilii
      Zapraszam chętnych