Jolanta23

Randez vous czyli co przygotuje w kuchni pan dla swojej pani ;)

Polecane posty

Jolanta23    4

Witam serdecznie.

 

Od jakiegoś czasu miałam chęć założyć temat kulinarny... Tylko jak go sprecyzować...? Po wstępnym rozeznaniu, pewien Pan z af pomógł mi w doprecyzowaniu myśli ;)

Otóż, pytamy: Co pan potrafi przygotować dla swojej wybranki ? ;) Można publikować swoje przepisy kulinarne ;) a także wszelkie pomysły, które mają pomóc w zdobyciu serca wybranki ;p

 

Jak podsumował współautor tematu:"zobaczymy jakich mamy facetów na forum, jak bardzo się poświęcają dla swoich dam" ;p

 

To mamy kolejne pole do popisu dla Panów;p

Edytowano przez Jolanta23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

co najwyżej mogę zaproponować herbatkę, w kuchni jestem totalnym kaleką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolko    0

Hehehe, zycie mozna tez oslodzic cukrem, cukrem - pudrem ewentualnie dzem?? Zalezyt kto co lubi i ma mozliwosc zaserwowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek15h    110

Mogę swojej żonie(jako że jestem żonaty i dzieciaty), przygotować wszystko to na co ma ochotę.Często gotuję obiady,przygotowuję śniadania,czy kolacje dla całej rodziny.Zwyczajnie lubię pourzędować w kuchni:)

Pozdrowienia dla kolerzanki Jolanta23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

ja też bardzo lubie gotowac tylko niestety zadko mam na to czas. bardzo lubie wymyslac własne przepisy i eksperymentowac. ale pamiętajcie panowie, nie ważne czy dla swojej ukochanej przygotujecie wykwintną kolację , czy poprostu zrobicie kanapki z dzemem, ważnw zeby wasza ukochana wiedziała ze się staraliście dla niej i daliście z siebie wszystko


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

jesli ugotujesz wode "z miłóścią" , to czemu nie :D


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Moj Pan dla Mnie pichci

 

-warzywa duszone z udkami

-sos gulaszowy

 

 

reszte pichce Ja


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Partnerki panów, którzy tak ochoczo i z dumą piszą, że nie potrafią gotować muszą być z nich dumne. Musicie naprawdę znakomicie jeździć ciągnikiem skoro was wybrały. No bo czym więcej można zaimponować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Panowie co dzis pichcicie dobrego na obiad?????


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magik0578    5

Dzisiaj zrobiłem kotlet z piersi kurczaka nadziewany farszem no i do tego oczywiście ziemniaki i surówka.Oczywiście gotuje tylko jak czas pozwala;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smieszka111    3

Jeśli chodzi o jedzonko to ja uwielbiam rozpieszczać, od różnego rodzaju kanapeczek, poprzez przystawki, zraziki, udka na kilkanaście sposobów, sałatki, surówki przeróżne, ba nawet wędlinę i kiełbaski umiem przygotować do wędzenia:) Jeśli chodzi o widok mężczyzny w kuchni... rozczula mnie to, nie ma nic milszego , nawet jak tylko ziemniaki obiera to takie wzruszające:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

akurat obierania ziemniaków nie znosze, ale dla mojej ukochanej wszystko :) a tak na serio, to ja uważam, że nie ważne co się przygotuje, ważne żeby to podać w miłej atmosferze. a jeśli bedzie do tego coś pysznego i kieliszek schłodzonego wina, to kilka punktów mamy u swojej pani


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Na 3 łyżkach oleju podmarzam ostra papryczkę i czosnek. Dodaje do tego ugotowany makaron najlepiej spaghetti lub coś pochodnego,mieszam makaron z oliwa, posypuje tartym parmezanem i dekoruje pietruszka. Żadna dziewczyna sie nie oprze chyba ze nie jada makaronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Dzisiaj bida. :D Jajka sadzone z pomidorami, ziemniaki i salata.

 

A jutro gulasz z pieczarkami pychota :rolleyes:

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Dzis warzywa duszone z kurczakiem :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Na kolacje losos zapiekany z fasola szparagowa :rolleyes:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

hymmm.. ciekawy pomysł na temat.. ;) a Więc... Co nie co potrafię ugotować, ewentualnie usmażyć ;) ale coś specjalnego na typowa randkę to chyba nic romantycznego... ;) chyba, ze wspólne robienie pizzy można uznać za potrawę na romantyczna kolacje... ;) podobno robię dobre farsze do pizzy ale nie potrafię zrobić ciasta... więc wtedy potrzebna jest pomoc kobiecej raczki... ;) i tak wspólnymi siłami można zrobić coś fajnego.. ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek9225    14

polecam frytki z nagetsami plus sałatka z fetą, propnuje też postarać się i zrobić jakiś prosty deser, na pewno zrobi to duże wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj