Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
romet737    5

Też szukałem firmy PRONAR ale w informacji dowiedziałem się że wogóle jej niema na targach ,a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawlo13571    0

Ja byłem na targach po raz pierwszy i wrażenia mam mega pozytywne. Dowiedziałem się prawie wszystkiego czego chciałem. Jedzonko drogie ale cóż każdy chce zarobic na takiej imprezie. Trochę mnie zdenerwował gościu na parkingu bo wziął kasę i nie mógł znaleść wolnego miejsca po czym kazał mi wjechać w największe błotko:// Ale to można przeboleć.. Nowe kontakty zdobyte wiec można działać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A może byłeś BMW 3 E90 w sedanie? Bo znajomy mi opowiadał o takim zajściu z udziałem owego samochodu i jego kierowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libero    16

a metal tech mirosławiec był bo też nie spotkałem?

 

Metaltech był, kilka przyczep stało

 

@topic

A co to Panowie myśleliście, że targi są od tego, żeby zaprezentować produkty? Absolutnie, już nie....

Teraz targi są od kształtowania public relation. Na ten moment mamy już tak swobodny dostęp do dealera i jego produktów (np. jeden telefon, a za dwa dni traktor u mnie na polu), że pokazywanie sprzedawanego sprzętu jest już zbędne, Tak właściwie, to wystarczyłoby na całej powierzchni ustawić ogródek piwny z dużym logo marki, na ścianie wyświetlany mrożący krew w żyłach filmik, a wookół hostessy. Tyle wystarczy do szczęścia. Spójrzmy na stoiska; weżmy Claasa - 3 ciagniki, kilka kosiarek, Jaguar i Lexion; a DF? 3 ciągniki i kombajn. Panowie! Czołowi producenci z takim zapleczem!

 

Podsumowując, liczy się to, że potencjalny klient wypije "za darmo" 3 kielichy z przedstawicielem, zobaczy ładny prospekt i tak realnie - już kupuje maszynę z danej firmy. Liczy się pijar. Właśnie dlatego cenimy profesjonalne marki, gdzie % nie są konieczne ażeby zachęcić do zakupu.

 

pozdrawiam


Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechnika Warszawska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piwex16    34

panowie tylko jeszcze zwrócicie uwagę na ten problem ograniczoną liczbę miejsca wolnego na halach i cena jak kosztuję za wynajęcie 1 m2 ceny sa przerażające tak ze problemów już nie szukajcie że za mało przywieźli wam ciągników jak jesteś zainteresowany to jedź do dealera i się dowiedź co i jak !


Miłość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    823

myślałem, że dowiem się czegoś konkretnego odnośnie tych targów a tu widzę tylko tak: a fajnie, dowiedziałem się tego co chciałem; były fajne dziewczyny; popatrzyłem; pojadłem i pojechałem. odnośnie % to mimo, że nie byłem jeszcze na tego typu wystawie to jestem zdziowiony i jak dla mnie -jak ktoś wspomniał, to swojego rodzaju tandeta- takie rzeczy to się robi na jakichś imprezach czy "szkoleniach", ale nie wiem czy na takiej 'poważnej wystawie'? Swoją drogą, to ciekawe czy to zgodne z prawem tak w miejscu publicznym rozdawać i konsumować alkohol na lewo i prawo (tak zrozumiałem z ww. wypowiedzi).

Odnośnie tych wątpliwości co do konkretów wyniesionych wrażeń z targów tych, to chodzi mi o to, że brakuje trochę odpowiedzi typu: orientowałem się w cenie tego i tego u swojego dilera, a na targach tyle i tyle mi dali.

 

Widzę, że zdania są podzielone odnośnie tego czy warto jeździć na takie imprezy czy też nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki9610    201

Zapraszam na relacje z targów.

Edytowano przez luki9610

Kanał na yt.com luki9610

Sprzedam kopaczkę konną do ziemniaków (dyszel do traktora). Zainteresowani PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuz40    5

Czytam, czytam i tak się zastanawiam.... czy Wy Panowie naprawdę myślicie ze te targi organizowane są dla przeciętnego rolnika?

Tam producenci się dla prestiżu, spotkać się z dealerem i przypieczętować alkoholem dalszą współpracę. Rolnik ma tylko poczęstować się prospektem, wiaderkiem i zobaczyć co nowego, to wszystko. Trzeba przestać odwiedzać takie targi to producenci przestaną sie wystawiać i będzie spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

@buuz40, czyli podsumowując my, czyli rolnicy, na takich targach jesteśmy od tego aby robić tam tłum i tłok na stoiskach... no i zbierac makulaturę, aby z powrotem tego nie wozili...;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Byłem w piątek, zawiodłem się okrutnie ścisk jak cholera wiedza ,,ludzi przy maszynach" na poziomie średnio rozgarniętego gimnazjalisty to była norma i jakiś taki ogólny bajzel nigdy nie wiadomo w której hali wyjdziesz. Byłem tam już 4 razy i pewnie prędko się nie wybiorę, Bednary stawiam o ligę wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuz40    5

Janusz..... w Bednarach będą te same firmy i ci sami ludzie którzy będą nadal mieli taka teoretyczną wiedzę. 80% z nich nigdy nie była na wsi. No, może kiedyś u babci :)

Więc nie wymagaj od nich wiedzy na swoim poziomie. Ty znasz się na wszystkim a oni poruszają sie tylko w obszarach swojej branży.

Ale przyznaj że nie wszyscy są tam laikami. Niektórzy wiedzieli o czym rozmawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj