Polecane posty

Gość   
Gość

O co konkretnie chodzi z tymi korkami? Aż tak ciężko jest się dostać autem? Jaki scenariusz wróżycie podczas dojazdu od str. Skarżyska Kamiennej i zjazdu z S7 w ulicę Łódzką ? Czy to dobry pomysł czy jednak wybrać inną drogę?

 

Jeszcze jedno pytanie - co to za katalog który proponują za 20 zł lub 35 zł na tej str. http://www.targikielce.pl/index.html?k=agrotech&s=info_zwiedz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Nie wiesz co to jest korek ? 1/5 Kielc jest w rozbudowie bardzo ciężko to zrozumieć? po za tym dojazd do targów dla kogoś kto nie zna miasta jest z wylotówki na Końskie w twoim przypadku, czyli będziesz stał 1.5-2 godz w korku :D bo jezdnia jest dwupasmowa, a ruch duży itd.

Mogę wytłumaczyć ci drogę ale przy okazji musisz mi wytłumaczyć kilka swoich wrednych pyskatych epitetów :D


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dziękuję, ale nie skorzystam z propozycji osoby u której podejrzewam chorobę psychiczną. Gdyby ktoś był ciekawy dlaczego ją podejrzewam musiał by zobaczyć moją skrzynkę prywatnych wiadomości i treści pisane przez tą nieokrzesaną istotę kryjącą się pod nickiem ,,bobytempelton''. Oraz to że od momentu prymitywnej konwersacji na PW o której wspomniałem, boby w wielu miejscach pod moimi postami zamieszcza uszczypliwe komentarze tak jak miało to miejsce tutaj.

Skoro znasz okolicę, przypuszczam iż jesteś w jakimś stopniu miejscowy, więc zapewne wybierasz się z tatą na wystawę. Może porozmawiamy na żywo cffaniaczku, ciekawe czy będziesz taki wygadany jak na AF i będziesz miał odwagę powtórzyć słowa cytuję: ,,uwarzasz sie za h*j wie kogo, margines jesteś,p***b i tyle'' oraz kilka innych jeszcze ciekawszych także z rażącymi błędami ortograficznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

Ale władze AF coś organizują czy nie?? bo taka jakby cisza nastała?? czy może tylko zapraszają wybrane osoby??


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

@damianzbr :D dziwny z ciebie typ, kogo nazywasz nieokrzesanym, i chorym... Z miłą chęcią się spotkam, jestem bardzo ciekaw twojej miny jak mnie zobaczysz :D

Zapomniałbym, w piątek mnie na pewno nie będzie,w sobotę i niedzielę powinienem być.

Edytowano przez bobytempelton

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czemu spodziewana przez ciebie moja mina wzbudza tyle ciekawości? Nie rozumiem co sugerujesz - straszysz wyglądem, zachowaniem, co masz na myśli?

Też jestem bardzo ciekawy czy powtórzysz to co o mnie pisałeś i uzasadnisz swoje poglądy. A może od razu rzucisz się na mnie z pięściami, w końcu już raz groziłeś mi w ten sposób...

Tak się składa że także w piątek mnie nie będzie, będę w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

hehe... ja planuje wybrac się w sobotę... to jeszcze przy okazji jakiś "mały" sparing bedzie można zobaczyć... ;)

  • Like 1

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Finn sparingu nie będzie, ewentualnie naruszenie nietykalności cielesnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Jedzie może ktoś z pomorskiego lub kujawsko pomorskiego (okolice ch*jnic) i ma wolne miejsce? dzień bez znaczenia. Jestem z okolic ch*jnic ale mogę dojechać do 100km

Edytowano przez Xawier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

@damian, czyli małe MMA?? ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja napewno niestety niebędę. I mam proźbe do agrofotowiczów aby zrobili trochę zdjęć nowych new hollandów szczególnie w mocy od 70 do 120km szczególnie tej nowszej serji t5 i td5 i td5premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

potwierdzam - będzie akcja jak w roku ubiegłym

 

zapraszmy chętnych do udziału: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/59821-agrofoto-podbija-agrotech-2013/


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

kolejne MMA na Agro techu będzie :D w zeszłym roku miało już być jedno ale się chłopaki opamiętali , ja na 99% jadę w piątek :P

Edytowano przez Klepk995

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

Dziś w Rmf-fm mówili że ma być gołota i będzie z Kaską Cichopek walczył :)


:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki9610    201

Ja będę najpewniej w sobotę.


Kanał na yt.com luki9610

Sprzedam kopaczkę konną do ziemniaków (dyszel do traktora). Zainteresowani PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Jedzie ktoś z pomorskiego lub kujawsko-pomorskiego na targi i ma wolne miejsce? Mieszkam w okolicach ch*jnic ale mogę dojechać... dołożę się do paliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj