Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
damianzbr    993

O co konkretnie chodzi z tymi korkami? Aż tak ciężko jest się dostać autem? Jaki scenariusz wróżycie podczas dojazdu od str. Skarżyska Kamiennej i zjazdu z S7 w ulicę Łódzką ? Czy to dobry pomysł czy jednak wybrać inną drogę?

Jeszcze jedno pytanie - co to za katalog który proponują za 20 zł lub 35 zł na tej str. http://www.targikielce.pl/index.html?k=agrotech&s=info_zwiedz ??

bobytempelton    158

Nie wiesz co to jest korek ? 1/5 Kielc jest w rozbudowie bardzo ciężko to zrozumieć? po za tym dojazd do targów dla kogoś kto nie zna miasta jest z wylotówki na Końskie w twoim przypadku, czyli będziesz stał 1.5-2 godz w korku :D bo jezdnia jest dwupasmowa, a ruch duży itd.

Mogę wytłumaczyć ci drogę ale przy okazji musisz mi wytłumaczyć kilka swoich wrednych pyskatych epitetów :D

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Wiadomość z agroFakt.pl

damianzbr    993

Dziękuję, ale nie skorzystam z propozycji osoby u której podejrzewam chorobę psychiczną. Gdyby ktoś był ciekawy dlaczego ją podejrzewam musiał by zobaczyć moją skrzynkę prywatnych wiadomości i treści pisane przez tą nieokrzesaną istotę kryjącą się pod nickiem ,,bobytempelton''. Oraz to że od momentu prymitywnej konwersacji na PW o której wspomniałem, boby w wielu miejscach pod moimi postami zamieszcza uszczypliwe komentarze tak jak miało to miejsce tutaj.

Skoro znasz okolicę, przypuszczam iż jesteś w jakimś stopniu miejscowy, więc zapewne wybierasz się z tatą na wystawę. Może porozmawiamy na żywo cffaniaczku, ciekawe czy będziesz taki wygadany jak na AF i będziesz miał odwagę powtórzyć słowa cytuję: ,,uwarzasz sie za h*j wie kogo, margines jesteś,p***b i tyle'' oraz kilka innych jeszcze ciekawszych także z rażącymi błędami ortograficznymi.

FINN    999

Ale władze AF coś organizują czy nie?? bo taka jakby cisza nastała?? czy może tylko zapraszają wybrane osoby??

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

bobytempelton    158

@damianzbr :D dziwny z ciebie typ, kogo nazywasz nieokrzesanym, i chorym... Z miłą chęcią się spotkam, jestem bardzo ciekaw twojej miny jak mnie zobaczysz :D

Zapomniałbym, w piątek mnie na pewno nie będzie,w sobotę i niedzielę powinienem być.

Edytowano przez bobytempelton

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

damianzbr    993

Czemu spodziewana przez ciebie moja mina wzbudza tyle ciekawości? Nie rozumiem co sugerujesz - straszysz wyglądem, zachowaniem, co masz na myśli?

Też jestem bardzo ciekawy czy powtórzysz to co o mnie pisałeś i uzasadnisz swoje poglądy. A może od razu rzucisz się na mnie z pięściami, w końcu już raz groziłeś mi w ten sposób...

Tak się składa że także w piątek mnie nie będzie, będę w sobotę.

FINN    999

hehe... ja planuje wybrac się w sobotę... to jeszcze przy okazji jakiś "mały" sparing bedzie można zobaczyć... ;)

• Like 1

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski

Xawier    34

Jedzie może ktoś z pomorskiego lub kujawsko pomorskiego (okolice ch*jnic) i ma wolne miejsce? dzień bez znaczenia. Jestem z okolic ch*jnic ale mogę dojechać do 100km

Edytowano przez Xawier

FINN    999

@damian, czyli małe MMA?? ;)

Ja napewno niestety niebędę. I mam proźbe do agrofotowiczów aby zrobili trochę zdjęć nowych new hollandów szczególnie w mocy od 70 do 120km szczególnie tej nowszej serji t5 i td5 i td5premium.

yacenty    592

potwierdzam - będzie akcja jak w roku ubiegłym

zapraszmy chętnych do udziału: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/59821-agrofoto-podbija-agrotech-2013/

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Blog o uprawie roślin na Dolnym Śląsku - Nasze uprawy - AgroFoto.pl
My agri pictrues

Klepk995    171

kolejne MMA na Agro techu będzie :D w zeszłym roku miało już być jedno ale się chłopaki opamiętali , ja na 99% jadę w piątek :P

Edytowano przez Klepk995

farmervip    78

Dziś w Rmf-fm mówili że ma być gołota i będzie z Kaską Cichopek walczył :)

:) :)

luki9610    36

Ja będę najpewniej w sobotę.

Kanał na yt.com luki9610

Sprzedam kopaczkę konną do ziemniaków (dyszel do traktora). Zainteresowani PW.

Xawier    34

Jedzie ktoś z pomorskiego lub kujawsko-pomorskiego na targi i ma wolne miejsce? Mieszkam w okolicach ch*jnic ale mogę dojechać... dołożę się do paliwa

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez przemo89
      Na początku chciałem się przywitać, gdyż jest to mój pierwszy post na tym forum.

Chce kupić używany ciągnik, głównie Deutz Fahr, cena do 35000 ze wszystkim, czyli transportem do Polski i tak dalej. Otóż chciałbym zapytać dlaczego w Niemczech ciągniki są tak tanie. Często na mobile.de i autoscout24 pojawiają sie ciągniki nawet z 97 r w cenie do 8000 euro, i nie pisze nic co świadczyłoby o jakichś wadach. Takie aukcje trwają najdłużej 2 dni, gdyż jest to wielka okazja. Co o tym sądzicie? Czy jest możliwe, aby za ciągnik który w Polsce trzeba dać 60k zł tam był w przeliczeniu około 30k zł?
    • Przez celeronik
      Zastanawiam się nad kupnem używanej prasy rolującej do mojego ursuska. Z kasą cienko, 12-14tys. zł, myślałem nad jakąś zachodnia zmiennokomorową riviere cassalis lub stałokomorową welgera. Prasy używana by była wyłącznie do słomy (no chyba, ze na usługach do siana), baloty chciałbym robić 120x120, a moze nawet i mniejsze jakby była zmiennokomorowa. Wiem że 3512 to nie ciągnik do prasy, no ale co zrobic.
    • Przez ursusik1634
      Zamówiłem DF 610 w Jaryszkach. Ciągnik miał być w lutym a już praktycznie jest kwiecień, prace polowe czekają na niego. Zadzwoniłem do pana który się zajmuję sprzedażą i powiedział mi że maszyna stoi na placu we Włoszech co mnie bardzo zdziwiło bo przecież DF to niemiecka firma. Wczoraj przedstawiciel przywiózł mi faktury i autoryzację, powiedział, że ciągniki te składane są w Niemczech. W papierach znalazłem że został wyprodukowany we Włoszech jaka jest prawda, czy może ktoś brał już jakieś maszyny od nich?
    • Przez Arek3125
      Witam wszystkich AgroFotowiczów.

Przenoszę do "Zielonkowe"
    • Przez maciejmechnowy
      witam wszystkich forumowiczów. Mam problem z ciągnikiem marki same rubin wczesniej był uszkodzony wyswietlacz i nie było nic widać do momentu aż traktor stanął  na polu po naprawie wyświetlacza    pojawiły  się alarmy  transm. alarm 254 ,CONSOL. 240, ENGINE 240 I 242  ma ktoś opis tych błędów  SAME RUBIN 120