Polecane posty

Jak już wiadomo Agro Show 2012 zakończyło sie :)

Czekamy teraz na równie warzną impreze rolniczą i leśną :

Agro - Tech , Las Expo 2013

Które odbędą sie w Halach wystawowych : Targi Kielce w Kielcach :P

Serdeczne Zapraszam :)

Pozdrawiam :)

I Pisać Kto bedzie :D

I Czy Agro-Foto zaszczyci Nas Swoja obecnością ? :)

Edytowano przez traktorzystac330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

ja podejrzewam , że będę.. ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emulegator    232

Kto wybiera się w tym roku na targi ? Mam pytanie do adminów oraz @yacentego , czyli będzie znów jakaś oficjalna akcja jak w roku 2012 ?


Zetor 4 ever ! Czerwona moc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

jeszcze trochę czasu jest do Agro-Tech ale mam nadzieje że będę jak w zeszłym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal89    0
Napisano (edytowany)

Ja będę na 100% w sobotę :D

Edytowano przez Michal89

URSUS 5314, C-360, C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kwestii dojazdu do Agro od Piotrkowa, to próbujcie może alternatywnie od Pólnocy się dostać (dotrzeć do 7 np w Skarżysku i tak próbować). Bo dzięki temu robią sie dwie alternatywne drogi dojazdu (a w zasadzie 3, bo mozna jeszcze próbować wjechać do Kielc przez Wiśniówkę i od Lublina dojechać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaul    16

Ja do Kielc mam prawie 40 km. Także może będę. A będzie ktoś z AF w niedziele ? I czy będzie spotkanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateos355    8

Będę z użytkownikiem @pawel6r prawdopodobnie w sobotę lub niedzielę.

Planujecie gdzieś spotkanie?

Edytowano przez mateos355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sterydek    23

Ja również będę w piątek, :D Mamy wyjazd zawodowy ze szkoły więc trzeba korzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Ja wybieram się w tym roku w sobotę :)

 

Jeśli ktoś będzie jechał swoim samochodem przez lublin to niech da znać - zawsze raźniej jechać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emulegator    232

Jedziemy,jedziemy gwarantuję że każdy pozna że przyjechało Rolnictwo z Lublina :D Będzie nas słychać i widać ;)


Zetor 4 ever ! Czerwona moc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj