Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez rafalek24
      Witam mam problem z biegiem mianowicie wyskakuje mi trzeci bieg na wstecznym Renia 113.14 skrzynia 12×12 .mój sąsiad ma terz renie i to samo 
    • Przez patrykdabek2000
      Zna może ktoś dokładny układ biegów w skrzyni przekładniowej w ciagniku Fortschritt zt323?
    • Przez Pele94
      Witam. 
      Jak wszyscy wiem nie wszystkie maszyny rolnicze są wystawione na stronach typu olx czy otomoto. Większość maszyn stoi u handlarzy na placu gdzieś przy głównej drodze i czeka na przejeżdżającego drogą kupca.Od dłuższego czasu rozglądam się za używanym ciągnikiem i w internecie nie ma nic ciekawego.
      Jeżeli ktoś z was ma kontakty do osób które zajmują się sprowadzaniem maszyn , ciągników ogólnie handlem maszynami rolniczymi Podajcie numer kontaktowy, miejscowość oraz kilka słów o sprzedającym.  
      Myślę że nie jednemu z nas przydadzą się takie kontakty. 
      Pozdrawiam  
    • Przez Paweł211
      Witam czy interesuje się ktoś restrukturyzacją małych gospodarstw 2018r? Na co lepiej postawić budynki maszyny czy zakup ziemi? podobno trzeba 10 pkt min? czy łatwo jest dostać taką pomoc
    • Przez mlodykom1
      Witam.Mam na sprzedaż prasę kostkującą Sipma , sadzarkę i kopaczke do ziemniaków jeśli ktoś chętny zaprzszam woj.Wlkp

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.