agrofoto

Najlepsza relacja z Agro Show

Polecane posty

agrofoto    90

W trakcie Agro Show 2012 mówiliście mnóstwo ciekawych rzeczy.

Zapraszamy Was więc do napisania w tym temacie krótkich relacji z Agro Show, co było extra, co się podobało, jakie nowości zobaczyliście,

a gdzie znowu to samo, które hostessy się wyróżniały, opisujcie miejsca gdzie działo się dużo ciekawych rzeczy.

 

Dla najciekawszych relacji fundujemy nagrody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam, byłem u was na stoisku dzisiaj i było ciekawie mogliśmy trochę porozmawiać i mówił pan że mam do pana napisać o A-S.

Jestem Mateusz, na AF niektórzy mnie znają niektórzy nie.

Wybrałem się na Agro-Show, myśląc że pooglądam ciekawe maszyny i popytam sie w sprawach maszyn, nie zawiodłem się w tym roku, bo w zeszłym roku mało nowości było i słabo z rozmowami z przedstawicielami.

Zabrałem się z grupą ludzi z mojej miejscowości spod Miedzychodu WLKP.

Duże wrażenie wywarły na mnie nowa seria Valtry z maską taką jak mają N XX3, bardzo mi się spodobała, mogłem także bliżej przyjrzeć się nowym modelom NH. W tym roku odwiedziłem stoisko Rostelmash i przeprowadziłem mały wywiad z przedstawiciel, o rosyjskich kombajnach, w telewizji je tak chwalili, a jak się przyjrzałem z bliska to nic specjalnego, brak centralnego smarowania, trzeszczące plastiki w środku, heder bez podnośników łanu i wiele innych, nie spodobała mi się ich jakość co do ceny. Najbardziej spodobało mi się stoisko Pana Korbanka, bo każda maszyna była otwarta i można było na chwile zasiąść za kierownicą jednej z maszyn koncernu AGCO, można także było porozmawiać z konsultantem, który jak zauważył że naprawdę się zaciekawiłem tymi nowymi 700-tkami co kontynuowaliśmy rozmowę, To było najlepsze stanowisko pod względem kontaktu z klientem.

W tym roku zadziwił mnie Zetor pokazując nowy model ciągnika Zetor Major 80, nawiązujący chyba tym że nie ma jakiegoś wypasu w kabinie, cech*je go brak takiej elektroniki jak w proximie i foterze, taka uboższa wersja. Zdziwił mnie też pronar który zasilany był przez ropę i gaz.

p10009311024x7684kber.jpgp10009571024x768t7yk8.jpgp10008701024x768afy2q.jpgp10008861024x768o2yd5.jpgp10009001024x7683gzwn.jpgp10009091024x7685vabg.jpgp10009161024x768kqyzk.jpgp10009211024x768v4xpm.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Agro agro i po agro byłem z 5 razy jak trafisz na dzień pogodny to fajna atmosfera jest co oglądać większość ciągników kombajnów maszyn to olbrzymy nie do rolnika co ma 10-30 ha a takich jest większość jeśli masz zamiar kupić konkretną maszynę można sobie obejrzeć sprawdzić cenę za ile do kupienia z konkretnej firmy ,niestety nie wszyscy wystawcy postawili odpowiednich ludzi nie umieli wytłumaczyc podstawowych informacji o maszynie ,pozytywnie zaskoczyły mnie Panie ze stoiskami maszyn wiedziały więcej od Panów ,Pani z stoiska rozsiewaczy DEXWAL wiedziała wiecej od Pana i konkretnie wytłumaczyła może przeczyta to pozdrawiam sympatyczną Panią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

Targi w Bednarach jak moja znajoma nazwała "Rolniczo-pijańskie" ściągają ludzi z całej Polski. jak kolega wyżej wspomniał większość to maszyny dla wielko-obszarowców, ale dla mniejszych gosp też jest dużo ciekawych propozycji. Ciągniki, kombajny, ładowacze agregaty itp są w szerokim asortymencie dla każdego coś się znajdzie. najlepsze jest to ze można porównać prawie wszystkich producentów w jednym miejscu i ich wyroby. Niektóre firmy muszą postawić na stoiskach bardziej wyedukowanych ludzi. Pytając pana o cenę agregatu, o który pan się opierał odpowiedział "o cenę to musi pan dzwonić do firmy" więc po co ten pan tam stał? :o Jeśli ktoś by chciał dobrze obejrzeć ciągnik to się nie da bo dzieci się pchają w kolejce do zdjęcia albo jest po prostu zamknięty. ;) Pokazy maszyn w polu to już totalna porażka bo co można pokazać na polu 15 razy oranym i 30 razy uprawianym agregatem. lepiej już poszukać filmik w internecie z pracy danej maszyny (koledzy z af nie śpią i nagrywają coraz więcej prac polowych). Podsumowując można ciekawie spędzić dzień, ale szału nie ma :)


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Pokazy polowe też by były lepsze żeby tak były na lepszych glebach. Żeby tak np zaorali wcześniej taka glinkę i potem wjechali tam agregatem to by było wiadomo co on jest wart. Ciągniki zresztą też, na takim piasku to maszyn nie czuły.

Kilka słów sprawozdania ode mnie, chociaż że byłem na stanowisku Agrofoto to nie miałem czasu na dokładne obejrzenie targów. Tak na 1 rzut oka to z każdym rokiem targi są coraz większe, stoisk coraz więcej, maszyn tez więcej. Co do Nowości to jak się było na Agritechnice w Hannoverze to tutaj nic nowego się nie widzi. No może poza Zetorem Majorem, który wg opinie innych(nie widziałem go nawet) jest ciągnikiem gołym zupełnie, a cena niska nie jest na te wyposażenie. Biorąc pod uwagę że to nie moje 1 targi, i te maszyny już widywałem to cieszyły tylko hostessy :D Tym bardziej że byłem w 1 miejscu, a one ciągle chodziły :D


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

I jak z tymi relacjami, bo długo nic kiedy jakiś odzew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

gdzie są nagrody i kto wygrał???????????????????????????????????????????????????????????????????


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

więcej pytajników nie weszło?

Nagrodę wygrał JCB96,

proszę o podanie na pw danych do wysyłki nagrody


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwiolas    28

Co jest z ta przerwą konserwacyjną jak się chce wysłać pw?? Każdy tak ma czy tylko ja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

ostatnio nie ma żadnych przerw.

wyślij opis na maila: jacek@agrofoto.pl


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

Co jest z ta przerwą konserwacyjną jak się chce wysłać pw?? Każdy tak ma czy tylko ja??

 

Opróżnij skrzynkę bo masz zawaloną,też tak miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Xawier
      Witam, czy jedzie ktoś może przez ch*jnice na AgroShow i będzie miał jedno wolne miejsce? dołożę się do paliwa, dzień bez znaczenia.
    • Przez agrofoto
      Agrofotowicze,
      zapraszamy wszystkich na targi AGROSHOW, które odbywają się w Bednarach pod Poznaniem w dniach 21-24 września 2012.
       
      Róbcie ciekawe zdjęcia, wypisujcie posty, wszystko co uważacie, że warto pokazać. Impreza zapowiada się interesująco,
      i na pewno zobaczymy wiele nowości. Jak przy każdej imprezie targowej organizujemy nasze spotkania.
       
      Zapraszamy jak zwykle o godzinie 13:00 na nasze stoisko: nr 572, tuż przy biurze targów.
       
      Róbcie zdjęcia i plotkujcie
    • Przez fender
      Witam
      Jak dojechać do Bednar z Poznania lub Swarzędza ? Jeździ tam jakiś bus albo PKS ? Bardziej interesuje mnie Poznań bo mam tam możliwość przenocowania.
    • Przez agrofoto
      Przypominamy że trwa konkurs na Króla Pola Agro Show.
      My robimy zdjęcia, Ty się prezentujesz, rolnicza świta Cię wspiera, AgroFotowicze wybierają
      wystarczy, że skorzystasz z naszego zaproszenia, a Twoje oblicze stanie się sławne a Ty bogaty.
       
      Każdy kto przybędzie do naszego królewskiego namiotu i przystąpi do konkursu otrzyma nagrodę.
      Zwycięzca wybrany przez AgroFotowiczów otrzyma extra wypasiony Tablet i oczywiście sławę.
       
      Zapraszamy wszystkich walecznych rolników i nie tylko
    • Przez agrofoto
      Dziękujemy wszystkim za tłumne odwiedzenie nas na Agro Show 2012.
      Setki z Was zrobiły sobie z nami zdjęcia, a tysiące odwiedziły nasze stoisko.
      Mamy nadzieję, że cała wystawa była dla Was interesująca, dobrze się bawiliście i wrażeń nie brakowało.
      Następne Agro Show już niedługo tylko za 365 dni
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj