Qaroleq

Case Maxxum 110 opinie

Polecane posty

TheBociek1996    598

Ja posiadam taki ciągnik w wersji MC od 2 tygodni i na razie nic ci specjalnego o nim nie powiem :D

ale odezwę się za jakiś czas.


Wiem, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutmen123    8

Kolego a jaki masz podnośnik z tyłu w tym casie, bo jestem zainteresowany akurat kupnem. W jakim wyposażeniu go kupiłes i ile zapłaciłeś. Czy można zmieniać rostaw kół. A jeśli nie to jaki jest rozstaw w nim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

ciągnik jak najbardziej godny polecenia, na tier 4 bardzo oszczędne są, mamy takiego od ponad 2 miesiecy i jak narazie chodzi bardzo dobrze, wiec opinia jak najbardziej pozytywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

wyposażenie najprostrze , czyli skrzynia 24x24, sztywna oś, ale jest tyz+wom i ladowacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sports2011    0

Hejka ja wlasnie mysle nad kupnem Mx 110 98r 6200mtg za 70tys brutto jak myslicie warto? Jakie sa wasze opinie co do spalania i awarjnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutmen123    8

musisz patrzeć na skrzynie. Udane ciągniki. Ale znajomy zrobił 7000 mtg i rozsypała się skrzynia ... powershift. Koszt ok. 30 000 z robocizną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sports2011    0

Dobrze wiedziec mam nadzieje ze nie w kazdym skrzynie siadaja;) A co bYs wybrał case MX 110 czy Claas Ares 620 RZ98 r 8000mtg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gutmen123    8

8000 mtg to też sporo dla takich skrzyń. Wszystko zależy od właściciela. Jeśli przeprowadzał kalibracje oraz zmieniał olej w skrzyni np. w przypadku case co 1200 mtg to powinno hulać

NAjlepiej przy jeździe testowej sprawdź czy nie ma szarpnieć między przełączaniem biegów. Koszty remontów tych skrzyń są porównywalne. Ale jak trafisz na dobry model to bez problemu zrobisz 12 tyś mtg. Silniki wytrzymują sporo w obu. Ja bym reflektował case, ale to tylko subiektywne odczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

@sports2011 mx są dość wytrzymałem, na tym forum są użytkownicy, którzy mają je od nowości i 14tys mtg nabite, problem jest tylko że taki np Mx z 98r za te 60-70 tys ma nie 6tysmtg a raczej 16. Zobacz sobie po ile chodzą cięgniki w niemczech z przebiegiem 6-7tys. wychodzi sporo ponad 100tys zł. Sam oglądałem kiedyś u porządnego handlarza mx ze wszystkimi papierami z serwisu przebieg około 7 tys. i on kosztował 150 tys zł... tyczy się to oczywiście większości marek, No ale trzeba się z tym liczyć że za taką kase to ponad 10 tys będzie miał. Co do mx bo takowego posiadam to te skrzynie lubią szarpać na półbiegach i akurat ich się nie kalibruje bo skrzynią nie steruje komputer ma to też i swoje zalety bo mniej jest do psucia się, no ale jest i ta wada w postaci szarpnięć w miarę zużycia sie tarczek. wymiana ich nie jest jakoś strasznie kosztowna o ile samemu sie to robi co trudne akurat w tym modelu nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez agromichu
      Gdzie znajduje się pompa hydrauliczna w case 4220? Czy rozdzielacz może przepuszczać olej przez gniazdo? Mam problem z rosiewaczem amazone z hydraulicznymi zasuwami, które się same otwierają na rozgrzanym oleju i czasem jest problem z dźwigniami rozdzialacza ponieważ na rozgrzanym oleju jest problem z otwieraniem i zamykaniem zasów. Tak jakby fiksował rozdzielacz. Proszę o pomoc.
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez dawid9721
      witam panowie pytanie w pewnym sensie banalne ale jak sprawdzacie poziom oleju w swoich casach posiadam 745xl i bagnet jest rozkręcany ile obrotów robicie przy odkręcaniu żeby zmierzyć dobrze poziom oleju
    • Przez gandi77
      Witam koledzy co może być przyczyną takiej awarii case mx 135 na 4 półbiegu nie ma siły się poruszać dzieje się to na każdym biegu,pozostałe półbiegu działają normalnie ,nieraz jak jadę drogą szybciej to się włączy ale jak zmienię połówkę i chcę z powrotem na 4 półbieg to zwalnia i nie chce jechać. Miał może ktoś taki przypadek albo wie co mogło się stać?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj