Skocz do zawartości
Qaroleq

Case Maxxum 110 opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
TheBociek1996    541

Ja posiadam taki ciągnik w wersji MC od 2 tygodni i na razie nic ci specjalnego o nim nie powiem :D

ale odezwę się za jakiś czas.

Wiem, że nic nie wiem.

gutmen123    8

Kolego a jaki masz podnośnik z tyłu w tym casie, bo jestem zainteresowany akurat kupnem. W jakim wyposażeniu go kupiłes i ile zapłaciłeś. Czy można zmieniać rostaw kół. A jeśli nie to jaki jest rozstaw w nim ?

Wiadomość z agroFakt.pl

qazi    59

ciągnik jak najbardziej godny polecenia, na tier 4 bardzo oszczędne są, mamy takiego od ponad 2 miesiecy i jak narazie chodzi bardzo dobrze, wiec opinia jak najbardziej pozytywna

qazi    59

wyposażenie najprostrze , czyli skrzynia 24x24, sztywna oś, ale jest tyz+wom i ladowacz

sports2011    0

Hejka ja wlasnie mysle nad kupnem Mx 110 98r 6200mtg za 70tys brutto jak myslicie warto? Jakie sa wasze opinie co do spalania i awarjnosci?

gutmen123    8

musisz patrzeć na skrzynie. Udane ciągniki. Ale znajomy zrobił 7000 mtg i rozsypała się skrzynia ... powershift. Koszt ok. 30 000 z robocizną..

sports2011    0

Dobrze wiedziec mam nadzieje ze nie w kazdym skrzynie siadaja;) A co bYs wybrał case MX 110 czy Claas Ares 620 RZ98 r 8000mtg

gutmen123    8

8000 mtg to też sporo dla takich skrzyń. Wszystko zależy od właściciela. Jeśli przeprowadzał kalibracje oraz zmieniał olej w skrzyni np. w przypadku case co 1200 mtg to powinno hulać

NAjlepiej przy jeździe testowej sprawdź czy nie ma szarpnieć między przełączaniem biegów. Koszty remontów tych skrzyń są porównywalne. Ale jak trafisz na dobry model to bez problemu zrobisz 12 tyś mtg. Silniki wytrzymują sporo w obu. Ja bym reflektował case, ale to tylko subiektywne odczucie.

grego    283

@sports2011 mx są dość wytrzymałem, na tym forum są użytkownicy, którzy mają je od nowości i 14tys mtg nabite, problem jest tylko że taki np Mx z 98r za te 60-70 tys ma nie 6tysmtg a raczej 16. Zobacz sobie po ile chodzą cięgniki w niemczech z przebiegiem 6-7tys. wychodzi sporo ponad 100tys zł. Sam oglądałem kiedyś u porządnego handlarza mx ze wszystkimi papierami z serwisu przebieg około 7 tys. i on kosztował 150 tys zł... tyczy się to oczywiście większości marek, No ale trzeba się z tym liczyć że za taką kase to ponad 10 tys będzie miał. Co do mx bo takowego posiadam to te skrzynie lubią szarpać na półbiegach i akurat ich się nie kalibruje bo skrzynią nie steruje komputer ma to też i swoje zalety bo mniej jest do psucia się, no ale jest i ta wada w postaci szarpnięć w miarę zużycia sie tarczek. wymiana ich nie jest jakoś strasznie kosztowna o ile samemu sie to robi co trudne akurat w tym modelu nie jest.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Barm03
      Witam
      Szanowni agrofotowicze, mam takie pytanie dotyczące case 856 xl. Mam problem z gniazdem wtryskiwacza. Miałem przedmuch na 4 wtrysku, wymieniłem nakrętkę wtryskiwacza, jednakże dalej dmucha. Wie ktoś może w jaki sposób wyciągnąć gniazdo wtryskiwacza ? Może już ktoś to robił i chciałby podzielić się ze mną cennymi informacjami ?  Za odpowiedzi z góry dziękuję
    • Przez IgorZadarnowski
      Witam mam problem z case cs 120 po odpaleniu silnika zapala mi sie blad 36 i nie mam polbiegow ciagnik do przodu i do tylu jezdzi . 
    • Przez kubotam
      Ciągnik case 1056 jest z 1991 roku. Ma już ponad 7500 mth.
      O tuż mam problem ... wyskakują biegi szosowe.

Jaka może być przyczyna ?
      Ile może wynieść naprawa ?
      Czy często zdarzają się takie awarie w tych modelach ?
    • Przez Tedi26ak
      Udostępniam instrukcje które udało się mi zdobyć do ciągników case seri 5100 oraz 956xl - 1056xl

Case 956xl, 1056xl instrukcja napraw krok po kroku http://chomikuj.pl/t...strukcja napraw

Case 5120 - 5150 instrukcja krok po kroku oraz instrukcja użytkownika z schematami hydrauliki http://chomikuj.pl/t...strukcja napraw

Życzę miłej lektury
    • Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)

Pozdrawiam

(Z góry THX)

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.