AKS

suchy chleb

Polecane posty

AKS    2

witam gdzie można kupic suchy chleb na pasze i czy to jest drogie czy w piekarni sprzedają dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

My kupujemy w piekarni, za worek po zbożu płaci się ok. 7zł.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja też kupuje w piekarni tylko po 5 zł za worek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniana    7

ja też kupowałem kiedyś po 5 zł za worek w piekarni.. Troszkę zaoszczędziło się na zbożu. Jednak ta piekarnia za daleko i transport mnie troszkę zjadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    169

A jak myślisz co robią...temat w dziale bydło,dają to jako pasze. Piekarnie ,piekarniami rozmawiałem kiedyś z gostkiem co chandluję takim suchym chlebkiem i bułkami po rynkach gdzie ludzie kupują to dla piesków . On kupuje to luzem na wage z jakiegoś punktu gdzie ląduje to z wielu piekarni,cena za kg,dalej sam workuje i sprzedję. Podobno sam karmi tym bydło-dorosłym bykom na sucho aż im strzela w pyskach,małym moczy w mleku. Kiedyś małym sam prubowałem ale z czasem przestałem dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahme999    116

znacie jakieś większe piekarnie lub punkty gdzie można by kupić tak z tone dwie tygodniowo zwrotów-suchego chleba, bulek co nie tylko? interesuje mnie teren mazowieckiego i podlaskiego. Za jakieś konkretne namiary konkretnie się odwdzięczę- wiem że dobra informacja kosztuje :)


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahme999    116

ponawiam wcześniejsze pytanie.


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

O takie ilości to raczej ciężko będzie.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

witam gdzie można kupic suchy chleb na pasze i czy to jest drogie czy w piekarni sprzedają dziekuje

 

Tez kupowalismy w piekarni, placilismy za worek cos 8zl. Ale po czasie zrobil tam sie sajgon.

 

Normalnie ludzie sie przepychli i bili o to pieczywo.

 

Ale sie nie dziwie. Bo chleb z dnia poprzedniego byl swiezy i taka rodzina co miala 8-10osob do wyzywienia to wolala kupowac chleb w worku niz w sklepie.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    74

Ja też kupuję po 7zł worek tylko że z dowozem do domu, a chleb też świeży, najwyżej 2 dni stary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel85    0

Ja chleb moczyłem wyciskałem dobrze z wody następnie wrzucałem do wanny ładowałem w to śrut , koncentraty , witaminy i zagniatałem tak żeby nie był wodnisty. Taka kruszonka powstawała dodwałem to do marchwi i kukurydzy jako osypke ,. Jadły bardzo dobrze tyle że podawanie na dłuższą metę jest szkodliwe ze względu na kwas w chlebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piteriiv    82

witam może ma ktoś doświadczenia odnośnie dawania chleba, bułek krową czy są jakięś plusy i minusy tego żywienia prosze o podzielenie sie doswiadczeniem ja zaczołem podawacpo kilka kromek i zajadaja super tylko boje sie ze bedzie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

Słyszałem tylko kiedyś na kursie myśliwskim aby nie dokarmiać dzikich zwierząt chlebem ze względu na psucie się zębów i zakłócenia pracy przewodu pokarmowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Parę razy dawaliśmy krowie i byczkom, ale ni polecam,bardzo chętnie jadły. Ale biegónkę dostają i nie da rady ich domyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekb    0

Ja tam daje tylko chleb bykom swierzy mocze go i daje z otrebami i sruta rzepakowa ladnie rosna mam 60 bykow i zero kiszonek sam chleb woze roczne byki maja ok 500 kg karmie tak juz3 lata i zero problemow siano i slome daje

Zdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joker238    0

witam mam dostep  do zwrotów  pieczywa  za worek 3zł  opłaca sie??????/  ile nalezy podawac opasom i krowom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielooo25
      Witam wszystkich! W zeszłym roku zacząłem chodowle krów mlecznych, tylko że w zeszłym roku było lato suche bez deszczu i zebrałem mało bel sianokiszonki i zostało mi się tylko parę bel i prosiłbym o podpowiedź ponieważ mam jeszcze 2,3 letnią podsuszoną sianokiszonkę tylko że ona była zbierana z łąk torfowych i to w dosyć późnym terminie i trochę się kurzy z niej . I proszę was o podpowiedź czy dawać tą sianokiszonkę plus jakieś dodatki czy zakupić parę bel z zeszłego roku?
    • Przez barosz99
      Witam. Chciałbym zastąpić srute ze zbóż paszą pelnoporcjową 18 procent białka i pytanie jest takie czy przy pelnoporcjowce trzeba dodawać tak jak przy własnej srucie wszystkie dodatki czy sama pelnoporcjowka wystarczy i czy będzie z tego mleko ? I jaką firme polecacie która ma pasze w dobrej cenie ? Liczę na podpowiedź panowie
    • Przez Mateusz16
      Witam. Chciałbym żebyście mi coś podpowiedzieli w sprawie pasz dla bydła mlecznego, chodzi mi o pasze treściwe a wyglądają one u mnie tak:
       
      Na tonę gotowej paszy przypada:
      -150kg koncentratu BO 36%
      -5kg drożdży
      -5kg kredy pastewnej
      -60kg otrąb pszennych
      -780kg śruty zbożowej (jęczmień, pszenżyto)
       
      Daje to moim krowom w ilości 6kg/szt/dzień, przy wydajności 22l mleka i parametrach tłuszcz 4,4, białko 3,2. Czy myślicie, aby dodać coś do tej paszy czy coś usunąć? Kiedyś stosowałem śrutę rzepakową i sojową i teraz myślę żeby do tego wrócić, i dodawać ok. 50kg na 1tonę.
       
      Za wszelkie uwagi i podpowiedzi z góry dziękuję
    • Gość Mateusz2111
      Przez Gość Mateusz2111
      Witam niedługo zaczynam hodowle krów mlecznych i chciałbym dowiedzieć się jaką pasze dawać krowom ? Oczywiście kukurydze i kiszonke z żyta mam 
    • Przez zulus
      Proszę o radę mieszać pasze samemu czy kupować gotowe co się bardziej opłaca
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj