Zaloguj się, aby obserwować  
przybyslawice5211

Czy zetor 5211 47km pociągnie brone wirową 2,5m

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rafal321    0

witam u mnie ma gościu brone wirową 2.5m i ciąga go John dere 50 55e 55km i nawet mu to idzie a ziemie tez ma nawet cięzkie

Wiadomość z agroFakt.pl

rafal321    0

ja mam do Tarnowa około 50 km a tarnów w miejscowości podałem żeby ktoś mniej więcej się orientował gdzie mieszkam

celtis    7

o widzę moje tereny, do Przybysławic mam ok 15km, a odnoście tematu to jak masz ciężkie ziemie to może być ciężko zetorowi

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Bartek933
      Cześć, chciałbym żebyście się wypowiedzieli na temat ciągników NH T7.270 i MF 7722, chodzi mi o argumenty które miały by przekonać do zakupu jednego z tych dwóch modeli. Póki co za NH przemawia skrzynia automatyczna i bliskość serwisu. Różnica w cenie to tylko 8 tyś na korzyść NH
    • Przez bizonzo56
      Czy som  potrzebne uprawnienia na kombajn bizon zo 56 .Mam prawojazdy  kategorii t czy można kosić i poruszać się po  drogach publicznych  jeśli nie mamy  kursu lub uprawnienia .
    • Przez piotrc330
      Witam
      Mam następuje pytanie czy jeżeli  gmina przekształca działki na przemysłowe to można je dalej obrabiać(orać,siać itd) oraz normalnie brać dopłaty obszarowe,jeżeli ziemia nie jest rolną ? 
      Proszę o odpowiedź osoby które coś wiedzą na ten temat 
      Pozdrawiam 

• Przez Jędruś22
      Czy dojarka przewodowa zda egzamin zimą w oborze bez stropu z dachełm nie ocieplonym?Chodź mi o to czy nic nie będzie w niej zamarzać?
    • Przez Darek1899
      Witam tak jak w temacie jaki ciągnik wybrać na główny w 50h gospodarstwie.
      Maszyny w których będzie pracował to 3 obrotwa obrotwa ( w przyszłości być może 4x40 obrotowy) agregat siewny 2,7 talerzowka 2,7 
      W gre wchodzą tylko New Holland 100 /115 KM
      Jakieś wady,zalety,spalanie itp 
      Z góry dziękuję za odpowiedź.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.