Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
przybyslawice5211

Czy zetor 5211 47km pociągnie brone wirową 2,5m

Polecane posty

rafal321    0

witam u mnie ma gościu brone wirową 2.5m i ciąga go John dere 50 55e 55km i nawet mu to idzie a ziemie tez ma nawet cięzkie

Wiadomość z agroFakt.pl

rafal321    0

ja mam do Tarnowa około 50 km a tarnów w miejscowości podałem żeby ktoś mniej więcej się orientował gdzie mieszkam

celtis    7

o widzę moje tereny, do Przybysławic mam ok 15km, a odnoście tematu to jak masz ciężkie ziemie to może być ciężko zetorowi

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez michal8899
      Jestem tutaj nowy i chciałbym się poradzić co wybrać interesują mnie te dwa ciągniki. Ma on pracować na 15ha jako ciągnik główny ciągnik . Proszę o pomoc!!!
    • Przez MrJareczek
      Chodzi mi głównie o to jak pasowałaby do gospodarstwa o areale około 20 hektarów - czyli około 80 KM. Pytam się bo mam dylemat między New Hollandem, Casem a Valtrą, a poza tym Valtra kojarzy mi sie zawsze z pracą w lesie
    • Przez madas_szab
      Jak w temacie kupujecie oryginalne filtry i oleje czy stosujecie zamienniki ??
    • Przez dziki-damian
      Chcę kupić ciągnik, zdecydowałem się na Valtre tylko mam problem bo nie wiem czy T133 HiTech czy N143 Versu. Będzie pracowac przy ok 90 ha.
    • Przez kolol
      Wiem, że nie tak dawno temu był tu podobny temat i polecany był sortownik od remprodexu. Ja sam zastanawiam się właśnie nad nim i nad rolmetem. Niby rolmet tańszy, ale bardziej skłaniałem się ku remprodexowi. Zwłaszcza, że w internecie wyczytałem opinie, że u rolmeta słabo z jakością. O remprodexie właściwie nie widziałem żadnej opinii. Ale jak się okazało, znajomy niedawno go kupił i nie poleca. Mówi że głośny i mocno podrzuca ziemniaki, że za taką cenę nie warto. Podkopało to trochę moje pozytywne nastawienie do tego sortownika więc postanowiłem założyć nowy temat. Proszę o opinie o obu sortownikach, Rolmet M614 oraz Remprodex M616. Który lepszy? Który bardziej opłacalny? Jakie wady? Może znajomy coś źle poustawiał w tym remprodexie i dlatego jest głośny? A może warto zainteresować się innym sortownikiem?