Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bocianlask

MF 6170 Szybkie pytanie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
slajders25    11

Wogóle wybrał bym serie 62xx te 61 nie cieszą się dobrą sławą ze względu na elektronike

Też bym chciał serię 62... ale cena jest dużo wyższa niż 61.... A co do elektroniki to nie sądzę aby w nowszym modelu było jej mniej B)

ariss    2

przecież w 62xx masz taka sama skrzynie jak w 62xx dynashift. Tylko masz przełączanie półbiegów razem z rewersem przy kierownicy i do tego w podłokietniku prawym masz perę funkcji

co do ceny to ja znalazłem najtańszy koleś sprowadzał tiry i trafił mu się traktor i wziął go i nie wiedział ile jest wart poszedł w jeden dzień :D, a ludzie dzwonili nawet jak pojechaliśmy go ładować i transportować do nas

Edytowano przez ariss

kravter    36

trzeba miec szczescie ;)

a ja plug obrotowy 5x50 z hydrauliczną regulacja orki skladaniem przed obrotem itp. kupilem za 10 tysi a na allegro chodza takie po ponad 20 ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

hubertuss    492

Żadko się zdaża, że sprzedający nie wie co ma a takie okazje to często sprzęt kupiony z powążną awarią i byle jak poskładany do sprzedania. Pług nie był czasami cały odmalowany?

kravter    36

niby nie :P bo farba nie odlazi ani nic nie widac korpusy tez nie zachlapane odkladnice prawie nic nie starte :P

pawlo36    5

Jestem posiadaczem MF 6180 od 4 lat i słowa złego nie powiem, nie myśle o żadnej elektronice (jak niby twierdzicie ze jest awaryjna w tych modelach), sprzegłach, hamulcach czy czymkolwiek. Podstawa dobry olej i zmiany w odpowiednim czasie no i tak jak jeden napisał nie szukanie najtanszego egzemplarza. Sam to przerabiałem i w efekcie tego kupiłem jednak prawie za 10 więcej niz zakładałem ale maszyna była i jest naprawde bardzo zadbana i tak samo chodzi. M teraz coś ponad 5tyś motogodzin i nie uważam że było cofane a miałem przed tym ciągnikiem juz kilka MFów, częściowo na próbie od znajomego handlarza i częściowo moje własne ale za długo one u mnie nie gościły. Z tym też w najbilzszym czasie planuje się rozstać ze względu na możliwość kupna nowego.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez sznajdik
      Czy da się zrobić wyjście do hamulca hydraulicznego do hamowania przyczepy w mf 3060 i gdzie ewentualnie się podłączyć?
    • Przez kiernoz
      Witam. Mam do kupienia traktor Massey ferguson 6110 Chciałem zapytać czy to dobry traktor i czy jest awaryjny ? byłby to traktor zastępujący ursusa c3603p głównym jego przeznaczeniem była by praca z ładowaszem czołowym ,rozrzutnik, beczkowóz, kosiarka, zgrabiarka ,przetrząsarka. Był by to 2 traktor w gospodarstwie do lżejszych prac. Z góry dziękuję i pozdrawiam
    • Przez Masterek24
      Witam
      Dzisiaj umyłem przed zimą ciągnik. Po myciu odpaliłem i podczas jazdy nie działa żaden półbieg. Jak zatrzymam ciągnik to każdy półbieg wchodzi i jaki sobie wbije i ruszę to na takim jadę tylko problem że podczas jazdy już zmienić nie mogę nie działają o co chodzi ??
    • Przez dawid1983
      WITAM MAM PYTANIE CZY DO MF 3070  PRZED POMKA PALIWA MOGE ZAMONTOWAC JAKIS DODATKOWY FILTERK  ZEBU ZBIRAL TEN CALY SYF ZE ZBIORNIKA A NIE POMPKA PALIWA  JAKI TEN FILTERK ZAMONTOWAC PROSZE O PODPOWIEDZ MOZE KTOS MA COS TAKIEGO ZROBIONE JAKIES ZDJECIA
    • Przez mfmf
      mam problem z kontrolka zapchanego filtra oleju, zapala sie po jakiejs godz pracy w polu, gdy go zgasze odstoji 5-10 minut gasnie ale po chwili znowu sie zapala. Ciagnik po zapaleniu kontrolki nadal jest sprawny i wszystko dziala wporzadku?

olej i filtry sa nowe, olej to fuchs hydramot 10w40

co to moze byc? czujnik cos nie bangla?