Skocz do zawartości

Polecane posty

alex00123    0

Witam. Mam pytanie a zarazem problem. Przejąłem po rodzicach gospodarstwo i w oborze na stanowiskach dla krów podłoga jest drewniana, ułożona z desek a nie jest wylana posadzka betonowa. Czy może tak zostać, czy obowiązkowo musze wylać cement? Nie wiem jak to dokładnie jest w przepisach

adamkon    15

O ile się orientuje to w przepisach nie ma nic o tym czy drewno czy beton. Ale moim zdaniem lepiej wylać betonowa posadzkę bo jest praktyczniejsza i dużo trwalsza.

Wiadomość z agroFakt.pl

dazio80008    0

Mam nadzieje ze nie dostane za to zadnego %%. Jestem nowy a Bog kazał wybaczać. Czy ktoś mi podsunie jakiś pomysł bo juz czekam i czekam jak rzerobić obore 6m szer na 15m dł na opasy? Chce je trzymać na uwiezi. Chce tak to zrobić aby dało tam sie wjechać z turem. Prosze jezeli mógłby ktoś pomóc. Jezeli coś mam fotki. Z góry dzieki. Zapraszam.

Cytuję: "Bóg dał oczy by nimi czytać."

Edytowano przez Marcin91
dublowanie tematów

Karolt    0

a mógłbyś wrzucić zdjęcia. W środku są podpory czy ich niema jakim ciągnikiem chcesz tam wjeżdżać

dazio80008    0

Tylko musisz mi powiedzieć gdzie. Bo do galerii nie mogę. Są podpory. To stara obora jeszcze z kamienia;) mam nowa ale tą stoi i niszczeje.

A ciągnik to ursus 3512. Z kabina.

Ogólnie robię wykończeniówkę ale na to pomysłu nie mam. Wy macie różne rozwiązania. Może coś wspólnie dało by radę.

A podpory są na samym środku. Na każdym treglu jest podporą.

Karolt    0

wyślij mi na e-mail karolste16@wp.pl Na jakiej wysokości jest strop

Edytowano przez Karolt

malymiro1    2

Witam ja również się przyłącze do pytania czy byki trzymać na tzn dylach (deskach) czy na betonie

czy ta ma jakiś wpływ na choroby czy na przyrost masy ?

...i...

Karolt    0

rozchodzi się chyba oto ze na beton mocuje się deski i bydło nie leży na betonie tylko na deskach

wysłałem ci przykładowy rzut

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez Kicu
      Witam was ponownie otóż mam taką sprawę do was byliśmy w sklepie pytać sie o rozdzielacz do pompy hydraulicznej w c-330 ten kolo siedzenie nie na błotniku. Okazało sie że sa 2 typy owej części czyli po regeneracji i nowy cena po regeneracji 300 zł a nowego 489 zł. I mam do was pytanie czy jest sens brania używanego ale po regeneracji czy nowego nie wiem jak jest z tymi po regeneracji ale słyszałem że długo nie pociągnie. Miał z was ktoś taki problem ?
    • Przez krystiano35
      Witam.Mam ciągnik ursus 3512 od pewnego czasu zaczą dymić dużo więcej wtryskiwacze ustawłem na 190 bar tak jak zaleca instrukcja,luz zaworowy ustawiłem 0,3 też zgodnie z instrukcją i ciągnik dalej dużo kopci wydaje mi się że przestawiła się pompa wtryskowa chciałbym zmniejszyć mu dawkę paliwa ale dokładnie niewiem gdzie i o ile tą dawkę paliwa zmniejszyć. Pomóżcie Prosze

Ortografia. @quercus
    • Przez Mario35
      Witam wszystkich. Mam takie pytanie. Ktory z tych ciagnikow byscie wybrali. Wiem ze new holland t 4cyl a renault 6cyl. Tylko chodzi mi o awaryjnosc i mozliwosc pozniejszego odsprzedania. Opisze moja sytuacje, mam znajomego co sprowadza ciagniki czekam az przywiezie mi case, tylko jeszcze nic ciekawego nie znalazł a ma te dwa na stenie. ja musze miec ciagnik w maju na sianokiszonke(prasa NH BR560A) i dlatego pytam ktory byscie wybrali bo jak nic nie znajdzie to musze ktoregos wziasc. Pozniej bym go sprzedał jak przywiezie case i ktory mógłbym szybciej sprzedac.
      Oba ciagniki sa w bardzo dobrym stanie NH z 1998r a Renia 1995. Czekam na wasze odpowiedzi.
    • Przez Butowsky
      Witam. Kupiłem traktor Case International 574 do remontu i mam problem gdyż Traktor nie odpala. Po użyciu samostartu pali na dotyk po zgaszeniu silnika i powtórnej próbie go zapalenia ciągnik nie daje znaków życia, Nie idzie go odpalić nawet gdy silnik jest ciepły jedynie za pomocą samostartu lub plaka. Proszę o pomoc.