Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Maciej200000

Belarus 820 problem z podnośnikiem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam Wszystkich forumowiczów. Mam problem z podnośnikiem.

Kupiłem sprowadzony ze Słowacji czteroletni Belarus 820.2 z przebiegiem 1000 mgh.

Problem dotyczy bardzo szybko opuszczającego podnośnika. Wystarczy ok 2 minuty żeby opadł pod niewielkim obciążeniem. Dodam że z podnoszeniem nie ma problemu, odpywa się bardzo sprawnie. Dodam również, że do uzupełnienia stan musiałem dolać jakieś 12litrów oleju hydraulicznego.

Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie.

Belarus ma zabezpieczenie mechaniczne podnośnika przed opuszczaniem. Uruchamia się go dźwignią która znajduje się po siedzeniem, obok dźwigni do zmiany prędkości wałka. Po podniesieniu podnośnika maksymalnie do góry wystarczy tylko zmienić położenie tej dźwigni, jeżeli dobrze pamiętam to pociągnąć ją w lewą stronę. I wówczas nie ma problemu z samoczynnym opuszczaniem podnośnika. Jeżeli z podnoszeniem nie masz problemów to tylko zastosowanie tej dźwigni i wszystko powinno być ok.

Pozdrawiam

damianmmmm    0

Zobacz czy cięgienko od rozdzielacza ci odbija do końca, bo znajomy tak miał i też mu opuszczał a po regulacji ustał problem.

Wiadomość z agroFakt.pl

Z dźwigni pod siedzeniem musiałem korzystać nawet na uwrociach. Co do cięgienka o którym pisze damianmmmm to najpierw muszę je zlokalizować. Może jakieś wskazówki z której strony togo szukać. Z góry dziękuję.

Próbowałem manipulować obiema dzwigienkami żadnych rezultatów nie było.

Mam takie przeczucie, że to może jakiś zawór w rozdzielaczu nie domyka.

Sytuacja jest o tyle problematyczna, bo nie znam żadnego dobrego fachowca w okolicy.

Proszę o podpowiedz zanim zacznę rozbierać.

Edytowano przez Maciej200000

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować