radzzio

agroplac.pl-pytanie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
radzzio    0

Witam.

Zamowilem w firmie F.H. AGROBUD Robert Dudczak prowadzaca strone agroplac.pl ladowacz hydramet exterme-1.

 

Jest ok 2 tygodnie po umownym terminie montazu, a ze strony firmy zero kontaktu.

Telefonow kompletnie nikt nie odbiera(raz udalo mi sie dodzwonic ale powiedziano ze nic nie wiadomo "szef wyjechal")

 

Wplacilem 1000 zl zaliczki.

 

 

Ktos z forumowiczow mial kontakt z ta firma, moze jestem zbyt uprzedzony ale ktos chyba robi mnie w balona.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pako36    4

Tak tam jest, Robert Dudczak sam prowadzi firmę i jest zalatany ale to go nie usprawiedliwia, często trzeba dzwonić i się upominać. Sam kupiłem tam ładowacz z ceny i ładowacza jestem zadowolony montaż też sprawnie sie odbył . Facet ma bardzo dużo zamówień i nie nadąża z realizacją, trzeba troszkę cierpliwości. Zaliczkę też mu wpłacałem, a jak dostał przelew oddał mi te 1000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzzio    0

Dzieki za odpowiedz pako36.

 

No moze i chlop jest zalatany ale nie odbierac telefonow dziecinada.

 

Juz dowiedzialem sie u producenta-hydramecie ze koles mnie olal i chyba nie potrafi tego przekazac telefonicznie.

 

Odzyskac pieniadze i zapomniec o kolesiu.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo1    0

witam,

na począduku maja zamówiłem ładowacz w "F.H. AGROBUD Robert Dudczak" wpłaciłem 2000zł zaliczki i ładowacz miał być u mnie na podwurku najpóźniej za dwa tygodnie. po dwuch tygodniach cisza nikt się nie odzywa, atura jak nie było tak i nie ma, gdy dzwoniłem nikt nie odbiera. Przez cały tydzień prubowałem się dodzwonić i dodzwoniłem się dopiero w następnym tygodniu w poniedziałek i dowiedziłem sie, że w czwartek, a najpóźniej w sobotę przyjadą z turem. Mineła sobota i niedziela i nadal nikogojak nie było tak nie ma. przyjechali po dwóch miesiącach. Nie mogę powiedzeć bo montaż poszedł sprawnie, tylko tur miał być podłączony pod pompę i miał być fajster do odpinania przewodów, ale podłączyli mi tura pod sekcjie, fajstera nie ma tylko zwykłe euro złącza. Zapomniałem jeszcze dodać, że przez telefon opóźnienie tłumaczono mi tym, że jeszcze nie doszły do niego na plac tury z Hydrometu z fajsterem dlatego muszęczekać, a w efekcie koncowym z dwóch tygodni oczekiwań na tura z fajsterem i podłączeniem pod pompę czekałem dwa miesiące i podłączyli mi tura pod pompę, a fajstera nie ma. Monterzy powiedzieli mi, że fajster i podłączenie pod pompę zrobi serwis z hydrometu i że w ciągu dwuch tygodni przyjadą do mnie. minoł czerwiec,lipiec, więc dzwonię do p. Dudczaka dowiadujesie że zgłoszenie zostało wysłani i muszę czekać. Mija sierpień, wrzesień wpażdzierniku dzwonię co drugi dzień i w końcu wywalczyłem 12.10 przyjechal z serwisu. Obejżeli Ładowacz i powiedzieli , że dziś i tak nic nie zrobią bo nie wzioł zakówarki do przewodów hydaulicznych i fajstera mi nie założą, a na dodatak to podobnierz ten tur z fajsterem to powinien przyjść do mnie zrobiony fabryczne a nie teraz. Kazł zadzwonić w poniedziałe to powie kiedy przyjedzie bo teraz idzie na urlop, na co ja razem z tatą zaczeliśmy się śmiać, że przyjechał do nas tyle kilometrów na odwiedziny, bo wiedział co ma do zrobienia a nie przywiózł zakówarki, a jak tyle czasu czekaliśmy na pierwszą wizytę to teraz przyjedzie do nas aż na gwazdkę albo jka już będzie po gwarancji. W poniedziałek dzwonię i dowiaduję się, że przyjedzie w środe, faktycznie przyjechał, ale zakówarki nie przywiózł tylko zrobił śrubowe przejście z przewodu na fajster a nie bezpośrednio, ale to mi nie przeszkadz jest ok, podłączył tura pod pompę. Ogólnie mogę powiedzieć, że tur jest ok, ale obsługa klient totalnie do kitu.

Jeśji mogę coś doradzić przy zakupie to jeśli przyjedzie ładowacz, a nie wszystko jest tak jak było umówiome to nie płacić całej kasy tylko połowę to wtedy oni będą starać się o nas. Ja zbobiłem ten błąd nie dopłaciłem tylko wartości fajstera, a tak całą kase dostali i dalej mieli mnie w "d*pie" jak bym nie dał połowy to myślę, że to trwało by duż krucej, a mnie kosztowało by mniej newrów.

takż powiem jeszcze raz: z tura jestem zadowolony ale z obsługi sprzedawcy nie, więc jak ktoś chce kupić hydrometa to niech poszuka innegi delera albo uzbroi się w cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerMaciek
      Witam serdecznie
      Kupiłem Tura Prima ale bez mocowań, mocowania - czyli tą ramę którą przykręca się do ciągnika chcę wyspawać sam
      Mam Massey Ferguson 675 z napędem ale nigdzie nie potrafię znaleźć żadnych schematów jak te łapy do osadzenia tura mają wyglądać, gdzie się przykręca itd..
      Może ktoś z ma taki model ciągnika albo podobny i zechciałby zrobić parę dobrej jakości fotek?
       

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj