Zaloguj się, aby obserwować  
POL1

MF 7475

Polecane posty

POL1    28

Witam. Sąsiad kupił taki ciągnik jest wniebowziety.

Wiem że zainwestował mase pieniędzy.

Co koledzy możecie powiedzieć o tym ciągniku?

Wady , zalety?

Ile wogóle kosztuje bo nie chce się przyznać.

8 pługów cioągnie sobie bez problemu nawet dymku nie póści , robi wrazenie na polach :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyJohn    246

Cześć. Jeździłem takim ( około 10 min ;[ ) na pokazie u kolegi, to muszę powiedzieć, że żadnej wady nie znalazłem :lol: Same zalety :) A konkretnie przez te 10 min, to zdążyła mi zaimponować skrzynia Dyna-VT, oraz ogromny komfort. Wszystkie przyciski, wajchy itd były wygodnie i intuicyjnie rozmieszczone :) Jak bym miał kasę, to bym sobie sprawił takiego :D Co do ceny, to nie wiem ile taki,, ale tata mi powiedział że za 150 km, w Siedlcach na wystawie pan Korbanek powiedział 350 tyś :o

Edytowano przez MalyJohn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lanzer25    2

zacznijmy od tego ze to jest model robiony na podzespolach fendta . znajomy ma to co tu duzo mowic jest czym jechac. moc tego modelu to 150 km o ile sie nie myle to siedzi tam sisu power diesel bo i ponoc perkinsy byly dawane ale perkins to juz przezytek.powiem ci tak co do ceny ja za swojego 6475 w tym roku zaplacilem 328 tys netto a seria 7 mf-a bedzie napewno duzo drozsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyJohn    246

Które głównie podzespoły są od Fendta? Bo ja słyszałem, że tylko skrzynia, oraz tylny most. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid241    13

Mam mf-a 7465 i masz rację skrzynia i most są od fendta : ) Mam go niecałe 3 miesiące i na razie wad nie znalazłem : ) Sama skrzynia to naprawdę super sprawka, polecam te ciągniki jak najbardziej : D ale teraz są wycofywane z produkcji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyJohn    246

Dlaczego wycofali? Może na rzecz serii 7600? A jak jest z serią 6400? Na razie zostaje, czy też zastąpi go 7600?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Jak na razie 7600 występuje w zakresie mocy 6400 i 7400 i obejmuje 3 przekładnie- Dyna 4, Dyna 6 i Dyna-VT, patrząc na moc i skrzynię mogę stwierdzić że 7600 zastępuje te dwie serie.

 

Jest też nowa 6400 ale póki co w 4cyl z Dyna 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Sąsiad dziś rano w polu mi zdradził bo go zaatakowałem że sprowadził go z Francji rocznik 2010.Ma 870Mth.Nie chciał zdradzić ile dał ale ośmiał się i powiedział że połowę ceny nowego kosztowało go wszystko z transportem itd.

Ale w polu robi wrażenie ten dżwięk ehhhhhh :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyJohn    246

Muszę przyznać, że na na pierwszy rzut oka nie idzie rozróżnić tego 6400 od 5400 :D A wiesz może, czy będzie on dostępny w Polsce u Korbanka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Znów dziś poszedłem przez miedze do sąsiada to mi powiedział że w Polsce jest ten ciągnik dostępny pod Poznaniem i full wersja kosztuje 88.000 EUR , sąsiad szukał go pół roku mówił i dopiero jakiś gość co się tym trudni wynalazł mu go za granicą .Mnie na taki ciągnik nigdy nie będzie stać, ale miło jest popatrzeć jak pracuje w polu :rolleyes:

Edytowano przez POL1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lanzer25    2

sa juz te modele dostepne w polsce od maja . ale o podnosniku tylnim nikt nie wspomnial ze w masseyu 7400 wystepuje fendowski. cala skrzynia vario system przeniesienia mocy i napedu zostal przeniesiony od fendta. co do niektorych modeli to ponoc seria 6400 juz sie konczy i bedzie nowa seria 7400+scr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyJohn    246

Kurde niedługo, to i do MFa 3600 scr dołożą ;[ Ciekawi mnie, która seria MFa utrzyma się bez SCR przynajmniej jeszcze przez 2 lata. W ciągu najbliższych 2 lat u mnie jest planowany MF, ale jak tak dalej pójdzie, to i 100-u konne też będą z SCR, a ja tego nie chcę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Japierdolim
      Witam. Jestem nowy na forum. Bardzo proszę o pomoc i wyrozumiałość jeśli coś źle zrobiłem. Od kilku miesięcy jestem posiadaczem Massey 4235 1997r i zauważyłem problem z deska rozdzielczą a właściwie to z kontrolkami , wskaźnikiem paliwa i obrotomierzem. Wszystkie kontrolki zapalają się podczas pierwszego odpalania ciągnika, wskaźnik paliwa itd, obrotomierz wskazuje err. Wszystko działa do czasu zgaszenia ciągnika, po zgaszeniu i uruchomieniu ponownym nagle przestają działać dosłownie wszystko (ciemność na desce rozdzielczej). Proszę o jakieś porady od czego zacząć.
    • Przez ZenekBezSpodenek
      Hej, mam problem z ehr, podnośnik czasami działa, czasami nie - po prostu przerywa. Jak nie działa to kontrolki wskazują na błąd 2-4. Jak działa to żaden kod błędu nie miga.

      Sprawdzałem akumulator, alternator, ale wszystko zdrowe. Więcej nie chciałem grzebać, bo naczytałem się że często problem jest błahy. Być może jest to łatwe do rozwiązania i ktoś tak miał? Jakieś podpowiedzi?
    • Przez PanPaweł21
      Witam mam takie pytanie czy dai się zmienić prędkość podnoszenia i opuszczania podnośnika w MF 
      Na panelu niema takiego pokrętła więc pytam bo wiem ze w seri 30 dało się to robić 
    • Przez Turbo4011
      Witam. Mam Fergusona 4345 i wyskakuje mi czerwona kontrolka z dwoma zebatkami. Mruga 7-2 .jak wcisne sprzęgło to przestanie i jak wyłącze rewersem to też. I po chwili zaczne znowu mrugać
    • Przez PanPaweł21
      Witam wie ktoś może ile oznacza jedna kreska na tym wskaźniku?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj