Zaloguj się, aby obserwować  
lukasz2014

Dorobienie wyjścia hydrauliki w sieczkarni Claas

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukasz2014    1

Witam

Chciałbym kupić do sieczkarni heder kemper champion 4500 składany hydraulicznie, lecz sieczkarnia nie posiada wyjść hydrauliki do składania hedera. Czy jest możliwość dorobienia takich wyjść, a może wyjścia są tylko gdzieś nie wyprowadzone?? Prosiłbym o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harnas88    12

W ubiegłym roku w jelonku też mieliśmy ten problem, ale łatwo sobie z nim poradzić. Musisz znaleść powrót z rozdzielacza i do niego w szereg podłączyć rozdzielacz jednosekcyjny najlepiej sterowany linką to wstawisz sobie rączke gdzieś w kabinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Tak też można, ale taniej będzie zamontować dodatkowy rozdzielacz jednosekcyjny, zaraz za tym głównym który będzie działał niezależnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz2014    1

Może to i byłoby lepsze rozwiązanie z tym rozdzielaczem jednosekcyjnym, tylko gdzie i jak mam go wpiąć. Sieczkarnia to CLAAS JAGUAR 695SL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harnas88    12

Nie chodzi mi o podłączenie pod inną opcję tylko o wpięcie sie w szereg za albo przed głównym rozdzielaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz2014    1

To chodzi Ci o to żeby wpiąć się między pompą a pozostałymi rozdzielaczami tak mam to rozumieć?? tylko pod które wyjścia się podłączać bo CLAAS ma trzy pompy gdzie każda z nich generuje inne ciśnienie, więc pod jaką pompę się podłączyć z jakim ciśnieniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz2014    1

Mówisz że to będzie działać?? tylko w jaki sposób to wpiąć i gdzie tak jak napisałem wcześniej pod którą pompę jakie ciśnienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harnas88    12

Tak dokładnie o to mi chodzi. Musisz wyczaić która pompa jest od hydrauliki głównej czyli heder rura itp. Drugim wariantem jest tak jak wyżej kolega napisał czyli dzielnik oleju i w tedy wcinasz sie np. w układ podnoszenia rury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ysy    32

tylko przy zakupie zwróć uwagę jaki potrzebujesz przepływ oleju żeby nie był za mały bo ja ci tego podałem jako przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Witam. Wpadła mi w oko sieczkarnia a  dokładniej Claas jaguar 680 poszukuję opinie na jej temat. Pracowała by na około 20 hektarach.
    • Przez Arczi90
      Witam, ma ktoś z was na sprzedaż sieczkarnie mengele mb 300? 
    • Przez Roman74
      Witam 
      Mam problem z sieczkarnią john deere 6610 nie działa mi ostrzenie noży i obroty wsteczne bębna. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem z sieczkarnią 6610 nie działa ostrzenie noży ani wsteczne obroty bębna. wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem w sieczkarni 6610 z załączaniem ostrzenia i obrotami wstecznymi bębna obydwie te funkcje nie chcą się włączać. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj