Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kris14    259

Skontaktuj się z lokalnymi plantatorami buraka którzy nie odbierają wysłodków lub bezpośrednio z cukrownią- to chyba jedyne kanały dystrybucji.

Luki255    16

Wie ktoś może gdzie i za ile można kupić wysłodki w woj. mazowieckim? Najlepiej w powiecie Makowskim , Ostrowskim albo Ostrołeckim :mellow:

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Połączony

aster453    24

Ja orientuje się jakie wałki robią w Ropczycach, podobno ludzie (czyt. rolnicy) mogą sobie kupić po 2 zł. z cukrowni wysłodki i co ? No pewnie ale skoro nie mają czym sobie przywieźć cukrownia sprzedaje je handlarzom a Ci rolnikom po 5 zł. Rozbój!!! Co mnie obchodzi że handlarz\ też człowiek ja nie mogę nająć auta bo wszyscy handlują a my (rolnicy) jak zwykle dostajemy w d...

seat    1

Mazowieckie, wysłodki suche 1000 zł/t

Edytowano przez seat

Luki255    16

A skąd dokładnie

100zł troche drogo ale to i tak nic z poruwnaniu z ceną którą uszlyszalem od hadlarza paszami 800zł/tona

sacrable    17

Nie no, za suche 100 zł to drogo? Biorę dwa tiry. A co mi tam wezmę dwadzieścia na handel. Mówimy oczywiście że suche to suche , a nie że mokre prasowane?

Edytowano przez sacrable

tebo    0

Spotkaliśćie się z wysłodkami mokrymi w belach, ktoś z was stosował je bo mam ulotkę,bela waży ok 1200 kg i kosztuje 188zł +wat.

seat    1

Ja pisze o suchych melasowanych toffi - 6mm granulat to są po 1000 zł/tona, a przelicznik z 1tony mokrych prasowanych to jest ok 28 kg suchych melasowanych.

A skąd dokładnie

100zł troche drogo ale to i tak nic z poruwnaniu z ceną którą uszlyszalem od hadlarza paszami 800zł/tona

Powiat Ciechanów

Edytowano przez seat

seat    1

Nie no, za suche 100 zł to drogo? Biorę dwa tiry. A co mi tam wezmę dwadzieścia na handel. Mówimy oczywiście że suche to suche , a nie że mokre prasowane?

Rzeczywście strzeliłem gafę 1000zł/t, a nie 100zł/t

Edytowano przez seat

sacrable    17

Podejrzewam, że jesteś w błędzie i nadal tego nie widzisz. Niemożliwe jest aby te wysłodki kosztowały 100 zł za tonę. One pewnie kosztują 1000 zł za tonę, a podałeś cenę za 100 kg.

PS. Właśnie widzę, że się poprawiłeś. :)

Edytowano przez sacrable

Camry    8

Ja orientuje się jakie wałki robią w Ropczycach, podobno ludzie (czyt. rolnicy) mogą sobie kupić po 2 zł. z cukrowni wysłodki i co ? No pewnie ale skoro nie mają czym sobie przywieźć cukrownia sprzedaje je handlarzom a Ci rolnikom po 5 zł. Rozbój!!! Co mnie obchodzi że handlarz\ też człowiek ja nie mogę nająć auta bo wszyscy handlują a my (rolnicy) jak zwykle dostajemy w d...

zgadzam się z Tobą w zupełności,zastanawiam się skąd mają tyle wysłodków aby na tak dużą skalę nimi handlować skoro nie sieją buraków,po prostu złodziejstwo dobry przelicznik dla nich a my w plecy ,oby im zgniły do reszty na tym placu bo już śmierdzi

emtecc    12

Witam

Szukam przewoźników zajmujących się dystrybucją wysłodków buraczanych mokrych z cukrowni Krasnystaw do powiatu Zwoleńskiego (150 km)

syberol    5

1000 zł/t suche melasowane (toffi gold) mazowieckie pow. żuromin

Edytowano przez syberol

patryk90    4

Witam ma ktos może namiary na pośredników którzy wożą wysłodkie mokrą w mazowieckie okolice przasnysza

jajonasz    36

24t netto 1

50t netto 2

800zł + 100zł kierowcy za to że wjechał jak chciałem i gdzie chciałem.

Kupione od rolnika :)

Cukrownia Krasnystaw.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się