Skocz do zawartości
-bandi-

Tester wilgotności ziarna przemysłowy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Tester
-bandi-    0

Witam, potrzebuje kupić tester wilgotności ziarna z atestem dopuszczającym go do handlu z 1-szą klasą dokładności pomiaru.

Do tej pory używałem "Dramiński-e" i Dickey-John "Multi Grain" ale teraz potrzebuję coś o dwie klasy dokładniejszego, bardziej powtarzalnego i wiarygodnego.

Generalnie jedyne co udało mi się znaleźć to Dickey John GAC 2100 i gdyby nie cena ( ok.27000zł) pewnie spełniałby wszystkie kryteria.

Czy zna ktoś urządzenie porównywalnej klasy za mniej więcej połowę tej sumy? Koniecznie z wiarygodnym atestem.

Pozdrawiam.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez witek
      witam mam takie pytanko własie stoje prze zakupem myjki...jak polecacie na allegro jest tego pełna cena tez sa rózna teraz mam KARCHER o mocy 150bar i sie zastanawim czy szukac czegos podobnego czy czegos wiekszego lub jeszce z jakies innej firmy ??
    • Przez Lipa12
      Chciałbym połączyc silos z dmuchawą do zboża za pomocą plastikowej rury inaczej PCV ale wszyscy mówią że zboże jak się ociera o ścianki rury elektryzuje się, a nawet słyszałem plotkę że u jakiegoś faceta poszło z takiej rury, po wzmocnieniach stropu i doszło do obory gdzie prąd zabił kilka sztuk bydła Czy to prawda? A rura będzie podpięta do silosu który robi jednocześnie za uziemienie to będzie wszystko ok? Planuję przez środek rury puścic jakiś cienki płaskownik to może będzie wszystko ok? Nie mogę wykorzystac rury z metalu bo są droższe, ciężej je zdobyc i do tego będzie puszczona wysoko i na duża odległośc bez możliwości podparcia jej więc mogła by nie wytrzymac ciężaru... czekam na szybkie odpowiedzi bo żniwa już nie długo. Pozdrawiam
    • Przez cedox
      Cześć! Tak jak w temacie, chcę kupić kosę spalinową do koszenia około 25 arowej działki. Kosił ją będę 3-4 razy w roku, roślinność jest bardzo zróżnicowana: od trawki do grubszych zarośli. Ponadto będzie wykorzystywana przy domu. Wybór padł na markę Stihl a pod uwagę biorę dwa modele: FS 131 i FS 240. W największym skrócie, pierwszy model to czterosuw o mocy 1,9 KM (cena 1850 zł) a drugi to dwusuw o mocy 2,3 KM (2150 zł). Kompletnie nie mam pojęcia którą z nich wybrać. Dodam że odwiedziłem dwóch dealerów i każdy z nich doradzał inną. Stąd pytanie: co Wy byście mi doradzili? Który model lepiej sprawdzi się w moich warunkach? Czy warto dopłacić 300 zł do wersji z silnikiem dwusuwowym? 
    • Przez Cariena
      Problem dotyczy MF 3125, a mianowicie wygląda on tak:
      Nie posiadając bagnetu w tym ciągniku, postanowiłem kupić.
      Kupiłem w necie, rozmawiałem z gościem powiedział, że nie ma problemu, jest to dostępne. Kupiłem bagnet za 135 zł "oryginał".
      Niestety nasz oryginał tak za bardzo nie chce pasować. Ma średnicę ok. 1,5mm większą niż otwór na bagnet.
      Teoretycznie, gdy bagnet dojdzie do tego miejsca już nawet się macza w oleju (do kreski opisującą minimum)
      Wcześniej nie miałem w tym ciągniku bagnetu tylko jakiś kawałek blaszki, niewiadomego pochodzenia, nie mam z czym za bardzo porównać. I nie jestem pewien czy to na pewno odpowiedni bagnet.
      Tu następuje prośba, czy ktoś może jakoś potwierdzić, że ten bagnet o takich wymiarach jak na zdjęciu jest dobry do tego ciągnika??

Odległość do maximum - 18,2 cm
      Odległość do minimum - 21,2 cm

Poprzednio ni

• Przez witek
      panowie mam problem jestem w trakcie robieni warsztatu...hehe takie małe porzadki nowe blaty szafki itp zastanawima sie nad nowa spawarka co sadzicie o tych MIGOmatach ?? mam ktos z was taka ?? jakie sa ceny jakis firmy polecacie ipt

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.