Skocz do zawartości
MarcinNH

Znacznik do siewnika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Znacznik
MarcinNH    42

Witam. Doradźcie mi jak zrobić znacznik do siewnika. Talerz, rurka no problem tylko jak to zamontować żeby się ten talerz kręcił ? Jakiej grubości musiałby być ten talerz ? Wytne go z blachy

locke    291

Jak chcesz mieć mniej roboty to na rurce czy na pręcie przykręć na jego końcu ząb z agregatu z gęsiostopą najlepiej i wtedy będzies mial znacznik elegancki.

Wiadomość z agroFakt.pl

mickas092    320

Haha własnie koledzy najlepiej z tym pazurem doradzili - takie rozwiązanie nie jest wcale gorsze od talerza.

izydor6280    464

zamiast lapy mozna rowniez zalozyc sprezyne, np. od podbieraka, motowidel, no moze troche grubsza, jak w naszych przetrzasaczach pasowych

sdamigo6    0

Widziałem kiedyś inny patent. Do błotnikaprzedniego koła przykręcona rurka z umocowanym w odpowiedniej odległości łańcuchem , który wlókł się po śladzie koła siewnika z poprzedniego przejazdu. Proste i skuteczne

sdamigo6    0

Kolego łańcuch nie robi śladu tylko na wysokości przedniego koła pokazuje którędy będzie jechać koło od siewnika

andrzej2110    529

Stosowałem ten patent jednego roku do siewu QQ. Miałem go zrobić do uprawowo-siewnego ale jednak zostałem przy oryginalnych znacznikach przy siewniku.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się