Zaloguj się, aby obserwować  
wojtek16281

pług 3 skibowy zagonowy do ursusa 385

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak trzy skiby to tylko zagraniczna marka polskiego nawet nie bierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyJohn    246

A ja właśnie polecę Polski pług. Według mnie dobrym będzie Akpil mix 40 3 skibowy. Mam 4 skibowego i jest na prawdę B.dobry, tylko że lemiesze trochę za szybko się zużyły. Zaorały 25 ha i już muszę wymieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek16281    0

dlaczego ?

a w jakiej cenie są pługi nowe zagranicznych marek wiesz?

 

mi chodzi o nowy pług?

 

Akpil 3x40 da rade w orce zimowej ursus 385?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Da radę.A pługi zagraniczne to przeważnie w cenie zagranicznego są dwa polskie...


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

3x40 do takiego sprzetu wyscie chyba poszaleli. Zamęczy ten i tak już pewnie wyjechany ciągnik do końca. Kup normalnie 3x30 jak ludzie orzą anie nie wiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyJohn    246

Ale Akpila może ustawić na 30cm na skibę, bo on jest przecież regulowany ( o ile dobrze pamiętam, to 30, 33, 37 i 40cm) a do tego jeszcze można sobie lekko zwiększyć lub zmniejszyć kąt pługa (na tym cięgle, co z boku jest) I według mnie taki będzie najlepszy, bo nie jest za drogi, a jest całkiem wytrzymały, rama jednobelkowa, i regulacja szerokości orki. Jak za tą cenę to jest naprawdę dobry. Co do orki z ciągnikiem c385. Bez problemu da radę bo w orkę rozstawi go na np 30 cm na skibę, a jeśli będzie musiał podorywkę zrobić, to go rozstawi na 40 i będzie mu szybko szło :) . Takie jest moje zdanie :D I wiem co mówię bo mam, tylko 4 skiby :) I na wiosnę dokupuję 5-ą skibę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

3x40 spokojnie 80 KM da rade może być i więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

kolega nie napisal, a i wy sie nie zapytaliscie jakie ma ziemie

z 3 skibami u nas 60 idzie jak glupia na 3 biegu, odkladnia chyba najwieksza jaka moze byc, plug stary UG tzw. łos

radze koledze poszukac dobrej zachodniej uzywki, bedziesz bardziej zadowolony niz z tego wyrobu plugopodobnego, ktore oferuje wiekszosc producentow w kraju

Edytowano przez izydor6280

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyJohn    246

Akurat muszę powiedzieć, że Akpil jest maszyną godną polecenia. U mnie sprawuje się świetnie. Też myśleliśmy nad zagraniczną używką, ale jednak dziadkowie chcieli zrobić mi prezent, a naraz wyłożyć tyle kasy po prostu nie mieli, więc postanowiliśmy, że weźmiemy polski nowy na raty. Dealer zaproponował w tym przedziale cenowym pług agro-masz, akpil i stal-tech. I od razu powiedział, że akpil będzie najlepszy. Zaryzykowaliśmy akpila, teraz nie żałuję, a wręcz przeciwnie, jestem bardzo zadowolony z decyzji :)

Dealer mi powiedział, że z polskich producentów pługów najlepsza jest Unia, a po niej jest właśnie akpil. Teraz zaczynam mieć podobne zdanie. Na wiosnę mamy zamiar brać bronę talerzową oraz agregat i raczej będzie to akpil. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
    • Przez MaTi1020
      Witam, niedawno kupiłem używany pług Gregoire Besson RB41 i mam taki problem z siłownikiem liniowania, że po obrocie pług się sam nie składa tylko trzeba pchnąć wajchę od hydrauliki w drugą stronę, żeby siłownik się schował, ale przy obrocie normalnie się wysuwa i obraca bez problemu tylko się sam nie chowa, co może być przyczyną, któraś kostka obrotu? Bo są dwie, jedna przy siłowniku od obrotu a druga na wieżyczce.
    • Przez tobiasz19964
      Witam. Chciałbym kupić polski pług obrotowy na zabezpieczeniu zrywalnym  który pług będzie lepszy do 90 koni Belarus 952 :
      Akpil Mix Due 3+1 czy Agro masz POL3+1. oba w podobnej cenie .Jak oceniacie pługi tych firm chodzi mi o opinie użytkowników, awaryjność itd. 
      Czy lepiej kupić 3 skibowy km 80 lub PO 
      Z góry dzięki za odpowiedz
    • Przez Bodzio110
      Interesuje mnie, czy ktoś orze z szerokością skiby 40 lub 45 cm, a przy tym z szerokością opony ciągnika 600mm i więcej?
      Czy wtedy opona mocno przygniata poza bruzdą?
    • Przez cikenos
      Witam pytanie chodzi o opony ciągnika i orkę opony 710 i plug 4×44cm czy będzie okej czy nie będzie dorzucać?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj