wojtek16281

pług 3 skibowy zagonowy do ursusa 385

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pług
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak trzy skiby to tylko zagraniczna marka polskiego nawet nie bierz.

MalyJohn    228

A ja właśnie polecę Polski pług. Według mnie dobrym będzie Akpil mix 40 3 skibowy. Mam 4 skibowego i jest na prawdę B.dobry, tylko że lemiesze trochę za szybko się zużyły. Zaorały 25 ha i już muszę wymieniać.

Wiadomość z agroFakt.pl

wojtek16281    0

dlaczego ?

a w jakiej cenie są pługi nowe zagranicznych marek wiesz?

mi chodzi o nowy pług?

Akpil 3x40 da rade w orce zimowej ursus 385?

locke    291

Da radę.A pługi zagraniczne to przeważnie w cenie zagranicznego są dwa polskie...

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

hubertuss    633

3x40 do takiego sprzetu wyscie chyba poszaleli. Zamęczy ten i tak już pewnie wyjechany ciągnik do końca. Kup normalnie 3x30 jak ludzie orzą anie nie wiadomo co.

MalyJohn    228

Ale Akpila może ustawić na 30cm na skibę, bo on jest przecież regulowany ( o ile dobrze pamiętam, to 30, 33, 37 i 40cm) a do tego jeszcze można sobie lekko zwiększyć lub zmniejszyć kąt pługa (na tym cięgle, co z boku jest) I według mnie taki będzie najlepszy, bo nie jest za drogi, a jest całkiem wytrzymały, rama jednobelkowa, i regulacja szerokości orki. Jak za tą cenę to jest naprawdę dobry. Co do orki z ciągnikiem c385. Bez problemu da radę bo w orkę rozstawi go na np 30 cm na skibę, a jeśli będzie musiał podorywkę zrobić, to go rozstawi na 40 i będzie mu szybko szło :) . Takie jest moje zdanie :D I wiem co mówię bo mam, tylko 4 skiby :) I na wiosnę dokupuję 5-ą skibę :P

MarcinNH    45

3x40 spokojnie 80 KM da rade może być i więcej

www.youtube.com/user/MarcinAdamczyk12 Zapraszam na super filmy :)

izydor6280    652

kolega nie napisal, a i wy sie nie zapytaliscie jakie ma ziemie

z 3 skibami u nas 60 idzie jak glupia na 3 biegu, odkladnia chyba najwieksza jaka moze byc, plug stary UG tzw. łos

radze koledze poszukac dobrej zachodniej uzywki, bedziesz bardziej zadowolony niz z tego wyrobu plugopodobnego, ktore oferuje wiekszosc producentow w kraju

Edytowano przez izydor6280

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

MalyJohn    228

Akurat muszę powiedzieć, że Akpil jest maszyną godną polecenia. U mnie sprawuje się świetnie. Też myśleliśmy nad zagraniczną używką, ale jednak dziadkowie chcieli zrobić mi prezent, a naraz wyłożyć tyle kasy po prostu nie mieli, więc postanowiliśmy, że weźmiemy polski nowy na raty. Dealer zaproponował w tym przedziale cenowym pług agro-masz, akpil i stal-tech. I od razu powiedział, że akpil będzie najlepszy. Zaryzykowaliśmy akpila, teraz nie żałuję, a wręcz przeciwnie, jestem bardzo zadowolony z decyzji :)

Dealer mi powiedział, że z polskich producentów pługów najlepsza jest Unia, a po niej jest właśnie akpil. Teraz zaczynam mieć podobne zdanie. Na wiosnę mamy zamiar brać bronę talerzową oraz agregat i raczej będzie to akpil. :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Zixov
      Witam mam pług do orania z metalowym kółkiem i okleja mi sie sniegiem wiec cały czas trzeba wychodzć i mlotkiem snieg odbijac mam pytanie jest jakis szybki sposób zeby okleić albo coś takiego jakąś gumą?. Mam zamiar odciąć bieżnik od starej opony i jakoś go przymocować do kółka lecz nie wiem czy bedzie najlepiej śruby jakies czy nity. Robił lub widział ktos cos takiego kiedyś
    • Przez Narko
      Prosze o orietacyjna wycene pluga Huard TR65 na podstawie zdjec. 

• Przez JD1052
      Witam, czy ktoś remontował/tulejował obrotnice w starym kvernie? Czy tam siędza tylko tuleje czy też jakieś łożyska? Rozebrałem ze swojego pługa i istniała tylko tylnia tuleja z tworzywa a przedniej w ogóle nie ma.. Czy z przodu ma być taka sama? I ewentualnie gdzie da sie to kupić bo narazie nic nie znalazłem, czy trzeba dorabiać i z jakiego materiału najlepiej?

• Przez MF6180Dynashift
      Witam. Potrzebuję specyfikacji, ustawień zab. NonStop, wymiary od dłuta do ramy itp. pługa RabeWerk Star Avant Xd IV. Ktoś coś posiada. 
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam, chce zakupić nowy pług który by był kompatybilny z John Deere 6140R. 
      Ukształtowanie terenu głównie równy z nielicznymi wzniesieniami. 
      Klasa ziemi lekka 3-5, głównie przewaga 4, 5. 
      Zastanawiałem się nad Kverneland 4x50 obrotowy. 
      Ale może porwać się na 5 ? Dało by rade ?
      Proszę o pomoc, może jakieś konkretne modele pługów ? 
      Z góry dzięki i pozdrawiam. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.