agrofoto

AGROSHOW na START

Polecane posty

Arturo    36

Ja będe w sobotę razem z @Zolwiem oraz stałą ekipą z pomorza a finał oraz przebieg dnia z góry jest znany ;) a pogoda na pewno będzie a jak już to co tam deszczyk :P


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Ja będę w niedziele :) Zapraszam na stoisko Unii do obejrzenia wypicowanego między innymi przeze mnie Poloneza D 3/550 :D


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinnnn    1
mateusz582 jeżeli chodzi o atrakcje to w tym roku na stoisku i polu pokazowym New Holland będą pokazy z udziałem Hardkorowego Koksa. NIE MA LIPY!!! Trzeba zobaczyć Burneikę w akcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja po całonocnej podróży będę w sobotę. Stoisko AgroFoto również postaram się odwiedzić. Życzę udanych targów.

I mam nadzieję do zobaczenia :D

Pozdro :lol:


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva    0

A w poniedziałek ktoś będzie???

 

 

 

W poniedzialek to jest tylko dla handlowcow i potencjalnych klientow co chca jakas maszyne kupic...w dodatku jest tylko do 13;00 a zreszta wszyscy w pracy beda ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor3011    299

Panowie szykujcie %% na jutro :D


Renault jest Bogiem...Orka nałogiem...Jazda zabawą...Paliwo podstawą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEDREK    22

kamil16251290 kamil a zebys wiedzial ze oblukam tego poloneza jak zes go poskladal jak znajde niedociagniecia to dam ci znac :D


ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorzy    0

Byłem zobaczyłem i było fajnie. Burnejka nie robił takiego za***istego wrażenia. Krótkie dwie jazdy a ludzi tyle jakby pieniądze były rozdawane. Po jego pierwszym przejeździe ludzie zaczęli się rozchodzić. A gdy chciałem iść do stoiska Agrofoto to coś innego przyciągnęło moją uwagę ale ja głupi byłem że tam nie doszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romet737    5

Ja niestety nie pojade . I mam prożbe do odwiedzających firme TAD-LEN na agro show. Potrzebuje fotki opryskiwacza ciąganego z beczką 1000l.Podobno mają dwa rodzaje za dolatą,a niemam gdzie go zobaczyć.Będe wdzięczny za fotki .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor14    34

Ogólnie szału nie było jak na tą skalę imprezy. Najbardziej mnie rozwaliło obeznanie panów z Deutz Fahra na temat TTV"ki :lol:


Prezes z wykształcenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

NA ciągniki nie patrzyłem zbytnio tylko na Fastrac'i ogólnie jak dla mnie to 3 godzinki byłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cybi    1

Jutro rano wyjazd i po niecałych stu kilometrach melduje się na miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianbizon    37

Ja dziś byłem ale niestety nie udało mi się znaleźć stoiska AF :(

I ogólnie troche lipa bo gadżety powinny być za darmo a nie płacić za czapki itp. Jedynie Pronar, Kvernelad i kilka nnych firm było przygotowanych a reszta tylko "niestety nic nie mamy".


Pozdrawiam wszystkich użytkowników af.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stachu2005    5

Ja z kumplami wybieram się w niedzielę, jutro ma padać deszcz:P

Na stoisko pewnie nie przyjdę z braku czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Ogólnie szału nie było jak na tą skalę imprezy. Najbardziej mnie rozwaliło obeznanie panów z Deutz Fahra na temat TTV"ki :lol:

 

 

 

Jaka tym razem historyjkę zasłyszałeś od speców z SDF? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravo95    2

Byłem wczoraj z szkołą było sporo ludzi duzo młodzieży. Przez 4 h mało co obejrzałem. Wydaje mi sie ze rok temu było ciekawiej i było wiecej stoisk. Jutro jade jeszcze raz ale z tatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Xawier
      Witam, czy jedzie ktoś może przez ch*jnice na AgroShow i będzie miał jedno wolne miejsce? dołożę się do paliwa, dzień bez znaczenia.
    • Przez fender
      Witam
      Jak dojechać do Bednar z Poznania lub Swarzędza ? Jeździ tam jakiś bus albo PKS ? Bardziej interesuje mnie Poznań bo mam tam możliwość przenocowania.
    • Przez agrofoto
      W trakcie Agro Show 2012 mówiliście mnóstwo ciekawych rzeczy.
      Zapraszamy Was więc do napisania w tym temacie krótkich relacji z Agro Show, co było extra, co się podobało, jakie nowości zobaczyliście,
      a gdzie znowu to samo, które hostessy się wyróżniały, opisujcie miejsca gdzie działo się dużo ciekawych rzeczy.
       
      Dla najciekawszych relacji fundujemy nagrody
    • Przez agrofoto
      Przypominamy że trwa konkurs na Króla Pola Agro Show.
      My robimy zdjęcia, Ty się prezentujesz, rolnicza świta Cię wspiera, AgroFotowicze wybierają
      wystarczy, że skorzystasz z naszego zaproszenia, a Twoje oblicze stanie się sławne a Ty bogaty.
       
      Każdy kto przybędzie do naszego królewskiego namiotu i przystąpi do konkursu otrzyma nagrodę.
      Zwycięzca wybrany przez AgroFotowiczów otrzyma extra wypasiony Tablet i oczywiście sławę.
       
      Zapraszamy wszystkich walecznych rolników i nie tylko
    • Przez agrofoto
      Dziękujemy wszystkim za tłumne odwiedzenie nas na Agro Show 2012.
      Setki z Was zrobiły sobie z nami zdjęcia, a tysiące odwiedziły nasze stoisko.
      Mamy nadzieję, że cała wystawa była dla Was interesująca, dobrze się bawiliście i wrażeń nie brakowało.
      Następne Agro Show już niedługo tylko za 365 dni
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj