Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez abuk14
      Jak myślicie co jest lepsze do chlewni na tuczniki?? Mi się wydaje, że głęboka ściółka byłaby najlepsza w tym wypadku. Sam już nie wiem.
    • Przez Agromario27
      Witam planuje przerobić obore na ruszta trudne do wykonania można jakieś podpowiedzi albo fotki z prac przebudowy
    • Przez Micho264
      Dzień dobry interesuje mnie orientacyjny koszt budowy tuczarni dla 200 sztuk tucznika. Wiem że bardziej opłaca się większa liczba, ale znam mozliwości swojego gospodarstwa i wiem że będę w stanie wyprodukować paszę dla takiej ilości nie większej. Tuczarnie budował bym sam, bez żadnej firmy.
    • Przez matias95
      Witam serdecznie.
      Zakupiłem kilka dni temu mieszalnik pasz, a raczej elementy mieszalnika pionowego.  Byłby ktoś chętny do skanu lub zdjęć instrukcji obsługi(napraw) mieszalnika firmy Zuptor? Potrzebuje tego, gdyż przywieźliśmy go w częściach i teraz pasuje to jakoś złożyć w całość i dorobić/dokupić brakujące części.
      Pozdrawiam 
    • Przez Ezekiel
      Dzień dobry, chciałbym zorientować się ile około wyniosła by mnie chlewnia na 30 loch, 140 tuczników. Lochy stały by pojedynczo byłoby 10 stanowisk porodowych. Wszystko na ściółce.