Skocz do zawartości
Daniel-d113

przecieki w przednim moscie jak usunac

Polecane posty

Daniel-d113    1

Witam w mojej 1614 mam wycieki w przednich zwrotnicach nalałem olej do stanu i podczas jazdy odpowiecznikami wyvieka olej oco chodzi pomoze ktos

locke    291

Jak ci zalewa oponę olejem to musisz wymienić taki duży zimering i nie będzie ciec.

Wiadomość z agroFakt.pl

Daniel-d113    1

u mnie jest tyle samo a znowu jest problem z olejem w układzie kierowniczym przegrzewa się nadmiernie wymieniłem zawór i filtr i dalej to samo

robson    0

Witam . mam taki sam problem , mianowicie wyrzuca olej odpowietrznikiem w przedniej zwolnicy w mojej 16 , mam ja nie cały rok i nie wiem  dlaczego, a nie chce daremnie jej rozbierać , czy koledze daniel-d113 udało się z tym uporać

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pawel
      Czy już ktoś zakładał przedni napęd do c 385 ile jest z tym roboty jaki koszt i gdzie można kupić kompletną oś napędzaną ,a może ktoś z agrofotowiczów ma na sprzedanie napęd do czworki .Za wszystkie odpopwiedzi z góry dziekuję.
    • Przez piotrek120hsx
      witam mam ursusa 1012 jestem jego pierwszym właścicielem silnik zdrowy lecz brakuje trochę przedniego napędu chciałem założyć już pewien czas temu lecz mechanicy nie chcieli się podjąć ponieważ mam w nim szybką  skrzynie spokojnie leci 40 km/h i dlatego się pytam czy może ktoś zakładał do takiego modelu przedni napęd i czy wszystko pracuje bez zarzutu.
    • Przez Krol295
      Witam robił ktoś skrzynie na obciążniki do ursusa 912? Ja planuje zrobic i umieścic w niej obciaznik od new hollanda ktory wazy około 700kg i jeszcze sa do niego przykrecone obciazniki przednie z ursusa 904 czyli razem okolo 800kg i mam pytanie czy metalowe pręty wystarczą czy potrzebny jakiś specjalny materiał?
      Rownieź chciałbym spytać jak ją domocować czy na zaczep przedni czy na śruby
    • Przez MichalR
      Zablokowało mi się przednie koło w 1014. Zdjąłem obudowę zwolnicy i zewnętrzne łożysko, co dalej robić? Jak dostać się do drugiego łożyska i jak zdemontować oś z satelitami?
    • Przez marcinek904
      gdzie tu szukac usterki? pomóżcie!